Духовно развитие

Страници:  1 ... 53 54 [55]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рождени Графики на "Индиго" деца  (Прочетена 71727 пъти)
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

« Отговор #810 -: Ноември 11, 2013, 19:37:09 »

Ще споделя моята некомпетентност.
Харесва ми как двата триъгалника се пресичат.

* astro_2gw_01_viktoriya_kikyova_hp.59376.47477.gif (46.02 KB, 449x661 - видяно 413 пъти.)
Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #811 -: Ноември 12, 2013, 12:33:10 »

Ще споделя моята некомпетентност.
    Харесва ми как двата триъгалника се пресичат.

Уууу, Марс опозиция с Плутон - пълна лудница.....
    Марс съвпад със Слънце... Още един левъл лудница....
    Хаха - Меркурий съвпад със Слънце.... И снопче с Марс.....

Абе да не си родена в психодиспансера с тази конфигурация? Имам един познат с такива параметри - като снопчето.... Страхотия е отвсякъде - по-добре е да не си му насреща, ако си го ядосал, може с един удар да те прати за реасемблиране при Админа (пък е само на 13).... Така че....
    Угрижен Угрижен Угрижен Угрижен Угрижен Угрижен Угрижен Угрижен Угрижен Угрижен
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #812 -: Ноември 12, 2013, 14:42:48 »

От къде си информиран за тези карти?
    Цитат
       Абе да не си родена в психодиспансера стази конфигурация?   
    Психодиспансера е тук на Земята, навсякъде!
    Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #813 -: Ноември 12, 2013, 17:03:45 »

Съдейки по себе си - така е.... Усмивчица

Аз също имам разни убавини като Венера в Овен - това е пълен кошмар - един циркаджия, който е пълен идиот и не ебава как точно ще спечели чуждото внимание - важното е спечеленото внимание и нищо друго... Пък и асцедента ми е Овен. Такива типове могат да убият човек заради фраза от калибъра на: "Оооуу, ма мило, ама още съм си сложИла вафлити с пресата..." - после трябва хуманитарна помощ да се спуска в районеца...
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #814 -: Ноември 12, 2013, 18:34:08 »

Чудни натални карти. Чудя се как ги разбираш тези линии.
    Значи не само аз съм от психодиспансера а? Намигване
    Как ги разбираш, че да взема някоя информация за мен да видим дали има нещо вярно.  Усмивчица
    Активен

Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #815 -: Ноември 13, 2013, 12:44:19 »

Ами покрай моите приятелчета или трябва да знаеш астрологията наизуст, или да бягаш да се бесиш, палиш, колиш, тровиш и каквото още измислиш.... Ако се е случвало да си в такава кондиция, че да плетеш краката в агония, а да те накарат да пробягаш 8'800 метра около един от най-големите квартали в града..... Явно ще имаш идея защо съм наясно с всичко това.
    Активен

axcel
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #816 -: Ноември 19, 2013, 05:41:45 »

Згреших

* fdffffffffffff.png (83.64 KB, 1152x648 - видяно 438 пъти.)
    Активен
    angel29
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #817 -: Ноември 26, 2013, 22:36:16 »

Това е моята карта http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3;cid=ysqfileZYDvhZ-u1355468894&nhor=2&nho2=1. Моля за помощ от компетентните тук в темата. Благодаря!
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #818 -: Ноември 27, 2013, 13:13:41 »

Само като ти видя чашата на картата, ми става ясно, че си голямо нещо! Познавам едно хлапе на 13, което също има подобна чаша. То може само с мисъл да пренапише историята.
    Имай предвид, че трябва да се развиваш целенасочено, защото ако енергията ти избичи напосоки, може да станат сума ти бели наоколо.
    Активен

Страници:  1 ... 53 54 [55]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright