Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да искаш да си някъде :)  (Прочетена 1654 пъти)
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #30 -: Юли 11, 2010, 12:44:35 »

Може би ще се учудите, като кажа, че съм чела книги с много духовност в тях, но не и книги за духовни учения. Не съм чела нито една духовна книга... ще взема да попрочета... е да, чела съм притчи и кратки разкази и такива работи... ама то е друго.

Прекрасно е, че можеш да откриваш духовното навсякъде, дори и извън книгите!

Цитат
    А това, дето казах, че искам да съм в дома си... го казах, защото наистина искам.

Можеш в такъв случай да разглеждаш пребиваването си тук като "временно" турне, командировка, които обаче са много важни за теб (и не само).
    И ако съумееш да се почувстваш "като у дома си", ще е направо страхотно Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #31 -: Юли 11, 2010, 15:00:24 »

Ами... аз донякъде съм в дома, донякъде-не...  Усмивчица Все едно съм разделена на части... и съм на различни места едновременно... в преносен смисъл. ...
    Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дали няма да ме срещне някъде на кръстопът..... :) « 1 2 3 »
    Извънземни цивилизации
    Eona Lightholder 42 3506 Последна<br />публикация Октомври 06, 2010, 23:03:07
    от ssacrifice

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright