Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вярвате ли в магии? Как си ги обяснявате ?  (Прочетена 1549 пъти)
silence
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Април 25, 2010, 22:28:21 »

Много ми е интересно да разбера мнението Ви по този въпрос , защото на мен лично не един път са ми казвали че семейството ми има магия ?
Активен
giti
Гост
« Отговор #1 -: Април 26, 2010, 00:16:05 »

http://indigota.com/index.php?topic=821.msg5698#msg5698
Първо се пооглежда човек в обстановката, преди да се впусне в приключения (случая въпроси)
Активен
elektra_666
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

• Град: Гр.Русе
  • Elektra_Mak_Eid
    « Отговор #2 -: Април 29, 2010, 16:30:41 »

Аз невярвам в магии те са само в приказките
    Активен

Само слабите се стремят към порядък,силните владеят хаоса.
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Юли 09, 2010, 22:11:51 »

Аз невярвам в магии те са само в приказките
    Каква е теорията ти за създаването на света
    Всичко около мен е някак магическо , но не е магия...
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #4 -: Март 10, 2011, 18:42:13 »

Хората не са знаели как да го нарекът за това са измислили "магия"... според мен това е просто умение, с което манипулираме вибрациите/енергията около нас и правим каквото правим.. =)
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #5 -: Април 02, 2013, 18:05:17 »

С майка ми напоследък се случват странни неща, разболя се внезапно от някаква болест, която докторите не могат да диагностицират , направиха  куп изследвания, показва някакво възпаление, обаче не знаят на какво.  Дига температура вече 2ри месец плюс болки в крайниците. Няма други симптоми. А то се вижда, че й има нещом бледа е като призрак, отслабна доста.Трябва да я изпишат след няколко дни, а тя дори не е излекувана. Някакво момиче от болницата и гледала на карти й казала че има магия направена от жена. Не че няма кой, имаме много проклети роднини, но все пак не знам какво обяснение може да има състоянието й след като медиците не знаят.
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #6 -: Април 03, 2013, 00:06:37 »

Изследвана ли е с кръвен тест за ухапване от кърлеж (лаймска болест) или друго ухапване от насекомо? На кърлежите не им е сезона, но пък симптомите наподобяват проявата на лаймска болест.

http://www.pramed.com/borelioza.htm
    Активен
    utro
    Неактивен Неактивен

Публикации: 711

« Отговор #7 -: Април 03, 2013, 09:52:31 »

Нещо интересно за магиите:
    http://anesway.info/po_mag.php#t2
    Активен

Живейте в света без ни най-малка представа какво ще се случи. Дали ще сте победител или губещ, няма значение.<br />Единственото, което има значение и което винаги е имало значе­ние как вие играете играта. <br />Дали и се наслаждавате? -на самата игра - тогава всеки миг е миг на радост.-Ошо
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #8 -: Април 03, 2013, 17:22:57 »

Изследвана ли е с кръвен тест за ухапване от кърлеж (лаймска болест) или друго ухапване от насекомо? На кърлежите не им е сезона, но пък симптомите наподобяват проявата на лаймска болест.

http://www.pramed.com/borelioza.htm

Нямам представа дали е изследвана и  за това.
    Взимаха й много пъти кръв и урина за изследване в болницата, питаха я дали е ходила в чужбина, дали е яла дивечово месо, такива неща. Няма такова нещо. Спомням си, че преди месец и половина отиде до едно кафене за половин час  след като се прибра  2-3 часа по-късно ,може би, се почувства зле, измерихме й температурата, беше около 38. И така вече месец и половина е с температура. Днес лекарите са й спрели лекарствата, защото няма никакво подобрение от тях. Направиха й манту и хемокултура, в други ден трябва да излезнат резултатите.
    Колкото до болките в крайниците днес я попитах пак, тя ми го описа, че е като убождане по кожата, не е болки в костите, все едно те бодат с пирон, появява се като вдигне температура и отшумява когато температурата й спадне.
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #9 -: Април 03, 2013, 17:29:14 »

Здравейте
    Магии има независимо дали вярваме или не.Най са лесни тия които не вярват.Принципа им е насилие над енергиите на основата на-в началото бе словото.
    Т.е. чрез слово се насилват енергии и се насочват към избрания.Между другото се правят на глаголица стария вариант.С магии/абракадабри има "майстори" които могат да ти сторят  каквото се сетиш.Има ляк за тях излезе в последните години, български е, и е със вода.
    Живи и здрави.
    П.с. На магиите най гадното нещо е че след като ти се направят, живота ти тръгва на никаде заради чуждата енергия в пострадалия.Живота се живее правилно когато нямаш за оправяне деяния и няма в тебе чужда енергия.Иначе се въртиш в кръг,докато изразходиш жизнената си енергия и до там.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Вярвате ли на хороскопите по зодии?
    Анкети
    nia.boneva6 11 2273 Последна<br />публикация Март 27, 2011, 18:34:29
    от l'amour
    Как обяснявате на децата си за "несправедливите" неща от живота?
    За родителите
    Nadi 9 1765 Последна<br />публикация Февруари 04, 2011, 14:47:35
    от Nadi
    Вярвате ли в кармата ? « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    mamagaya 30 1516 Последна<br />публикация Декември 06, 2011, 15:41:52
    от _AngeL_
    Ако вярвате в пререждания...
    Астрология и нумерология
    ~Schwarze_Sonne~ 3 768 Последна<br />публикация Юли 10, 2012, 09:39:05
    от Щуродино
    Вярвате ли в Коледа?
    Езотерика
    loop 0 440 Последна<br />публикация Декември 22, 2012, 04:07:13
    от loop

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright