Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути  (Прочетена 1323 пъти)
babyface
Гост
« -: Април 19, 2010, 16:14:26 »

http://www.vbox7.com/play:cb237e95
Активен
ssacrifice
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Април 19, 2010, 16:40:45 »

Има го вече в друга тема Усмивчица
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    babyface
    Гост
    « Отговор #2 -: Април 19, 2010, 16:47:33 »

На мен ми го прати днес един приятел, реших да го споделя. Хубаво е, че го има и в друга тема:)
    Активен
    ssacrifice
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #3 -: Април 19, 2010, 16:56:51 »

Да във Фейсбук има и група за това момиче, наистина впечатляваща реч и въпреки всичко пак в един момент ме накара да се замисля, колко малко са хората, които мислят за тези неща, а колко много са тези които изобщо не си дават сметка Тъжен
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    giti
    Гост
    « Отговор #4 -: Април 19, 2010, 17:03:50 »

A  не ви ли кара да се замислите над датата на това изказване??? ! 1992 година това момиче изнася речта си... Защо, чак сега се обръща внимание на това? Защо чак сега Света замлъкна от нейните думи?? ?? ?? ?? ?? ??  Хммм

Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Април 19, 2010, 17:14:21 »

Всъщност никой не е замлъкнал.
    Ние просто се впечатлихме от него!
    А Онези,които е важно да се впечатлят,защото от тях зависи този свят не го правят!
    Не,не,е че мислят,че момичето говори глупости.И супертъпак да си пак ще осъзнаеш смисъла на тази реч.Просто не искат да изгубят милиардите си долари,защото иначе ще им изчезнат богаташките шкембета!

П.С:Всъщност ние трябва да се впечатлим от сценариста,който е сътворил тази реч.Ако е самото момиче,евала!
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Април 19, 2010, 17:56:58 »

Ами сценариста, който е разпределил така ролите, че този клип да излезе 18 години по-късно наяве?? ?
    Мисля, неговият труд не е за подценяване...
    Аз попитах само ЗАЩО СЕГА? ЗАЩО НЕ СЕ ВПЕЧАТЛИХТЕ ПРЕДИ 18 ГОДИНИ? Защото нямаше как нали.. речта е била добре скрита и покрита в нечии архиви... Искам да кажа само, че отново спите! Виждате хубавата реч. Браво, направо похвално Слънце Евала и на момичето и на речта (чиято и да е тя)
    Но... ОТНОВО СПИТЕ! НЕ ВИЖДАТЕ НАЙ-ФРАПИРАЩОТО И ГРОЗНО НЕЩО, КОЕТО БОЛИ ПОВЕЧЕ ОТ ИСТИННОСТТА НА ДУМИТЕ, НА ТОВА 12 ГОДИШНО МОМИЧЕ (което всъщност е година по-голямо от мен и днес е на 30 години) НЕ ВИЖДАТЕ ГРОЗНОТО, СЛЕПИ СТЕ ДА ВИДИТЕ, ЧЕ РЕЧТА Е ОТ 1992 ГОДИНА
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #7 -: Април 19, 2010, 18:19:16 »

A  не ви ли кара да се замислите над датата на това изказване??? ! 1992 година това момиче изнася речта си... Защо, чак сега се обръща внимание на това? Защо чак сега Света замлъкна от нейните думи?? ?? ?? ?? ?? ??  Хммм

Защото в 92-ра година интернета е нямал такова разпространение Усмивчица Доколкото си спомням то тогава беше само под формата на dial-up.
    Освен това, в последните години се говори по- сериозно за погубването на света и за това какво причиняваме на Земята. През 1992 година Земята все още не се е бунтувала толкова, колкото сега. Тогава хората не са си мислели какво може да се случи наистина. Сега вече е очевадно и е нормално човечеството да се осъзнае и да се пробуди.
    Активен
    Herowar
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« Отговор #8 -: Април 19, 2010, 23:20:55 »

Момичето ме трогна и много ме впечатли, както се вижда и цялата зала Усмивчица Но това беше всичко, мисля че историята може да покаже какво се е случило Усмивчица Разгледах биографията на това момиче от тогава до сега... тя се е издигнала изключително много, и очевидно се бори за нещата за което я поздравявам и й стискам палци и много искам да вярвам, че тя ще съумее да изгради по-мащабна кампания на тази тема, защото явно дори такова трогателно и УНИКАЛНО смислено действие на 12 годишното момиче, не е помогнало Усмивчица
    Та... преди една седмица малко преди да гледам клипчето четох по новинарските сайтове за изчезващи животински видове в Китай и някоя друга страна, но не си спомням... количеството на лошите новини в тази посока са много и някакси не личи по НИКАКЪВ НАЧИН, че онези трогнати хора наистина са се трогнали... а в същото време много хубави неща които се случват не биват разпространявани и почти не възможно е да се информираш за тях... не знам повече как да коментирам това...
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #9 -: Април 19, 2010, 23:27:04 »

Защото в 92-ра година интернета е нямал такова разпространение Усмивчица Доколкото си спомням то тогава беше само под формата на dial-up.
    Освен това, в последните години се говори по- сериозно за погубването на света и за това какво причиняваме на Земята. През 1992 година Земята все още не се е бунтувала толкова, колкото сега. Тогава хората не са си мислели какво може да се случи наистина. Сега вече е очевадно и е нормално човечеството да се осъзнае и да се пробуди.

Ами телевизията?! Добре съгласна съм, че интернет не беше нещо популярно през 1992, но през 2000 например вече беше. Да говорим  тогава за 10 години на мълчание по въпроса, а не 18... и за 5г. да говорим или дори само 2, или 1 г. да говорим, пак си е много, предвид посланието от речта на това момиче! Предвид апела, който отправя....
    Мисля, че не си права относно бунтовете на Земята. Тя не е спряла да се бунтува от 40-те години на сам. А това, че разрушаваме нашият дом Земя е факт от доста поколения преди нас. Дори смея да твърдя, че в последните години, дори и най-безкруполните и алчни типове, започнаха да се замислят над тези въпроси и да се съобразяват поне от екологична гледна точка... Правителствата започнаха да вкарват закони, които да подтикват хората да се съобразяват с нашият дом Земя и т.н. и т.н....
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Април 20, 2010, 11:26:57 »

Гити, права си за това, че има много начини за разпространение на посланието. Това, което обаче аз се опитвам да кажа е, че преди Земята не се бунтуваше толкова често срещу нашия начин на живот. В последните години, нашия дом тук се руши много бързо, Земята изнемогва и със сетни сили започва да се изчиства. Просто в последно време, както катаклизмите, така и честотата им са с много по- голям интензитет, отколкото преди. Ето и това кара хората сега да се замислят, че нещо в нашето отношение не е наред.
    Преди хората си мислеха, че нещата, които стават са нормални природни бедствия, но сега вече осъзнават, че не са просто природни бедствия, а следствия.
    Активен
    Herowar
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Април 20, 2010, 11:42:04 »

Много от хората са почнали да се бунтуват за пари и публичност това е ясно, но все пак си е жалко и не можем да съдим по тях за това, че хората се бунтували срещу всичко лошо извършващо се над Земята...
    Gayatri не видях в темата за запознаването от къде си, но ми е много интересно там където живееш какво правят хората ? наистина ли се "бунтуват" срещу замърсяването и т.н. ?
    Защото истинската грижа за Земята проявиха в Словения Усмивчица Вчера почти полувината словенски народ излезе по паркове, градинки, гори и т.н. и чисти цял ден (и това не беше някаква политическа организация, а просто хора събрали се да направят нещо добро) Усмивчица от млади до стари всичко чистеше и това събитие ме зареди много положително Усмивчица
    Кога беше последното такова събитие в БГ и колко човека се събраха ? Нека гледаме малко по-локално, защото ако сами не си спасим задниците няма кой...
    Активен
    Spirit
    Гост
    « Отговор #12 -: Април 20, 2010, 12:02:17 »

Много от хората са почнали да се бунтуват за пари и публичност това е ясно, но все пак си е жалко и не можем да съдим по тях за това, че хората се бунтували срещу всичко лошо извършващо се над Земята...
    Gayatri не видях в темата за запознаването от къде си, но ми е много интересно там където живееш какво правят хората ? наистина ли се "бунтуват" срещу замърсяването и т.н. ?
    Защото истинската грижа за Земята проявиха в Словения Усмивчица Вчера почти полувината словенски народ излезе по паркове, градинки, гори и т.н. и чисти цял ден (и това не беше някаква политическа организация, а просто хора събрали се да направят нещо добро) Усмивчица от млади до стари всичко чистеше и това събитие ме зареди много положително Усмивчица
    Кога беше последното такова събитие в БГ и колко човека се събраха ? Нека гледаме малко по-локално, защото ако сами не си спасим задниците няма кой...
    Още преди близо месец в Пловдив направиха пролетно почистване. Из целия мой квартал със сигурност, но предполагам, че и в другите. Имаше доста хора, които взеха участие. За съжаление аз не успях.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Април 20, 2010, 14:23:19 »

Hero, аз живея в София. Това, което виждам от известно време е, че хората вече не си хвърлят така боклуците от балконите, както преди. Освен това, редовно се организира почистване пред блоковете и доста хора участват. Аз сега имам инициатива да си озеленим около кооперацията. Съседите ми като цяло сме доста задружни, така че или ще го направим заедно или ще го направя аз. Просто искам да ми е чисто и зелено наоколо. Не ме интересува кой ще участва и кой не, защото преди всичко го правя за себе си и дечицата. Да, ако някой помогне, ще ми е по- леко, но и да не помогне, важно е, че ще направя нещо, което ще радва окото ми и ще ми създава комфорт.
    Другото- в нашата кооперация сме се събрали хора, които харесваме уюта. Организираме се лятото да си пребоядисаме стълбищата. Сложили сме си цветенца по етажите; поддържаме чистота и красота. Естествено, голяма част от идеите идват от мен и съседката. Освен всичко, с нея ще си украсим общия коридор. Ще си сложим етажерки, картини, пътечка, огледало и тн. Ако промяната на човек започне отвътре, тя ще се разпростре и навън.
    Няма човек, който да харесва чистотата и уюта в дома си или на мястото, където живее и да не желае да пренесе тази красота и отвън, на стълбището, на дворчето и тн.
    Това е, което забелязвам от известно време- хората започват да се променят към добро и искат да виждат красотата и чистотата не само в дома си.
    Другото- вече ми прави впечатление как майките насърчават децата си да си хвърлят боклуците в кошчето. Ето от тук се почва.
    Така, около нас има контейнери за разделно събиране на отпадъци и е интересно, че хората ги разделят.
    Мисля, че като за начало, това хич не е малка промяна.

Активен
    Herowar
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Април 20, 2010, 15:42:24 »

Това е страхотно Усмивчица Успех и дано и твоите съседи са толкова ентусиазирани като теб Усмивчица
    За жалост аз виждам друго в моя квартал и кооперация. Преди няколко дена ми прелетя над главата един плик с боклук... вчера един пиян съсед звъня на вратата и мрънкаше за това, че от дъжда му се пълнил тавана с вода... Съвет на блока има на 2-3 месеца, никой никога нищо не прави... Баща ми полага големи усилия да накара другите мърди да направят нещо, но те само говорят после след събранието мрънкат и тва е...
    ЯВно при вас катализатор са децата пък и имате някаква нужда да ви е хубаво, тук при нас са основно баби и дядовци, и вече хора на към 40-50 години, има две малки деца под 10 години в блока и едно на 16 години и тва е...
    За щастие не е така навсякъде Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Граф сен Жермен-мъжът, който знае всичко и никога не умира
    Езотерика
    delfin 4 3794 Последна<br />публикация Август 22, 2010, 12:29:54
    от Isis
    Какво е имало превди всичко ??
    Обща тематика
    xxxx 10 735 Последна<br />публикация Август 19, 2010, 13:40:57
    от nia.boneva6
    Лекции на Щри Матаджи (Всичко е направено така хубаво)
    Йога
    sahaj 7 959 Последна<br />публикация Август 22, 2010, 19:03:38
    от sahaj
    Всичко, което правиш, се определя от ЦИ!
    Енергийни учения
    dayana 0 1479 Последна<br />публикация Септември 28, 2011, 12:25:26
    от dayana
    Защо са дошли тук?
    Всичко относно индиготата
    my life... 7 943 Последна<br />публикация Април 10, 2013, 17:30:12
    от my life...

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright