Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Световната конспирация!  (Прочетена 6261 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #30 -: Август 03, 2010, 14:00:11 »

Да,примамлива власт,която лично аз бих приел.

Дори мисля да си татуирам на корема 666,та да видя дали глупавия народ няма да ме помисли за Антихриста.Аз като знам кви промити мозъци са... Ухилен

Тоталния контрол е невъзможен-все ще се намери някой против теб.

Вчера гледах един филм по ТВ 1000 за някакви извънземни,които работят до скъсване и единственото им удоволствие в живота е една дрога.

Та направих аналогия между тези роби и днешния свят.Дрогата е като парите-единственото хубаво нещо.Да не забравяме,че без пари хората не могат да си позволят нито едно щастие!

Та по този начин те ни държат в контрол,като училището има за цел да ни промие мозъците.

Не крия,че ненавиждам всичко и всички,но напоследък много се дразня от страхливостта на хората.Гледам ги на село-всички пъзльовци.Не разбират от шега,дай им само пари и алкохол и ето!

Как искам да умра!Не може да се живее ака!Понякой път ми се ще да взема пистолета и пушката на дедо,да излеза на площада и да избия всички.Но иначе са много глуйпави хора и можеш ги лъжеш както искаш.Даваш им 10 лева и те са готови да убият Барак Обама публично. Ухилен
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #31 -: Август 03, 2010, 14:04:00 »

Да, някои хора си мислят, че парите са най-голямото щастие. Да, ама не...
А за шегата, те като се пошегуват нещо и като им отвърна също с шега, си мислят, че не съм разбрала Ухилен
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #32 -: Август 03, 2010, 14:06:48 »

Хората са като парцали.Взимаш един човек(приятел),омръзва ти,продаваш го(предаваш го) и взимаш друг човек.Така карам аз.
Затова е най-добре никой да ми няма пълна вяра.Както е казал Фердинанд-Народа е като крава,която трябва да се издои!

Все пак не бих направил така,както казва този Фердинанд.
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #33 -: Август 03, 2010, 14:17:02 »

Тоталния контрол е невъзможен-все ще се намери някой против теб.

Контролът над масите е вече факт..крачката до тоталният е минимална и човечеството съвсем съзнателно и доброволно отива натам..А за тези които ще се опълчат..Първо..едва ли ще са много,второ..айде да не изпадам в крайности,като..смърт или лагери от типа на Белене..май няма да има нужда от това.. техниките за"mind control"са толкова напреднали,че могат да накрат човек да отрече и майчиното си мляко.

Оправията е критична маса от населението да се пробуди.Това е шансът ни...
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #34 -: Август 03, 2010, 14:18:17 »

Аз знам само едно-мене никой не може да ме контролира, освен мене... ама и аз не успявам често. Както и да е Усмивчица
« Последна редакция: Август 03, 2010, 14:26:22 от nia.boneva6 » Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #35 -: Август 03, 2010, 14:19:18 »

Да,така е,но и аз признавам,че този контрол ми влияе леко.Кара ме да мразя!Особено когато чувствам болка...А аз съм много податлив,защото крия много гняв и болка в себе си.

Точно тези,които казват,че никой не може да ги контролира,са най-контролирани.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #36 -: Август 03, 2010, 14:23:01 »

За мене ли говориш. Аз овреме изпитвах болка... не знам защо, но вече не изпитвам. Странно е...
  Е, случва ми се да по-мразвам, когато някой направи ОПИТ да ме изконтролира.
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #37 -: Август 03, 2010, 19:28:18 »

Психея, контролирането на човечеството не е "вече" факт, а е факт от много години - още с насилственото въвеждане на христянството и постепенното изместване на съзнанието на масите от "множество" богове към един единствен бог, който ограничава хората, плаши ги и ще ги съди като умрат. Това не може да е моя Бог Усмивчица моя е по-готин!!! Та идеята ми е, че наближава нещо голямо имайки предвид зачестилите катаклизми, както и прояви на НЛО... целта е да се редуцира населението на Земята с около 95% (поне така казват по конспиративните филми..), не знам защо но тровят жестоко, посредством храна, вода или Chemitrails (пръскане от самолети), както и генетичните храни които заменят "истинските"... Ето и клипче по темата: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=MSpkLk0vYmk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MSpkLk0vYmk</a>
 ПОЖИВЬОМ-УВИДИМ
Активен
Kery
Гост
« Отговор #38 -: Октомври 02, 2010, 12:43:39 »

ДОКЛАД върху проекта за икономически растеж и преход към пазарна икономика в България

подготвен от Фондацията на Националната Камара на САЩ за Народна Република България

Ръководство и редактиране:
Ричард Ран, САЩ
Роналд Ът, САЩ
National Chamber Foundation

http://www.omda.bg/bulg/Ran/ran_new/index.html
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #39 -: Октомври 02, 2010, 15:29:18 »

Има много изчерпателни книги по темата на Никола Николов,който обяснява много детайлно всичко. Първите две книги се казват Световна Конспирация 1 и 2, Под маските на известните (или нещо подобно беше) и другите вече съм ги забравила,четох ги като бях малка.
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #40 -: Октомври 04, 2010, 02:28:05 »

Има много изчерпателни книги по темата на Никола Николов,който обяснява много детайлно всичко. Първите две книги се казват Световна Конспирация 1 и 2, Под маските на известните (или нещо подобно беше) и другите вече съм ги забравила,четох ги като бях малка.
Първата от конспирациите  е общи приказки, в по-голямата си част, не ми допадна, помня, но втората бива. Н. Николов, определено няма да бъде запомнен със "Световната конспирация" 1 и 2, а с "Тайните протоколи", "Маските на величията" и "Светът под микроскоп".
Все пак не бива да се пренебрегва факта, че е писал, във времето - около втората световна война, в която даже май беше взел и участие.
Иначе, ако на някой му е интересно, покатерих повечето в докса, нека чете.
Никола Николов книги
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #41 -: Октомври 04, 2010, 12:39:25 »

Първата от конспирациите  е общи приказки, в по-голямата си част, не ми допадна, помня, но втората бива. Н. Николов, определено няма да бъде запомнен със "Световната конспирация" 1 и 2, а с "Тайните протоколи", "Маските на величията" и "Светът под микроскоп".
Все пак не бива да се пренебрегва факта, че е писал, във времето - около втората световна война, в която даже май беше взел и участие.
Иначе, ако на някой му е интересно, покатерих повечето в докса, нека чете.
Никола Николов книги

По принцип книгите са написани около 80те години. Прав си,че книгите не са единственото нещо,с което ще бъде запомнен. Той има доста интересен живот. В България го вкарват в затвора,заради нещата,които пише и той бяга в Америка,където всъщност издава книгите си и бива признат. Поредния случай, в който българин намира разбиране извън страната си.
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #42 -: Октомври 05, 2010, 07:08:17 »

Цитат на: Soenya
Поредния случай, в който българин намира разбиране извън страната си.
Естествено. Все пак сме се придържали, твърде стриктно към примера на братушките и техния Сталин.
Те също бая творчески народ са си изпозатрили по лагери или са ги пратили в изгнание. Много народ е споделил съдбата на велики автори, като Солженицин.
Активен
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #43 -: Октомври 05, 2010, 12:46:23 »

По принцип книгите са написани около 80те години.
Доста широкообхватно понятие е "около 80те".
Конспирацията, поне първата част, е след 1990.
Едната от книгите, май "маските на величията", я е писал първата половина на миналия век, след смъртта на Сталин, нищо че е издадена по-късно. Все пак, по времето на тоталитаризма, съгласи се, че не е било много лесно да се разпространява подобна литература.
Цитат на: sanguinary
Все пак не бива да се пренебрегва факта, че е писал, във времето - около втората световна война
Тогава е прописал май. Бележките, които е започнал да си води по време на войната, ги използва в много от книгите си. Нормално. Доколкото помня е служел близо 2 години като радист, а това е една от най-скучните военни служби.
Цитат на: sanguinary
Естествено. Все пак сме се придържали, твърде стриктно към примера на братушките и техния Сталин.
Придържали?  Ухилен Та ние сме си били тяхна република, кажи-речи.
Виждала съм стари писма, идващи от някогашното СССР, които са адресирани до - забележете - Болгарская СССР  Ухилен
Активен
Dez
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

• Град: град Мездра
  • « Отговор #44 -: Октомври 13, 2010, 14:27:01 »

Семейство ротшилд притежава доста голяма част от земните ресурси, например.
    Що се отнася до Хитлер и войната, не Хитлер започва войната,а Полша. Поляците, подтиквани от свещенници избиват 56 000, германски граждани и тогава Хитлер едва ли не е принуден да започне война. Но че той е пионка, да такъв е. Като почти всеки друг. Ако една пионка не играе както трябва, тя бива премахната (за пример президента Дж.Ф. Кенеди, застрелян от собствения си шофьор) Германия не може да се превърне във военна машина без подкрепа и тя намира такава във лицето на компанията I. G. Farben, а въпросната компания партнира със "Стандарт Ойл". "Стандарт Ойл" пък е компания на семейство Рокфелер. Рокфелерови са евреи. След войната евреите получават своя държава, сега притежават 90% от американските банки. (Ротшилд също са евреи)
    Хората претендиращи за световно господство са така наречените Баварски Илюминати. Официално се появяват "зад завесите на сцената" през 1776 година, и техен предводител (може би велик майстор) е Адам Вайсхаупт. Първото име на обществото е "Орден на Перфекционистите"

Надявам се да съм помогнал със малко информация...
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Световната революция непоказана по телевизията
    Видео клипове
    The One 4 906 Последна<br />публикация Ноември 24, 2011, 17:09:36
    от yyy

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright