Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Природата!  (Прочетена 2226 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Април 20, 2010, 15:42:49 »

http://www.youtube.com/watch?v=JD3SnuOFmSo&feature=related

Доколкото знам изкуството е творение с цел повече красота.Изкуството цели да направи нашият живот по-красив!
Значи и природата е изкуство!

В тази тема искам да поствам красиво индианско изкуство,което е в хармония с природата.И което нявява спомени от преди десетки хиляди години.

От тогава до сега ние сме се променили.Забравили сме откъде сме дошли,забрави сме истината.Забравили сме доброто и злото!

Време е да си припомним всичко онова!
Време е да направим онази стъпка към Свободата!
Да счупим оковите и ако сме достатъчно силни и решени да оставим този свят!
И да отидем към истинския свят.
Към организацията наречена Природа начело с шефа наречен Хармония!
Единственото,което ви трябва,за да станете членове е да видите Истината и да предприемете велико пътешествие до Свободата.

Да останем тук и да приемаме злоба и ярост всеки ден и да си мислим,че така трябва.Да си мислим,че живота е низ от добро и зло,но в същото време да търпим само зло и да говорим и бленуваме само за добро!

Но там,в природата,ще живеем пълноценно,без лишения.Защото всичко,което не е необходимо,не ние и нужно!
http://www.youtube.com/watch?v=SjSydSf4S5A&feature=related

Там е всичко!Там е истината!
Ето,сега аз заставам и правя реклама.Реклама на Природата!

Правя реклама на нас хората,на най-големите създания и на най-малките!
Ние заедно с растенията съставляваме природата!
А пък тя е с хармония със Космоса,който ни загриля!
Не,не физически!Ами душевно!

Но ние загубихме своята хармония доста отдавна в зората на религийте.Те се промъкнаха тук и ни отнеха всичко!
Дадоха ни само празни илюзий,които ние приехме за истина.

Може би римляните са били прави като са убили Христос!
Може би всеки един от "пророците" е трябвало да бъде убит!
Може би само Буда е прозрял цялата мъдрост!
Не,не правя реклама на будизма!Защото и той се е променил с течение на годините!

Сега сме едни душевно пребити и унизени същества,а онези сили ни лъжат,че е важно,че сме добре физически!

Един човек не може да се откъсне от оковите на робството!

Трябва всички заедно да го направим!
Вече съм отчаян!
Трябва да направим нещо,та великите световни сили,да се откажат дори и от парите си!

Понеже никой няма да се съгласи,аз ще дам пример на всички вас!

Един ден ви обещавам,че аз ще направя нещо по въпроса!

Ако ще и кръв да се пролее аз няма да се откажа.Защото аз ще влезна в още по-голям грях от всички вас ако не направя нещо по-въпроса!

Този мой пост е провокиран от хубавата музика,която разкрива дълбините на душата ми!

http://www.youtube.com/watch?v=xbNDmKFzzG8&feature=related

Провокиран е от насилието!От кражбите,от убийствата,от мафията,от корупцията,от лъжите и от предателствата!

Омръзна ми да чувам за бедни хора,които едва-едва свързват двата края,а след малко да чуя за някой проспериращ богаташ,който се чуди какво да прави с парите си!

Омръзна ми да слушам как всичко е наред и същевременно да виждам как всичко се разпада пред очите ми!

http://www.youtube.com/watch?v=DONyKd9q3eM&feature=related

Не искам повече да гледам изчезнали и убити животни!

Не искам да виждам как цялата красота умира,заради парите!
Заради скапаните същества,които ни управлявляват.
Омръзна ми да се карам с близките ми всеки ден.
Омръзна ми да се чувствам като глупак навсякъде само заради странният ми начин на мислене!
Омръзна ми да гледам пропилени хора!
Омръзна ми цялата тази ЛЪЖА!
Омръзна ми да гледам майка ми разплакана чуваствайки се виновен след поредния скандал!
Омръзна ми да ми говорят как трябвало да стана адвокат или зъболекар,за да изкарвам повече Пари!За да си продам душата и аз!
Аз мразя светлината и тъмнината!Мразя тези богове,които ни карат да убиваме и съсипваме!
Мразя хората задето са толкова глупави и заслепени от цялата красота,която обичам!Да гледам как я унищожават и съсипват докато аз не мога да направя нищо!
Тази мъка може да я разбере само един родител,който току-що е разбрал,че детето му се дрогира или,че е загинало при катастрофа,защото е карало пияно,или защото някой го е пребил до смърт!

През последната година осъзнах много неща макар всички да ми повтарят,че нищо не разбирам!
Да,а те разбират,нали?Виждам ги аз как разбират!Унищожават всичко!Изхвърлят си боклука където им падне и после ми отгововарят,че ги мързи да идат до кофата!

Искам да защитавам всичко на живот и смърт!Ако щът светлината и тъмнината да ме убият!Те ще унищожат само физическата ми част от тялото,но не и духовната!Няма да могат дори да я видят,защото хармонията ще ме предпази и ще ме върне обратно!
Не ми пука какъв съм бил преди,но знам какъв искам да бъда сега и за в бъдеще!
Един защитник!Няма животни,хора!Има само природа!
Глупаво е да разделяме всичко това!
http://www.youtube.com/watch?v=KuNfFl9Zuak&feature=related
Дано всички деца-индиго осъзнаят това по-скоро,че вече се гади!
Едвам не се разплаках докато писах това,но то идва от душата ми!
Възрастта ми не ме интересува!Аз мога да променя всичко!
В един вестник прочетох как да намеря моята мисия на живота.И аз прочетох,че моята мисия е да не се опитвам да променя света,а да се нагодя към него!
Но аз не искам!!!Ще направя всичко,за да го променя!Няма да се подлагам на мрака и страха!Нека ме убият!Аз ще се завърна!
Но няма да могат да ме убият!И сега не могат!Никога не са можели!
Нека Христос си се завръща.Нека се раждат деца-индиго!Нека идва Промяната!
Каквото ще да става аз искам да живея СВОБОДНО!
И друг път съм казвал,че децата-индиго могат да се провалят!
Както е ставало много пъти!
Но аз ще изпълня това,което искам без страх в сърцето и очите!
Аз съм по лъв по зодия и вълк по душа!Двете се съчетават и се получава Хармонията!

Тази реч ме просълзи!Но за първи път нещо идва толкова искренно от душата ми!Вече съм по-силен и готов за пътя и за следващата битка!
http://www.youtube.com/watch?v=zpRNjoL-BjM&feature=related

Това е,което исках да ви кажа!
Вече да не ме смятате за 13-годишен пубер,защото възрастта няма значение!
Хората и онези сили за надмощие ме правеха слаб досега!Но искам това да се промени!
Искам това мое мнение да бъде чуто от всеки един човек по света!

Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Април 20, 2010, 16:28:03 »

Понеже аз имам заек искам да ви споделя нещо.
Значи ние го гледаме в клетка.Когато го взехме той непрекъснато искаше да излезе от клетката!
Но сега дори когато му махна самия клетков покрив той не иска да излезе.
Имам предвид,че чувства безопасност в нея!
Забравил е истинската си природа!Иска да е в клетката дори когато има шанс да избяга от нея!

Та се замислих,че и ние хората сме така.Живеем в една клетка,която чувстваме,че ни дава сигурност,а всъщност ни ограничава!
И ние така сме забравили нашата истинска природа и дори когато имаме шанс да бягаме ние се връщаме в клетката!

Ние сме като едни опитомени животни.Живеем в страх господарите да не ни навредят,защото не ги слуашме!
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Април 20, 2010, 16:35:41 »

Но също така искам да ви кажа,че накрая заекът ми свикна и започна да се разхожда свободно.

А и докато написвах на търсачката Индиго свят,компютърът ми нещо засече и се изписа Иго Свят.

Дали е просто една случайност?
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Април 22, 2010, 18:49:38 »

Приятели,искам да ви поискам съвет!

Чудя се дали да не избягам от нас?

Имам предвид,че се чувствам като в затвор,а аз искам да със свободен.

Мерси предварително!
Активен
Spirit
Гост
« Отговор #4 -: Април 22, 2010, 19:15:09 »

Приятели,искам да ви поискам съвет!

Чудя се дали да не избягам от нас?

Имам предвид,че се чувствам като в затвор,а аз искам да със свободен.

Мерси предварително!
Не познавам начина ти на живот и не знам от какво е продиктувано това твое желание, въпреки че и аз на твойта възраст съм мислила доста по въпроса... но какво смяташ да правиш като избягаш? Къде ще отидеш, с какво ще живееш... мислил ли си по въпроса?
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Април 22, 2010, 19:49:55 »

Начина ми на живот е средно-статистически!Тоест нормален!

Причината да искам да избягам е това,че ми омръзна да живея така!
Омръзна ми да ходя на училище!
Омръзна ми да се карам постоянно с майка ми заради него!

Искам да се измъкна и да живея свободно!
Да,знам,че обикновенно хората на моята възраст мислят за това,но те никога не бягат завинаги!

Докато аз ще го направя!

Изчаках няколко дена,за да видя вашето мнение и след няколко дена ще се измета оттука!

Понеже после няма при кой да отида...ще хвана пътя за село!
Мисля да си приготвя провизий за из път!
Пеша!Ще взема кучето ми от село през нощта и тогава каквото стане!

Да,знам,че планът звучи твърде наивно,но мисля да опитам!

Ще отида в гората!Ще живея от природата!Не е трудно!

Най-вече ще вярвам в Бог и всички ще видите,че ще успея.Всъщност това е моята мечта като порасна.Да живея сред природата.И защо тогава да отлагам до тогава,а да не започна още сега!

В най-лошият случай ще ме хванат!Но ако успея ще бъде доста по-добре!

Въобще,след като всички искат да избягат от семействата си показва,че в цялата работа нещо куца.И понеже ми омръзна да говоря без да правя нищо,ще се разкарам оттук.

Единственото,което ще ми липсва от цивилизацията ще е компютърът
Нищо друго!

И да ми се случи нещо ще се оправя някак си!
Но за сега трябва да събера пари,поне 10ина лева.
Докато излеза от София!

Не съм сигурен,че ще успея,но няма да изгубя нищо ако опитам!

Активен
Spirit
Гост
« Отговор #6 -: Април 22, 2010, 20:15:56 »

Добре, rabeno, но мисля, че има доооста неща, върху които не си помислил.
1. Наистина ли толкова много мразиш семейството си, че искаш да разрушиш живота им по този начин?
2. Скоро ходил ли си в природата в България? Освен ако не смяташ да убиваш птици за прехрана, не виждам как ще оцелееш. Водата не навсякъде става за пиене. Да не говорим колко бързо ще ти писне от боклуците и колко бързо ще те намерят някои туристи. В България може да се каже, че няма място, където да не ходят туристи.
3. После, какво ще правиш с живота си? По цял ден ще гледаш в слънцето? Ще се криеш от туристите? Ще си чистиш буболечките, които през нощта са ти влезнали в ушите? Животът ще е просто една борба за оцеляване, която според мен няма да е от полза нито на теб, нито на околните. Ще е просто едно бягство, което ще нарани много хора. Ако проявиш воля и останеш тук, ще можеш да направиш нещо най-малкото за тези около теб, въпреки че с твойта енергия може и за целия свят.
Казваш, че ти е омръзнало да говориш и искаш да действаш. Бягството не е действие. То си е просто бягство. Действие в случая е да промениш това, което ти е дадено, така че да ти харесва. Промени си виждането за училището, начина по който се държиш там и по който действаш. Ако трябва и училището си смени.
Бог помага на тези, които сами си помагат. Ако решиш да останеш тук и да работиш по промяна на живота си, без да действаш  егоистично и наивно, както си мислиш, съм сигурна, че ще ти помогне. Но доста се съмнявам да ти помогне да бягаш от живота, който си избрал и който е обвързан и с други хора.
Знам, че доста объркано се изразих, но имаше доста неща, които исках да кажа, и докато писах ги забравих половината и се изнервих. Надявам се, че си ме разбрал.
Активен
ssacrifice
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #7 -: Април 22, 2010, 20:40:20 »

Рабено и аз като вас съм мислила за това да се махна, дори за последно преди година, две мислих много по въпроса, да се махна, да отида някъде, в някой малък град с друго име и да започна да се оправям сама в живота, без да има никой, който да ми казва, как да живея и кое след кое следва, но след доста обмисляне и премисляне стигнах до момента, в който осъзнах, че мястото на което се намирам в момента е предопределено, аз трябва да мина по този път и да преживея тези трудности и евентуално един ден, когато тук съм си стъпила на краката да предприема стъпката към живота, който искам да водя. Сега постепенно си оправих отношенията с родителите и дори споменавайки им какво искам да правя за в бъдеще забелязвам как те самите са съгласни с мен. Това ми донесе някакво удовлетворение, хем съм в мирни отношения с тях (преди непрекъснато се карахме, както аз с тях така и те помежду си, беше ужасно), сега има казвам колкото се може по често че ги обичам просто така ги чувствам Усмивчица Не знам дали и аз бях напълно ясна, но моят съвет е да останеш там, където си, да се постараеш близките ти да се чувстват, колкото се може по-добре и самият ти ще забележиш, колко добре ти действа това, а гората няма да избяга ...
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #8 -: Април 22, 2010, 20:40:48 »

http://www.youtube.com/watch?v=kwi0vGNDwU0&NR=1
    Разбрах те идеално!
    Но аз не се чувствам обвързан с никой от семейството ми!
    Не ги мразя,но не мога да живея с тях!
    Тук,в София,живота също е борба за оцеляване!

Просто нещата в училище не ми се получават.
    Всички ме обвиняват,че съм мързелив,но забравят и думичката нежелание!

Аз мога да се нагодя към условията навсякъде,но не искам.
    Разбираш ли,това за мен е все едно да се предам под натиска на света!Позорно е за мен!

Не крия,че в училище не ми е интересно,но това не значи,че не съм любознателен!

Всъщност като бях по-малък ми се чудеха на жаждата ми за знания!
    Но откакто тръгнах на училиюе тя изчезна!
    Сякаш една част от мен си отиде!
    И за това са виновни опитите ми да се пригодя към този свят!

Сигурен съм,че и да остана тук пак няма да ме чака нищо добро!
     Най-много да стана клощар или да работя по строеж!
    Това не е песимизъм,а реализъм!Иска ми се да проявя и оптимизъм,но няма как!
    Ще се погубя каквото и да направя!

А там в природата,имам шанс да живея!
    Да живея,за разлика от тук.Където ще умирам хиляди пъти!
    Не смятам,че да избягам е проява на слабост.По-скоро на смелост.Защото никой не е опитвал да зареже всичко просто така!
    А мен тук нищо не ме спира!Дори и семейството!Жал ме е за тях и това беше единствената причина поради,която си внушавах с години,че трябва да остана!

Но аз усещам как умирам!Бавно!
    Ако отида,там,и ако умра-поне ще е бързо и геройски.
    А тук ще умра от собственият ми страх да направя нещо!Да променя живота си!
    Искам да направя нещо на този свят,да бъда запомнен...и това не са просто празни приказки.
    Това е клетва!
    Клетва,която дадох пред баба ми и дядо когато починаха в четвъртъи клас за 10 дни.
    Това бяха единствените хора в това семейство,с които се чувствах душевно свързан.
    Онези 10 дена преобърнаха живота ми.
    И понеже си спомням,че докато бяха живи те се гордееха се мен истински.Те бяха до мен в най-трудните ми моменти.Теме научиха на основните неща в живота.
    Не майка ми и баща,които винаги бяха заети да се карат по между си или да отпращат празни съвети!
    Баба и дядо бяха майка и син.И те винаги са вярвали,че аз ще успея.Дори и след смъртта си ме посещаваха.Дори,че много често ги обиждах с постъпките си.
    Те са още тук!
    Подкрепят ме!

И когато умряха аз се заклех,че ще ги накарам един ден да се гордеят с мен!
    И ще го направя!По един или друг начин!

Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Април 22, 2010, 20:47:54 »

http://www.youtube.com/watch?v=xbNDmKFzzG8&feature=related
    Сакрафайс,лошото е,че близките не разбират това,което им говоря.За света и за всичко като едно цяло.Никой не ме разбира!Искат да се променя,но аз няма да го направя!

Що се отнася до гората!Тя няма да избяга,но един ден ще изчезне! Усмивчица

И да остана тук,за да следвам този път!Ако е така,аз искам да се отклоня за малко от мисията.
    Ще помоля Бог,да ми прости!Но аз смятам,че трябва поне веднъж цялата красота да бъде изпитана.
    Земята е прекалено близо до смърта!
    И аз искам да се насладя на последните нейни дихания!

Ох,обърках се!Всичко е толкова сложно.
    Да знаеш,че никъде няма свобода.На мисълта,на словото и на действията.
    Да плуваш с рибите,да летиш с птиците и да ходиш с животните.
    Ох,добре им е на индианците!
    Те са свободни.
    Е,не напълно.
    Може би свободни преди 1000-2000 години.
    Такъв е смисълът,който аз влагам в тази дума!

Келтите,келтите...http://www.youtube.com/watch?v=yOaoUx0Mc0Q&feature=related

Мястото,където ме тегли много!

ПС:Извинявайте за правописните грешки ама се вълнувам!
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #10 -: Април 23, 2010, 00:36:56 »

...не го прави - бягството от проблемите не е решение. Най-смелите се борят, така че това което си избрал не е геройство. Бягството само ще те върне назад в развитието ти !! Това което пишеш, че ако Бог е избрал да си сега на Земята и т.н. не е вярно защото ти сам си избрал да си сега тук. Така че, научи се да гледаш и от положителна гледна точка, нещата не са толкова лоши, макар че е много натоварващо когато родителите ти не се разбират и аз съм имал същите проблеми. Мога да ти препоръчам един филм ако не си го гледал мисля че ще ти помогне да разбереш че не трябва да се влияеш толкова от негативните полета покрай теб пък и да ти даде друга гледна точка - казва се You can heal your life (Излекувай живота си) има го по торентите. Не се лъжи от заглавието Усмивчица филма си струва!
    Активен
    dayana
    Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« Отговор #11 -: Април 23, 2010, 01:18:55 »

Здравей Рабено,
    Това което всички и всеки вижда ,като проблем за себе си или по отношение с околните или дадени събития в дадена ситуация или отношения просто не съществува.
    Не съм в правото си да давам съвети и да вземам решения за никого,както и никой спрямо мен.
    Просто искам да споделя,а избора си е в твойте ръце как ще го/или ако пожелаеш да го/ разбереш.

"Мисленето е източникът на проблемите-Сърцето ви крие отговора за тяхното решаване.Целебната енергия е вътре във всички нас."
        -Господи,направи ме оръдие на Твоя покой.
         При омразата нека посея Любов;
         при болката-опрощение;
         при съмнението-вяра;
         при отчаянието-надежда;
         при мрака-светлина;
         при тъгата-радост.
        -О,Божествени Учителю,благослови ме
        не да търся утешение,а да утешавам;
        не да бъда разбран,а да разбирам;
        не да бъда обичан,а да обичам;
        защото давайки,получаваме;
        защото като прощаваме,биваме опростени;
        и защото умирайки,се раждаме за вечен живот.
               Свети Франциск от Асизи

Една от книгите на Уейн Дайър - "Има духовно решение за всички проблеми"

P.S. Природата и всичко около нас е неразделна част от нас-всичко е едно цяло и същевременно всяко едно индивидуално е за себеси.Срещите ни тук не са случаиност и казаното също.Всеки индивидуално вибрира с дадена енергийна честота и оказва влияние на околните и поражда следсвеното към придобиване на опитност за да преминем към следващо ниво. Усмивчица
    Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
    Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #12 -: Април 23, 2010, 02:06:26 »

Здравей Рабено,
    Това което всички и всеки вижда ,като проблем за себе си или по отношение с околните или дадени събития в дадена ситуация или отношения просто не съществува.
    Не съм в правото си да давам съвети и да вземам решения за никого,както и никой спрямо мен.
    Просто искам да споделя,а избора си е в твойте ръце как ще го/или ако пожелаеш да го/ разбереш.

"Мисленето е източникът на проблемите-Сърцето ви крие отговора за тяхното решаване.Целебната енергия е вътре във всички нас."
        -Господи,направи ме оръдие на Твоя покой.
         При омразата нека посея Любов;
         при болката-опрощение;
         при съмнението-вяра;
         при отчаянието-надежда;
         при мрака-светлина;
         при тъгата-радост.
        -О,Божествени Учителю,благослови ме
        не да търся утешение,а да утешавам;
        не да бъда разбран,а да разбирам;
        не да бъда обичан,а да обичам;
        защото давайки,получаваме;
        защото като прощаваме,биваме опростени;
        и защото умирайки,се раждаме за вечен живот.
               Свети Франциск от Асизи

Една от книгите на Уейн Дайър - "Има духовно решение за всички проблеми"

P.S. Природата и всичко около нас е неразделна част от нас-всичко е едно цяло и същевременно всяко едно индивидуално е за себеси.Срещите ни тук не са случаиност и казаното също.Всеки индивидуално вибрира с дадена енергийна честота и оказва влияние на околните и поражда следсвеното към придобиване на опитност за да преминем към следващо ниво. Усмивчица

Браво Даянка,много ми хареса това,дори мисля да си го повтарям всеки ден.
    Тези думи ако се повтарят с чувство имам чувството,че могат да направят чудеса дори за кратък период от време.
    Благодаря ти
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #13 -: Април 23, 2010, 12:46:07 »

Добре!
    Ще остана да се боря,но няма да стигна доникъде!

Относно филмите,аз вярвам в себе си и знам,че ще постигна много!
    Постоянно си повтарям това!
    Но просто светът в момента не ми харесва!
    Искам той да се промени!Иначе хората ще загинат!Всичко ще свърши!
    Няма как да погледна нещо с любов след като то е пропито с омраза.
    Знам,че Бог учи на това,но аз не мога да го направя и не искам.
    Според мен всичко човешко в момента трябва да бъде сринато и унищожени веднъж за винаги.

Такъв съм си,предпочитам радикалната промяна!

А пък и нали след това ще дойдат кристалните деца,които ще бъдат обвити с любов!

Аз също изпитвам любов,но към определни неща!

На мен не ми пука какво ще стане с мен ако не спазвам правилата!Защото те не са правилни!

Нито Барак Обав=ма,нито Медведев могат да управляват този свят.А съм сигурен,че нормален човек няма да стъпи на толкова ръководен пост!
    Да не говорим за Бойко Борисов,който преди харесвах много,но сега не понасям.

Ето,туко-що говорих с майка ми и тя пак ми се ядса!Просто не издържам вече!

« Последна редакция: Април 23, 2010, 13:30:03 от rabeno » Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #14 -: Април 23, 2010, 15:37:32 »

Ще остана да се боря,но няма да стигна доникъде!
    rabeno, с такова мислене наистина няма да стигнеш доникъде. Човек трябва истински да вярва в успеха, за да го постигне. Много хора в днешно време се оправдават в днешно време с изтъркания вече израз "Аз съм реалист", НО Бог отдавна е показал, че всеки може да постигне ВСИЧКО, стига наистина да вярва в това. Доказателство за това са чудесата, случили ли се по света с много хора вече и продължаващи се да се случват. Вдигни глава, момче, и вярвай в успеха, сигурен съм, че ще се справиш!
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Капризите на природата
    Изкуство
    Аэ съм 1 1092 Последна<br />публикация Юни 02, 2010, 18:29:51
    от nia.boneva6
    Как и защо в природата ..
    Любопитни факти
    echo105 2 1024 Последна<br />публикация Декември 30, 2010, 16:28:16
    от Аэ съм
    Справочник на лечебните дарове от природата
    Даровете на природата
    Administrator 1 11695 Последна<br />публикация Февруари 22, 2011, 20:46:36
    от Administrator
    Обратно към Природата или все пак да не пренебрегваме и Техническия Прогрес « 1 2 »
    Обща тематика
    protoplasma 16 1343 Последна<br />публикация Април 23, 2012, 14:36:59
    от Ariam
    Каква е вашата Еkо-следа върху природата? « 1 2 »
    Обща тематика
    Ru Alfa 25 1470 Последна<br />публикация Ноември 26, 2013, 16:14:04
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright