Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ??? Въпрос ???  (Прочетена 890 пъти)
Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« -: Април 17, 2010, 11:36:48 »

Здравейте
имам един въпрос.
Надявам се някой да има обяснение..
Преди известно време докато медитирах изведнъж визуализирах лицето си като лице на орел или подобна птица...Просто сякаш образа се ..прилепи до лицето ми и застана като маска..странно беше..Рових из подсъзнанието си да видя да не е някаква асоциация с нещо или де да знам...
Някой Хммм

Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Юни 11, 2010, 23:47:36 »

Здравейте
имам един въпрос.
Преди известно време докато медитирах изведнъж визуализирах лицето си като лице на орел или подобна птица...Просто сякаш образа се ..прилепи до лицето ми и застана като маска..странно беше..Рових из подсъзнанието си да видя да не е някаква асоциация с нещо или де да знам...
Някой Хммм

Никой не може да има обяснението освен теб. Виж го в себе си
Активен
ssacrifice
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #2 -: Юни 12, 2010, 01:49:03 »

Може  би предишен живот ... кой знае  Згреших
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #3 -: Юни 12, 2010, 13:57:10 »

Здравейте
    имам един въпрос.
    Някой Хммм

Може орелът да е твоя тотем... или пък се асоцираш като орел, тоест може качествата на орела да пасват на твоята същност и да те описват точно.
    Чудя се обаче, да не би да си била индианка/индианец в предишно прераждане?
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #4 -: Юни 13, 2010, 19:33:22 »

Благодаря за отговорите.
    Това "видение" беше последвано от интересен сън и после някои неща ми се избистриха, защото се разрових  и прочетох.....много странно..всичко отвежда до птицата Гаруда..индийско божество...същевременно ездитното животно на бог Вишну (само да кажа, че никога досега не бях чела за тези божества )

...сънувах че преследвам змии, виждах следите им на пясъка, но не се страхувах от тях а бягах след една и даже я прескачах от ляво и от дясно и се забавлявах....това се случваше на някакво строгосекретно и същевременно много древно място на което се бях промъкнала.
    Растенията бяха обгорели от слънцето и беше горещо.... сънувах една чешма, един глас ми каза, че от там тече някаква специална течност, която е само за богоизбрани, а там, където трябваше да пада водата от чучура на пясъка някой с пръчка беше написал NH4....аз откраднах от нея и тръгнах да бягам, но не пеша, карах някакъв джип и някой се возеше при мен...
    А сега веселата част..това индийско божество - птицата Гаруда се бил със змиите и забележете откраднал някаква напитка от боговете...хмммм...забавно ми е:) нищо не разбирам Усмивчица
    Вече не ми е на дневен план тази случка, но реших да ви я споделя Усмивчица
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    kim
    Гост
    « Отговор #5 -: Юни 13, 2010, 20:08:58 »

Не се прави, че не разбираш Гаруда!!! Веселяк Чакай да взема аз прашката...
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright