Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Цели на осъзнатия човек  (Прочетена 20913 пъти)
sena
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #15 -: Юли 12, 2009, 13:58:36 »

valenta51  , izida   , sena ,

Добре дошли и от мене , нищо че и аз съм от скоро тук сигурна съм че ще ви хареса ! Ще има много теми за разговори , много въпроси и много отговори ще намираме защото сме заедно !

Благодаря, AIA! Аз също мисля, че ще ми хареса!
Успешна работна седмица!
Активен
giti
Гост
« Отговор #16 -: Юли 12, 2009, 19:00:45 »

Аз усетих, че реакцията ти е първосигнална, и честно казано не я разбирам. Но знам, че не е недобронамерена, така че няма проблем. Аз лично мога да чета и пиша на всичко и не ми прави впечатление кой как пише, а какво пише. Естествено, след като правилата на форума са такива, трябва да се спазват, нали?
Между другото, видях творбите ти в една от темите. Много са хубави.
П.С. Недей да се дразниш от някакви драсканици, или кой как пише. Не го приемай като съвет, въпреки, че съм по-възрастна , възрастта няма значение. Просто не се заслужава да хабиш енергия за това. Желая ти всичко най-хубаво!!! Усмивчица

За да разбереш,защо реагирам така,трябва да подхвана една доста дълга и обширна тема. Обещавам и това да стане един ден,но ще създам специална тема за целта във форума. Сигурна съм,че след като разбереш, какво влияние има речата и българския език в частност-никога повече няма да си помислиш за шлокавицата и също,като мен ще се дразниш от нея.

Радвам се,че ти харесва сред нас.  Веселяк
Активен
sunny_bird
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #17 -: Юли 17, 2009, 18:12:28 »

Здравейте!Все още не съм много сигурна,дали съм Индиго.Почти на 25г. съм и откакто се помня винаги съм ги знаела тези неща,които описвате.Винаги съм имала много реални сънища и вътрешна убеденост преди да се науча да чета дори.Цял живот се опитвам да разказвам тази информация на близките си,но...сякаш никой не иска да ме чуе. Засрамен Даже се ядосват повечето,ако прекаля и ми казват,че това са фантасмагории Сълзи
Активен
delfin
Гост
« Отговор #18 -: Юли 17, 2009, 23:14:52 »

Възрастта няма значение. Важното е вътрешното усещане. Добре дошла.
Активен
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #19 -: Юли 19, 2009, 20:33:20 »

Здрасти sunny_bird и добре дошла, защо не си направиш теста за индиго, може би той ще ти даде по-голяма яснота по този въпрос. Ако искаш си го направи и сподели резултатите, ако имаш други въпроси след това с радост ще ти отговорим.
    Активен
    Бунтарката
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 179

• « Отговор #20 -: Юли 19, 2009, 21:31:47 »

Здравейте ,радвам се ,че ви има ,като научих за вас изпитах удоволетворение и някакси си отдъхнах
    Искам да ви кажа за себе си неща ,които другите не са разбирали и по-скоро са ме мислели за луда.
    Незнам дали съм индиго ,това няма кой знае какво значение ,а може би и неискам някой да ме категоризира по някакъв начин.Аз съм обикновено момиче ,може би жена ,но както бях чула да казва Койна Русева" Щом аз мога значи и ти можеш" ,но за хората доста странна.Пацифистка дълбоко в душата ,от малка ме вълнува езотерична литература,целта на живота ми е духовно израстване и се боря срещу материализма.По принцип не обичам да говоря за себе си .Другите са по важни .Ще ви кажа кое е озадачавало хората ,това ,че немога,неискам да убия друго живо същество или твар,спасявам мухи да не се удавят ,ако в стаята има някаква животинка винаги ще се опитам да и помогна,оставяла съм пчела безспокойствено да си вземе парченце от моята риба без да я обезглавявам ,оставяла съм комар да ме охапе и съм гледала безучастно как коремчето му се пълни с моята кръв и бях доста доволна от себе си ,че съм нахранила един комар и съм го пуснала да живее и както бях чела в "Анастасия",като знаеш ,че те е ухапал и не се чешаш дори не ти излиза и пъпка.Когато се разхожда ме със синът ми и мъжът ми след дъжд винаги вървя пред тях и мятам охлювите в тревата някой да не ги настъпи.
    Избирам винаги да се запитвам как би реагирала Любовта в дадена ситуация и така да действам.
    Избирам да карам хората да се усмихват ,защото трябва да споделя щастието си от тово ,че съм жива.
    Поемам живота си в свои ръце и призовавам хората и те да го направят ,а не да намират оправдание за това,което им се случва.
    Призовавам за възпитание на децата с мисъл в главата ,и знам ,че децата са истинските учители.
    Знам ,че от всеки човек може да научиш нещо ,и съм за равноправието на всички хора по земята.Защото допускам ,че той е моето друго аз.Моите познати са казвали за мен ,че съм прекалено добра,чак тъпа.,но за мен да си добър е по нормално .Знам ,че най-голямата борба на човека е борбата му със себе си....
    Благодаря ,че ви има
    « Последна редакция: Юли 19, 2009, 21:40:49 от Бунтарката » Активен

Внимавай какво си пожелаваш!
    AIA
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « Отговор #21 -: Юли 19, 2009, 22:12:42 »

Бунтарката , здравей скъпа и добре дошла при нас !       Усмивчица
    Активен
    Бунтарката
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #22 -: Юли 19, 2009, 22:17:01 »

Бунтарката , здравей скъпа и добре дошла при нас !       Усмивчица
    Благодаря,изключително ми е приятно и съм много щастлива ,имам много да чета тук  Усмивчица
    Активен

Бунтарката
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #23 -: Юли 19, 2009, 22:30:13 »

Искам да ви сподела и още една моя цел-основна .
    Да съм пример.
    И представете си ,ако всички си го пожелаят,да бъдат добър пример за децата си ако щеш,как светът щеше да е малко по различен.
    Активен

delfin
    Гост
    « Отговор #24 -: Юли 19, 2009, 22:45:14 »

Добре дошла и от мен. Трудно е да бъдеш за пример, защото все те мислят наистина за глупав, ако направиш нещо, което в очите на масата е "глупост". За охлювчетата - и аз ги събирам и ги пускам на трева, за да не ги настъпва някой и ме е яд, когато видя, че се случва понякога да настъпиме някое, защото не сме го видели в тъмното. Ние пък сме прибирали птички  - гълъбче веднъж, друг път бяха 4 синигерчета на Рилския манастир. Отгледахме ги да летят, оцеляха две, едно почина от жега, а другото беше със счупено краче и си го оставихме, обаче се мушнало между пръчките в клетката и го намерихме сутринта. Другите двечки си ги закарахме обратно на тяхната родна земя, направо като почувстваха ромона на реките край манастира сякаш си усетиха родното местенце, едното веднага изхвърча, другото малко след него. Гледали сме и кадънка (мъжът ми беше намерил на някакъв пазар през студен февруари да продават повече от 10 и ги купил, бяха ги хванали милите.) За съжаление от този студ на пазара бяха настинали, а за птичка белодробно възпаление е летална. Оцеля само едно, което и то беше на кантар, но намерихме ветеринар, който разбира и от пойни птички и го спасихме. Беше прекрасен певец, живя и ни радва 7 год., живееше си свободно в стая, вратичката на клетката постоянно отворена и си влизаше само да яде. Спеше отгоре, а как се надпяваше с радиото. Летеше си на спокойствие, имаше си и огледало, в което обичаше да се оглежда да не се чувства самичък. Имахме голяма връзка с него на духовно ниво. Когато почина си беше малък кошмар. Опитах да купя друга кадънка (щиглец) от същия ветеринар, но явно ни даде старо пиле и то почина, от тогава нишо не взимам, само когато някое пиле е в нужда, тогава го прибираме, така едно гълъбче живя наколко дена при нас, докато се оправи, че някой го беше ухапал по крилцето и не можеше да лети, оправи се бързо и си отлитна после при другарчетата.

Бъди здрава и все така добричка.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #25 -: Юли 19, 2009, 22:50:53 »

Добре дошла и от мен!
    Всички тук сме против лепването на етикети,но Света в който живеем това е невъзможно. Ние наистина се отличаваме и ако трябва да покажем това чрез етикет-нека така да бъде. Индиго етикета ни е лепнат от цвета на аурата ни. Според мен има и много други признаци,които могат да се използват,защото не всеки е в състояние да вижда аурата. От това,което чета,оставам с убеждението,че си индиго,но и дори и да не си- КАкво значение има това? Любовта е тази,която ни обединява! Радваме се,че си сред нас
    Активен
    Бунтарката
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #26 -: Юли 20, 2009, 01:51:37 »

delfin писа:
    Цитат
    Трудно е да бъдеш за пример, защото все те мислят наистина за глупав, ако направиш нещо, което в очите на масата е "глупост".
    Несмятам ,че е трудно .Представи си живееш ден след ден с мисълта ,че ти трябва да бъдеш пример за твоето дете ,за детето мама и тате са богове и техния пример повлиява на тяхното развитие много ,нямали да внимаш какво правиш? И когато ден след ден се стремиш да бъдеш пример дните ще си  минат и ти ще си бил просто един добър пример.
    Пък ако си права,че е трудно още по– добре ,аз обичам трудностите.
    Цитат
    защото все те мислят наистина за глупав, ако направиш нещо, което в очите на масата е "глупост".
    Да обаче ако знаят,че всъщност си доста интилигентна и съвсем не глупаво момиче,дали няма да се вслушат в теб?
    Активен

Бунтарката
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #27 -: Юли 20, 2009, 01:56:33 »

Добре дошла и от мен!
    Всички тук сме против лепването на етикети,но Света в който живеем това е невъзможно. Ние наистина се отличаваме и ако трябва да покажем това чрез етикет-нека така да бъде. Индиго етикета ни е лепнат от цвета на аурата ни. Според мен има и много други признаци,които могат да се използват,защото не всеки е в състояние да вижда аурата. От това,което чета,оставам с убеждението,че си индиго,но и дори и да не си- КАкво значение има това? Любовта е тази,която ни обединява! Радваме се,че си сред нас
    Немога да разбера защо ви е нужна тази показност?В същото време съм благодарна ,защото всъщност ако не беше етикирането нямаше да ви открия.
    Активен

sunny_bird
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #28 -: Юли 20, 2009, 12:19:39 »

Направих си теста по спомени от детството и ми се падна резултат Индиго,но той е за деца. Затъпяване Този руският не ми се отваря,а и не знам руски.Няма ли на английски тест?Според мен единствения начин да се определи със сигурност е чрез човек, който вижда аури.
    Активен
    Бунтарката
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #29 -: Юли 20, 2009, 21:12:45 »

Направих си теста по спомени от детството и ми се падна резултат Индиго,но той е за деца. Затъпяване Този руският не ми се отваря,а и не знам руски.Няма ли на английски тест?Според мен единствения начин да се определи със сигурност е чрез човек, който вижда аури.
    Не е нужно според мен това ,по-добър за мен индикатор е мнението ви.Един индиго лесно може да се познае той  не върши и не  говори нещо не озарено с любов ,ако ме разбирате какво искам да кажа. Техния пътеводител е любовта и всичко ,което правят е любов.Поправете ме ,ако греша.
    Активен

Страници:  1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright