Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4 5 ... 55   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рождени Графики на "Индиго" деца  (Прочетена 74702 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #30 -: Април 25, 2010, 14:03:57 »

Леле майчице,ама като се загледах по внимателно аз наистина съм огледало с Наполеон! Шокиран
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #31 -: Април 25, 2010, 14:04:42 »

Това е моята карта!

* astro_w2at_01_lubomir_lozanov_hp.30801.23017.gif (60.17 KB, 670x471 - видяно 393 пъти.)
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #32 -: Април 25, 2010, 14:05:37 »

А това е Наполеон!

Всъщнст няма много прилики!

Извинете,егото и жаждата ми за величие отново ме подведоха!

Еми,жалко за Наполеон що мне си приличаме!Той губи!ХАХАХАХАХ!

* astro_w2at_03_napoleon_bonaparte_hp.31598.27127.gif (54.72 KB, 670x471 - видяно 321 пъти.)
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #33 -: Април 25, 2010, 14:10:53 »

Сега сериозно!

Наистина,какво значи моята карта!
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #34 -: Април 25, 2010, 14:16:52 »

Честно!
Вие мие мислите за идиот,нали?

Заради моите разсъждения и объркано самочувствие?=!
Активен
izida
Гост
« Отговор #35 -: Април 25, 2010, 14:16:58 »

хехех, най големия майтап, е наистина че повечето личности дадени от Спирит са раци!!
Активен
giti
Гост
« Отговор #36 -: Април 25, 2010, 14:37:50 »

Цитат
До 1981 г. когато в първото съвпадение
, между Сатурн, Плутон и Юпитер във Везни
Явно е и включително 1981г, защото при мен е също така... Накара ме да прочета наново пуснатият материал от Даяна, и не открих нещо, което да вкарва съмнения, че съм индиго.... Май ще трябва да го прочетеш наново Гаятри.... Освен това, не е само наталната ми карта, която показва, че съм индиго... както ще да е... да не изпадаме в подробности....
Цитат
В моята практика съм забелязала, че "Индиго" Децата имат рождени диаграми, които са доста уникални. Всичките им планети са разположени от едната страна на графиката, т.е. шест къщи или по-малко (от общо дванадесет) са заети и шест (или повече) са празни, което означава, че техните енергии са силни в някои области, и не съществуват в други.

Във "форма на Купата", всички планети са концентрирани в едната половина на таблицата. Като отражение на формата на този модел, "Видове на Купата" се казва, да бъдат самостоятелни и изобретателени, но те също са склонни да бъдат "едностранни", така че предизвикателството на живота им е да интегрират празната половина на таблицата.
Да продължавам ли да цитирам???
« Последна редакция: Април 25, 2010, 14:45:51 от Giti » Активен
giti
Гост
« Отговор #37 -: Април 25, 2010, 15:28:27 »

Хаха... оказва се, че и аз съм чела през пръсти... Значи от 1981 г. започват да се събират тези планети в знака на Везни, а до тогава са били разпръснати... Плезещ се
Направих наталната ми карта в различни минути между 6.00 и 6.30, и разлика няма, само малко градусите се променят.... Предполагам лекарите не са се мотали повече от половин час, за да запишат часът ми на раждане.. така че, това е моята карта, която пуснах по-горе  Готин
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #38 -: Април 25, 2010, 16:22:40 »

Нищо не разбирам, но ето ме и мен :

* astro_w2at_01_vladislav_hp.46954.4884.gif (59.18 KB, 670x471 - видяно 378 пъти.)
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #39 -: Април 25, 2010, 17:21:09 »

Gi, аз реших да се пошегувам с теб Усмивчица дори и за миг не съм си помислила насериозно, че ти не си индиго. Усмивчица
    Активен
    @di
    Неактивен Неактивен

Публикации: 125

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #40 -: Април 25, 2010, 17:32:33 »

Много интересна тема ...

Ето ме и мен :
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #41 -: Април 25, 2010, 17:55:34 »

Gi, аз реших да се пошегувам с теб Усмивчица дори и за миг не съм си помислила насериозно, че ти не си индиго. Усмивчица
    Трудно се хващат шегичките ти... едно намигащо човече, можеш да сложиш издайнически или нещо от сорта Плезещ се
    Активен
    dayana
    Неактивен Неактивен

Публикации: 291

« Отговор #42 -: Април 25, 2010, 18:01:50 »

Кваоар според знака

Поколението индикатор

(И един поглед към индиго) 

В новооткритата планета, Кваоар, е един астрологичен ключ към идентифициране и разбиране влиянията между поколенията , особено на "Индиго" децата, за които Кваоар е ключово определяне като астрологична планета.

Подобно на другите външните планети (Уран, Нептун, Плутон), Астрологичното тълкуване на Кваоар чрез зодията ще бъдат поколенията индикатори, а не личната енергия в рождената  таблица. По този начин Кваоар започва чрез осигуряване на завладяващо огледално обратно виждане да погледнете  поколенията на двадесети век.

Прокрадвайки се през всеки зодиакален знак в размер на около 23 години в знак, Кваоар е имал уникалнаи конфигурации на съвпад с другите три известни външни планети през 20 век ни даде една единствена ретроспектива на демографските данни на миналия век.Ще трябва да минат стотици години преди да видим тази тройна връзка  на Кваоар отново.

За отваряне, Кваоар съвпад с Нептун (с помощта на 6 ° кълбо) от декември 1933 до юни 1948 г., една изключително дълга връзка, която се разделя на три отделни сегменти времена. Първият сегмент е, когато връзката е в края на Дева от декември 1933 до април 1942. Това отбелязва по-младите групи на Втората световна война поколението, тези, които, макар и да не са бойци, често могат да помнат конкретно детството, свързани събития, свързани с войната.

През втората част на съвпад Нептун Кваоар, юни 1942 до август 1945 г., Кваоар и Нептун са с променящи се знаци. И двете планети ца с преминаване напред и назад през Везни-Дева кръстопът и често една планета е от едната страна на кръстопът, а другата планета е от противоположната страна, като по този начин предава един класически разграничен съвпад. Тези хора са, родени в средата от части в края от Втората световна война, и макар че те нямат съзнателни спомени от войната в по-голямата си част, темперамента на времето дава незаличим отпечатък върху тях на по-дълбоко ниво,а объркването често е свързано с разделяне,връзка се проявява в неспособността им да артикулират въздействието на отпечатък върху живота им.

Това приключи през септември 1945 г., когато Кваоар и Нептун влязоха във Везни и останха в съвпад с този знак до юни 1948 година. Това са от първите -следвоенното поколение, но тези, родени от септември 1946 до юни 1948 година са оцветени от Сатурн-Плутон които са заедно в Лъв, както и Кваоар-Нептун заедно във Везни. Тъй като в съвпад Сатурн-Плутон са с такава силни във вътрешния поглед към бъдещето и Кваоар-Нептун заедно във Везни е толкова безкрайно истински космически (и в по-голямата част се пренебрегва от тези самостоятелно удовлетворени "Boomers"), това е една тиха група от хора,за която ние не сме чували много. Това е от юли 1949 година насам "Boomers" с Плутон в Лъв и с никои други външни планети отвличащи вниманието, които са достигнали етапа,в центъра на обществеността и
    демографски очи.

Кваоар продължи подписите си на поколенията в средата на 1970, когато от ноември 1974 година до ноември 1978 г. е в съвпад Уран в Скорпион (отново с помощта на 6 ° кълбо). Тук ние имаме поколение "Y" Астрологичен подпис по същия начин, като Уран-Плутон в съвпад в Дева през 1960 е поколение "X" Астрологичен подпис. Тези 1974-1978 лица ще имат най-забележителните вписвания в средната си възраст около 40 години, когато Уран се противопоставя на Наталния им съвпад на Кваоар и Уран. Виждат се някои промени и в кариерата на техните банално обикновени работни места в стремеж към по-творчески сфери. Те ще бъдат пророците, които предвещават за идващото поколение зад тях.

За поколенията в астрологията ( астрология на външните планети в знците), Кваоар е най-видим, в способността да се определят поколенията, което популярната култура сега нарича "Индиго" деца. Така наречените "Индиго" деца започва инкарнацията си в малък брой през 1980-те и в по-големи числа през 1990-те. Няколко изостанали дори се инкарнираха  в края на 2002. Разберете, че не всички деца, родени през 1980 и 1990 са индиго; наистина може би само малка част са индиго.

Но те са уникални. Това са децата, които са с надпис "различен" от техните родители, учители и връстници. И като личности, те знаят, че са "различни", въпреки че по-голямата си част те са все още твърде млади, за да изразят каква е разликата. Но разликата, метафизически казано, е много проста. Те са вибриращи с нова по-висока енергия, подобени на тези светове, които не есме виждали от много дълго време.  Комплексните Астрологически подписи за това поколение включва всички  на досега известни външни планети (Уран, Нептун, Плутон, и Кваоар), Плутон и Кваоар са завъшената книга за това единствено поколение.

В Астрологическия подпис за започването на Индиго  през 1983 г., когато Кваоар и Плутон са влезли в Скорпион. Това е  времето на първите Индиго започнали въплъщението. Интересното на 1983 също отбеляза съвпада Плутон-Сатурн откато е бил в края на 1940, така че отново имаме едно силно, но тихо начало на велико поколение. Но вече тези деца стават забелязани и са дали своето собствено наименование на поколениято, "Индиго". Учудени съвременни писатели (най-вече на родителите) отбелязват, че те са на път да направят едно огромно въздействие на промяна и трансформация на тази планета, когато достигнат зряла възраст. Те действително ще направят тази промяната, за която промяна родителите им успяха да говорят само веднъж някога- преди.

Нека да разгледаме подробно Плутон и Кваоар за Индиго. Интензивността на това поколение се изгражда до 1990-те години, когато е с двоен връх. Кваоар е  във съвпад с Плутон от Септември 1991 г до ноември 2002 г. (6 ° кълбо), и като знаци-трансгранични през Втората световна война съвпада на Кваоар, тогава Кваоар-Плутон са във съвпад също са в два знака, в този случай Скорпион и Стрелец, което IMHO е с най-мощни точка на пресичане в зодиака. Не планетата е в коварно заседание на този кръстопът. За този съвпад лицата, хаоса и дълбоката трансформация ще бъде втора природа, и те няма да разберат всеки, който не вижда пълното разместване на пластовете и преконфигуриране като нормален начин за въздействие на климата. Вече "Boomers"  и генерацията-X родителите и учителите често са напълно неразбираеми "flummoxed" от тези деца.

Има три отделни сегмента на Плутон-Кваоар конфигурация за тези, които съставят тази част от "Индиго". Две години в участъка от септември 1991 до ноември 1993 е първият сегмент през който Кваоар и Плутон са в съвпад в края на Скорпион. Вторият сегмент от съвпад, е по време през който Кваоар и Плутон са в зиг-заг назад и напред в кръстопът на Скорпион-Стрелец, продължила от декември 1993 до ноември 1995 г., и често се характеризира с премахнат съвпад между двете планети. Накрая и двете планети са в Стрелец за третата и последна част на връзка, която продължава почти седем години, считано от януари 1995 г. до ноември 2002 година.

Могат да очакват значителни различия между хората във всеки един от сегментите на Плутон-Кваоар връзка. Така например, докато едновременно на първите и вторите сегменти са невероятно силни, особено първите деца със сегмент (от 1993 г. децата са най-интензивни), втората част, родени по време на разделяния съвпад, вероятно ще имат по-сложни и по-богати гоблени на енергия които  проявяват.

Допълването на този гоблен на енергия е на Уран-Нептун съвпада (януари 1990 г. до декември 1996 г с помощта на 6 ° кълбо), една изключително амбициозна енергия в себе си. В съчетание с Плутон-Кваоар съвпада, това ни дава най-висока енергийна група от хора, които сме виждали на тази планета в продължение на няколко хилядолетия. Уран -Нептун съвпада продължи през първите две части от Кваоар-Плутон заедно в началото на 1990, и повдигна на крака интензивността и вибрациите до нива, отдавна забравени на планетата Земя.

Някои от тези деца ще изгорят в мощноста на мотора на плътността, в който светът в момента е в мрежови стени, други ще бъдат с грешна диагноза като нещо "неправилно" (и малтретирани от образователни / медико-психиатрични установявания), но може да се очаква най-много ще успеят по пътя на умиращия стар ред и ще го направят и в зряла възраст. Въпреки всичко,това е  на лице, родените с двете съвпад с Плутон- Кваоар и Уран съвпад Нептун в началото на 1990, които ще  разтърсят света.

Третият и последен сегмент, лица, които имат връзка Кваоар-Плутон в Стрелец, все още се инкренират тъй като това е написано, така че  е  малко трудно да наречем тези деца какви ще са. Въпреки това, с липсата на Уран-Нептун съвпада за повечето от тях и влиянието на Стрелеца  вместо влиянието на Скорпион, те ще бъдат съвсем различни от по-ранното Индиго, по-вероятно ще са, по-малко интензивни (относително говорещи) и по-съдечни, отколкото на душевно-изгарящото ранно индиго.

В Кваоар-Плутон енергията все още се разгръща в момента в началото на 21 век. В края на книгата за края на "Индиго" поколението и началото на едно пост-Индиго поколение вероятно ще бъде в края на Кваоар-Плутон съвпада през ноември 2002 г. (най-добрата ми оценка за в момента). По-малко вероятно точки на границите може да бъдат, когато Плутон напуска Стрелец (2008 г.), или Кваоар напуска Стрелец (2017).

И да, както интелектоално стряскащи сващания, както пост- "Индиго" поколение може да бъде (при положение че ние все още не сме уловили това индиго, все още) разбират, че индигото са само началото. Някой ще трябва да предприеме промените, като започнат и го внесът в скелетна конструкция, форма и целесъобразност. (Звучи като Плутон в Козирог и Кваоар според мен.) Във всеки случай, тези деца няма да се въплътят в продължение на няколко години все още.

Въпреки това, обърнете внимание на децата "Индиго". Те са определящи прехода към нов ред, подобен на който може да не е и не може да видите или да познавате днес. Те разбират как да създават, използвайки и форми на хаос в нещо, никога не е виждан преди. И те няма да се поколебаят да направят това да променят света, и като се има предвид състоянието на света, може да е единствената опция, останала в никакъв случай. Никой не ще трябва да обясни непостоянството на всичко за тях. Те са силното желание да се създаде  непостоянството.

Не очаквайте тези деца да взимат затворници или позволяват всякаква глупост, когато им дойде времето. Те няма да бъдат щастливи наследили замърсени помийни ями на една планета, управлявана от алчност, фанатизъм, измама и насилие. Те имат дневен ред. Той се нарича почистване на кашата. Плутон разкъсва изложените на загниващото и гнилото. Кваоар носи Божественият хаос да бъде оформено на ново създаване на планетата Земя. Когато тези деца пристигнат, Кваоар и Плутон са в Скорпион, в което се говори за масова промяна и трансформация. Той няма да бъде коварен с тези деца. Те имат работа за вършене. Те ще я направят.
    Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
    Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #43 -: Април 25, 2010, 18:09:56 »

Трудно се хващат шегичките ти... едно намигащо човече, можеш да сложиш издайнически или нещо от сорта Плезещ се

А моля, моля, бях пуснала усмивка Усмивчица но хайде, от сега нататък като се шегувам с теб, ще ти намигвам, за да знаеш Усмивчица
    Активен
    Reya
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #44 -: Април 25, 2010, 19:47:16 »

Хайде и от мен една натална карта , която се отличава май доста ... Усмивчица , но и аз съм от рачешката банда , хахаах с асцендент рак и изключително много ретроградни планети:Юпитер, Нептун, Уран, Марс, Сатурн и Плутон
    Иначе и аз не разбирам от астрология , само забелязвам , че повечето карти са много симетрични и си приличат една с друга Усмивчица

* 1.gif (60.49 KB, 920x1227 - видяно 578 пъти.)
    Активен

Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него! (Буда)
    Страници:  1 2 [3] 4 5 ... 55   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright