Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Няколко идеи  (Прочетена 1545 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Април 18, 2010, 17:03:27 »

Сетих се едно нещо.
Хайде всяка седмица или месец да измисляме да правим по едно добро нещо!

Примерно да събираме боклуците пред нашите блокове или къщи.

Или пък да съберем пари за бедни хора и да им ги изпратим.
Нещо от тоя сорт!
Давайте и вие вашите идеи за добри дела!

Защото това е единствения начин да разберем любовта.
А пък и ще имаме шанс да правим добро.Предполагам всеки от вас обича да прави добро!

И най-добре ще е да вършим добрини без никакви отплати!

А?Какво ще кажете за тази идея?
Най-хубавото е,че когато хората видят какво правим може и те да започнат!

Дайте мнението си!

П.С:Все пак ако има съгласни и уж казват,че  помагат,а всъщност само лъжат и не правят нищо,предлагам да се закълнем пред Господ!

Хрумването да правим добрини ми идва от това,че ми омръзна да гледам хора по телевизията,които вършат злини.
А още повече ме дразни,когато гледам хора вършещи добрини.Тогава имам чувството,че ни се присмиват,че не правим същото.
Активен
Spirit
Гост
« Отговор #1 -: Април 19, 2010, 11:53:05 »

rabeno, попринцип съм съгласна с теб, че трябва да правим добри неща, да даваме пример и пр., но недей да имаш напразни надежди, че хората в този форум можем да се организираме за нещо. Една елементарна среща не успяхме да направим като хората, та камо ли нещо друго. Това не означава, че трябва да се отказваш, просто си действай сам или с приятели.
Що се отнася до "П.С."-а ти... Заклеването не е хубаво и не помага на никого, така че те съветвам да се откажеш от тази идея.

http://vbox7.com/play:468dfeb8
Активен
chitta
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 140

« Отговор #2 -: Април 19, 2010, 12:01:29 »

Предлагам всеки един от вас да започне да увеличава вибрациите си и да се изпълва със светлината и звука на Източника...така ще можем да помогнем на планетата да повиши вибрациите си, също така всеки един от вас, който страда от някакво заболяване постепенно да започне да го чисти и да лекува (както намери за добре), за да може планетата да се лекува по този начин. Промени себе си, ще промениш и цялото.... а ако някой участва и в изграждането на новите планети, галактики и вселени, да си действа...
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Април 19, 2010, 16:32:39 »

Много добро предложение Чита,макар,че вече опитахме това и го описахме в една тема Есперимент!Иначе аз понякой път се моля на Бог да дава сили на нашата Земя и на всичко на нея!

Спирит,всъщност сега проумявам,че си права относно заклеването!

Но аз нямам предвид да се съберем всички заедно,а всеки един от нас с приятели или сам да почисти оскъдната зелена площ пред блока или къщата си,ако живее в град,разбира се.
Но и на село трябва да се чисти.Спомням си,че съм чистил там.

Можем да дадем някоя благотворителност.Всеки да даде облеклото,което не използва и въобще всичко ненужно.
Не казвам да си дадем цялото имущество,а само това,което не използваме.Или да дадем по левче.Пак ще свърши работи.Ако целия свят даде по едно левче на един бедняк,то той ще стане милиярдер. Усмивчица

Аз с мойте приятели иначе нищо няма да свърша.Ние като се заприказваме и зашегуваме ше си ни отиде цялото време. Ухилен
А пък са си и мързеливи.(е,не че аз съм много работен)
Ако се хвана сам ще свърша по-бързо,а може и други хора да последват примера ми.

Пак за вибрацийте да кажа!Така,добра идея е,но аз мислех да започнем с нещо по-просто.С нещо обикновенно,в което и най-закоравелия тип може да повярва!
Активен
Nirvana
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #4 -: Април 20, 2010, 16:41:45 »

Аз предлагам всеки който обича природата да засади по едно дръвче , защото то е нашият пречистващ филтър за въздуха , който дишаме  , а за съжаление не останаха много в населените места , благодарение на нас - Хората ! Затова нека допринесем с нещо за природата , която толкова години наред ни е търпяла ...
Активен

" Аз не съм тяло, което има душа, а съм душа, която има някаква видима част, наречена тяло. "
giti
Гост
« Отговор #5 -: Април 20, 2010, 16:55:31 »

Рабено, евала приятел за едно твое изречение
Цитат
Пак за вибрацийте да кажа!Така,добра идея е,но аз мислех да започнем с нещо по-просто.С нещо обикновенно,в което и най-закоравелия тип може да повярва!
Хайде наистина да помислим какво ще да е това дребно нещо, което да бутне всички към промяна....
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Април 20, 2010, 17:11:52 »

Добра идея Нирвана!

Благодаря,Гити!Радвам се,че ме разбираш правилно!

Е,след като имаме достатъчно идеи за сега предлагам да ги осъществим.
Аз казвам събота и неделя,а сега вие кажете кога ви е удобно!

Всъщност нека всеки да направи това когато му е удобно и когато има време!А после ще сподели с нас!
Но за да тръгнем да осъществяваме тази идея е нужно да се съгласите!

Ако сте съгласни изберете дата и час и ще го направим!
В унисон с моите думи сега започна да бучи заря!

Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #7 -: Април 21, 2010, 02:32:18 »

Първо трябва да помогнем на себе си.  Иначе всичко се обърква... когато не ни идва отвътре да помогнем, а го правим само защото сме се наговорили така, нещата се изкривяват, ползи няма, че понякога и вреди има.

rabeno, разбирам желанието ти да си полезен. Похвално е. Моя съвет е като на много други, започни от себе си. Първо трябва да си изясним какво ни мъчи, кое ни кара да сме неспокойни, защо не харесва това, което виждаме, ние различни ли сме и купчина други въпроси, които ни заобикалят, чак след това, като се приемем както трябва всичко ще си дойде на мястото. Когато погледнеш един човек, дръвче, животно или тревичка и откриеш себе си в него, тогава няма да се усетиш как ще си намерил правилния начин и ще си успял да помогнеш.
    Аз имам още много да работя над себе си, но с малкото постигнато възприемане на света като едно цяло, по-скоро усещане отколкото осмисляне, нещата се нареждат и ми се дава възможност да помагам на непознати и познати без да се усетя. За сега е малко, надявам се да порасне с времето. Боклуци също съм започнала да събирам, не се усещам даже кога се навеждам и ги взимам, а това не е типично за мен...

Не съм привърженик на благотворителността и другите популярни. Всяко действие, което не идва отвътре не знам до какво води.  Прост пример: занасяш дрехи, играчки и плодове в някой дом. Това трябва да е добро нали? Ако останеш да погледнеш виждаш как купчина деца се сбиват злобно и  разкъсват и чупят всичко донесено, от цялата работа след 10 минути ефекта е в това, че малкото възпитани по природа деца са изяли един хубав бой само защото са искали да се доберат до някоя малка играчица, която няма да радва никой, защото вече е счупена.  Згреших

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #8 -: Април 25, 2010, 12:03:15 »

Както казах в темата ми "Идея" ще е добре да почистим боклуците пред нашите домове!

Да събираме дарения за бедните,макар и оскъдни!

Да прибираме бездомни кучета и да ги вкарваме в приюти,за да не бъдат убивани,а да бъдат взети от някой добър стопанин.

Да  изработваме разни неща и събраните пари от продаването им да дадем за някаква благотворителна кауза.

Да ходим повече из природата като я почистваме от туристите!

Да засаждаме цветя и дръвчета!

Да се движим повече пеш или с колела отколкото с кола или градски транспорт!

Това са моите няколко идеи!

Хайде да ги обсъдим и този път наистина да се съберем обединени от майката-Земя!

Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #9 -: Април 27, 2010, 01:37:45 »

Хубави идеи имаш Rabeno ,аз мисля че първо ще е добре да започнем от боклуците в нашите души и сърца,че доста има там,оберем ли ги там другите няма да са ни проблем.
    За тази работа е нужно обаче всеки сам за себе си да я свърши.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #10 -: Април 27, 2010, 01:46:50 »

Хубави идеи имаш Rabeno ,аз мисля че първо ще е добре да започнем от боклуците в нашите души и сърца,че доста има там,оберем ли ги там другите няма да са ни проблем.
    За тази работа е нужно обаче всеки сам за себе си да я свърши.

Ей това ми хареса и подкрепям , заради причините изтъкнати от мен в другата тема на rabeno, която е за същите неща.  Згреших
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Април 27, 2010, 11:35:24 »

Еми ние докато правим добро,почиствайки боклуците така бавно по-бавно ще се пречистим и ние!

Защото,според мен,най-добрия начин да се пречистим и да станем добри е самите ние да пречистваме и да вършем добрини!

Еруин,знам,че имам друга тема,която е за същите неща!

Но просто тук видях раздел,който е напълно подходящ за моя тема и реших,че тук ще се чете повече тъй като засега е единствена тема.

А аз искам да се чете повече,та всички да я видят тази тема и да направим нещо по въпроса.

Защото е лесно да седнем и да се молим на космоса да изпраща любов на Земята,но когато я препълним с любов ще видим,че тя е натъпкана с боклук!

И понеже все още не сме в духовния свят,в следващото измерение.
    И едва ли ще отидем там скоро,смятам,че трябва да се погрижим поне за физическия свят.
    По този начин ще се доближим и до Бога,защото той е създал не само нас хората,той е създал цялата Вселена и ние всички трябва да се подкрепяме в нея!
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #12 -: Април 27, 2010, 11:41:04 »

Много хубаво и правилно казано Rabeno Усмивчица

Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #13 -: Април 27, 2010, 11:55:37 »

Браво Rabeno тина май имаш наистина желание да почистиш.
    Моя скромен опит ми е показал че когато от вътре се чувствам зле объркан или изпитвам отрицателни чувства,никой не е в състояние да ме накара да си оправя дори и леглото.
    Но когато от вътре се чувствам в синхрон се получава така,че когато се разхождам по апартамента си всичко около мен се подрежда и светва,нито боклуче дори не оставям,преди да съм свършил да готвя всичко е измито.Усмивчица
    Ако найстина имаш огромното желание да направиш нещо,просто го направи!
    Не чакай да те подкрепи някой или да ти каже браво,слез сам днес и почисти пред блока,това ще е огромен пример които ти ще дадеш дори и сам.
    Който трябва ще те  види и ще се зарази от ентусиазма ти,не можем да накараме хората да бъдат като нас можем само да им даваме пример.
    Аз вече събрах над 60 алуминиеви кутийки пред нашия блок но хората продължават да хвърлят по по малко,но все още!
    И пак ще ги събера сам другия път ако никой не ми помогне защото ми направи супер голямо удоволствие на мен самия.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #14 -: Април 27, 2010, 11:59:25 »

Мерси!Ще го направя!
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Идеи за креативни индиго подаръци « 1 2 »
    Обща тематика
    небесният ангел 17 2515 Последна<br />публикация Октомври 28, 2010, 22:55:31
    от nia.boneva6
    Няколко любопитни факта
    Любопитни факти
    Kery 7 931 Последна<br />публикация Март 05, 2011, 14:15:33
    от zvezdichka
    Няколко факта за водата
    Природосъобразно хранене
    Слънчев лъч 1 1081 Последна<br />публикация Юли 15, 2011, 03:45:33
    от НИКОЙ
    Няколко съвета за начинаещи суровоядци « 1 2 »
    Природосъобразно хранене
    Слънчев лъч 17 10007 Последна<br />публикация Януари 07, 2013, 10:56:49
    от Sunshine(sun)
    Има ли енерго лечители тука, че имам няколко въпроса?
    Здрав дух здраво тяло
    Свързан 7 1419 Последна<br />публикация Декември 27, 2012, 02:46:57
    от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright