Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Страдате ли от безсъние?
Да, много често - 16 (40%)
Понякога - 15 (37.5%)
Много рядко - 5 (12.5%)
Спя като къпан/а - 4 (10%)
Общ брой гласове: 36

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Страдате ли от безсъние?  (Прочетена 2632 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Април 25, 2010, 19:22:55 »

Страдате ли от безсъние, породено от прилив на енергия? Ще ви бъда благодарен ако в темата посочите ориентировъчен час на обичайното ви заспиване.

Активен

Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #1 -: Април 25, 2010, 20:09:56 »

Оооо, при мен това е доста често срещано явление. Усмивчица И то точно от прилив на енергия. Обикновено ако легна примерно около 23 часа, ще съм заспал може би в 1, 2, а понякога и чак до 4 го откарвам буден. Винаги съм завиждал на брат ми, който като си легне и до 15 минути е заспал, а пък аз.  Тъжен Дори и емоциите ми да са доста положителни през деня, пак е така.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #2 -: Април 25, 2010, 21:09:07 »

Аз понякога не мога да спя. Или мисля прекалено много глупости в леглото, които ми пречат да заспя, или просто не ми се спи, а съм си легнала.
    Много често напоследък ми се случва да се събуждам към 2 и да будувам до 4-5.
    Искам да се наспивам добре и да имам здрав и спокоен сън.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #3 -: Април 26, 2010, 00:38:52 »

На мен, по принцип 4 часа сън са ми достатъчни. Абсурдно се оказва спането от 2.00 до 3.00 в ранните часове, понякога и до 4.00, защото тогава имам най-много прилив на енергия. Често се случва да заспя в 23.00 и да се събудя кукуряк в 2.00, от енергията, която имам чувството, че ми наливат от горе с фуния... а понякога мога да не заспя и с дни до седмица. Не мисля, че ми пречи това, като изключа притеснението на мъжа ми, който все ме кандардисва да търся медицинска помощ Плезещ се
    Как да му обясни човек, че кофеинче ми дава Слънцето и Луната и енергията ми е в повечко

П.п. Между другото, имам и периоди на обратен ефект, когато спя пък прекалено много. Но това се случва веднъж на година или две.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #4 -: Април 26, 2010, 01:17:44 »

От няколко дни при мене се надблюдава интересно безсъние.
    Лягам си в 1.30-2.00 и карам до 4.30-5.00-5.30.
    Казах интересно безсъние защото за мене не е типично,аз по принцип като легна и съм заспал веднага.
    Измислях си какви ли не причини но не мога да открия истинската ми се струва.Дори снощи насила изпих 150грама вино да ме преспи преди да си легна и пак към 3.30 май заспах.
    Знаете ли на какво се дължи това,и без това мислех да отворя темата.
    Но наред с това съм изпълнен с благодат и спокойствие и пак незнам на какво се дължи Усмивчица на някакви вибрации ли или на работата си върху мене,може и на двете,знам ли.
    А може и на нещо друго.
    Обичам всички и големи и мънички Усмивчица.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Април 26, 2010, 01:19:09 »

сутрин от 6 до 11 спя най-прекрасно, вечер мине ли 2 и не мога да заспя до 4/5 часа доста често.

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Април 26, 2010, 03:40:41 »

По принцип, заряда на енергия идва при нас след 2.00 ам. Със засилването на земните вибрации е логично да ни се праща повече енергия, за да се засилят и нашите... Това обяснява зачестилото се безсъние по това време при повечето хора. И няма как да спиш, ако батериите ти са презаредени, нали?! Функцията на съня е презареждане. В днешно време обаче, то става директно и в будно състояние. Няма да се очудя, ако след време се окаже, че не ни е нужен и грам сън... Дано да съм дала светлина по въпросите, които ви мъчат
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Април 26, 2010, 11:18:23 »

Ги, много хубаво си го обяснила.
    Тъкмо сутринта това казвах на татко, че напоследък много често ми се случва да се събуждам към 2ч и то толкова бодра, че все едно съм спала 10 часа. Ама понеже не съм свикнала да ставам по това време на денонощието, по- точно ми е странно, защото всичко е тъмно и спи, та си натискам парцалите в леглото. Резултат от това насилствено лежане е последваща раздразнителност и главоболие.
    Та се чудя дали е по- удачно ако се събудя толкова бодра по това време, просто да стана и да свърша някаква работа ?  Мисли

Де да знам... може и батериите ми да са се заредили, ама като е тъмно предпочитам да спя, защото ми е много скучно да си кукувам сама докато другите спят. Някак си ми е непривично Усмивчица
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #8 -: Април 26, 2010, 11:59:43 »

Няма да се очудя, ако след време се окаже, че не ни е нужен и грам сън...
    Така ще бъде. Знам го от сигурен източник. Намигване
    Активен
    ssacrifice
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #9 -: Април 26, 2010, 12:20:33 »

От време на време ми се случва да лягам и в 23ч. или 00ч., но не заспивам до 3, 4, не знам на какво се дължи, аз го отдавам на това, че непрекъснато текат някакви мисли в главата ми точно свършва една и започва друга ..
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Април 26, 2010, 12:22:03 »

Ау, Веско, тази прогноза не ми харесва Усмивчица Ако стане така, че няма да се нуждаем от сън, ще се чудя как да си оплътнявам времето. Сигурно ще почна и да бродирам, и да плета.... Усмивчица Мани мани
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Април 26, 2010, 13:09:51 »

Охо,аз заспивам към 2 часа и се будя когато си искам.

Попринцип аз през деня съм адски сънен,а нощно време адреналина ми се покачва до огромни количества.

Много е хубаво така!

Иначе понякой път сънувам кошмари и на другия ден ме е страх да заспя!
    Активен
    Marticha
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #12 -: Април 26, 2010, 18:15:04 »

Добра тема,

аз лично имам няколко въпроса...

Да започна от там че нямам график, не работя обикновенна работа и имам плаващо работно време, защото сам съм си шеф.
    И прекалено много ми се случва да съм с обърнат режим, да ставам след обед, да си лягам сутрин в 7-8-9 . И се получават няколко парадокса, немога да си направя режим, а (си мисля) че да имаш стриктен режим е доста здравословно (така ли е ?) ... А на мен ми е много трудно да заспивам в 'нормални' времена, за разлика от другите часове, например ако си легна в 10 сутринта и за 5 минути съм заспал и имам 'дълбок' и 'здрав' сън.

И много съм мислил по въпроса дали си заслужава да имам(и да се напъвам да го имам) някакъв 'нормален режим' или е по-добре да се оставя по 'течението' един вид и да спа когато си искам и по колкото си искам .

Вие как мислите ?
    Активен
    ralica
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #13 -: Май 06, 2010, 16:56:37 »

ами по някой път да, напоследък ми се случва точно всяка вечер да се будя по едно и също време, което е малко странно за мен Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #14 -: Юни 02, 2010, 21:10:07 »

Заспивам по различно време и се събуждам по различно време. Най- често лягам късно и ставам рано.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Безсъние
    Изцеление от природата
    Админ 4 23069 Последна<br />публикация Март 09, 2011, 17:30:23
    от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright