Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Българското училище през XXI век  (Прочетена 1297 пъти)
Spirit
Гост
« -: Април 20, 2010, 19:23:19 »

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=107207889320648&v=info&ref=search
Тоя фейсбук взе да ми харесва...
Това горе е линк към групата, който го има и в тази статия:
vesti.bg - Дайте идеи за новия училищен закон
Активен
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #1 -: Април 20, 2010, 22:32:51 »

Доколкото разбрах според най-новия закон предучилищното образование става задължително за навършилите 5-годишна възраст и се премахват оценките за децата от 1 до 4 клас, а и същите няма да повтарят класове при никакви обстоятелства. Освен това утре в сутрешния блок на БТВ ще обсъждат темата за аутистичните малчугани.
    Активен

pluton
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Април 21, 2010, 09:43:51 »

Доколкото разбрах според най-новия закон предучилищното образование става задължително за навършилите 5-годишна възраст и се премахват оценките за децата от 1 до 4 клас, а и същите няма да повтарят класове при никакви обстоятелства. Освен това утре в сутрешния блок на БТВ ще обсъждат темата за аутистичните малчугани.

http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/reportazhi

« Последна редакция: Април 21, 2010, 10:02:14 от pluton » Активен

pandora
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #3 -: Април 21, 2010, 11:04:39 »

http://dnes.dir.bg/news.php?id=6246796
    Активен
    Spirit
    Гост
    « Отговор #4 -: Април 21, 2010, 11:28:54 »

Попринцип хубави неща сте пуснали, но аз основно пуснах темата заради това, че могат да се правят предложения относно образователната с-ма. Доста хора тук имаха мерак да правят промени във всички сфери, и най-вече образователната, та сега имате възможността Усмивчица
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Април 21, 2010, 11:41:51 »

Попринцип хубави неща сте пуснали, но аз основно пуснах темата заради това, че могат да се правят предложения относно образователната с-ма. Доста хора тук имаха мерак да правят промени във всички сфери, и най-вече образователната, та сега имате възможността Усмивчица
    Това е чудесна идея, но за мен първата "реформа", която трябва да се извърши, е в съзнанието на хората... Не е нужно да даваме гласност на тази наша дейност. Но колкото повече хора разширят съзнанието си и разкрепостят мисленето си, толкова повече от тях осъзнато ще достигнат до извода за реформи на всички нива - образование, здравеопазване...  Чак тогава ще пристъпят към действие! Все пак ако се работи само в една насока, се работи на парче, а всички ние знаем, че нещата са свързани, че са част от едно цяло - холизъм... Малко объркано се изразих, но мисля, че идеята ми е ясна. Ако все пак не е, ще се пробвам отново да обясня.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright