Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Световната конспирация!  (Прочетена 6463 пъти)
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #15 -: Юли 31, 2010, 14:25:08 »

Revolution starts within
Така се пее...
А такива музиканти и събудени хора е имало винаги. Още Юрая хип пееха stand up for your rights...не е нещо ново, но е хубаво, че ги има
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #16 -: Юли 31, 2010, 17:02:35 »

http://vbox7.com/play:d844edbb
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #17 -: Август 02, 2010, 09:26:59 »

zeitgeist - пропаганда за световен ред

първа част
втора част

Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #18 -: Август 02, 2010, 10:21:03 »

Психея,аз също бях пуснал такава тема!
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #19 -: Август 02, 2010, 13:52:01 »

п.с.Моля модараторите да ме извинят ако не е тук мястото на темата и да я преместят в съответният раздел.А ако вече има такава(с търсачката не открих нищо)да обединят двете теми.
Активен
akela
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 38

« Отговор #20 -: Август 02, 2010, 13:59:35 »

http://www.omda.bg/bulg/Ran/ran_new/index.html

http://bgsviat.narod.ru/
« Последна редакция: Август 02, 2010, 14:06:21 от akela » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #21 -: Август 02, 2010, 14:29:23 »

Вижте какво намерих Ухилен
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #22 -: Август 02, 2010, 14:34:12 »

Психея,аз съм сигурен,че бях направил такава тема вече...ама явно са я изтрили.
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #23 -: Август 02, 2010, 14:43:03 »

Вижте какво намерих Ухилен

Какво друго може да намери едно извънземно Усмивчица
    Активен
    gorgon4e
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #24 -: Август 02, 2010, 15:40:32 »

Психея,аз съм сигурен,че бях направил такава тема
    Мале, ама си мрънкало.  Ухилен

Летящата чиния, отвличаща човечетата, направо ме уби  Ухилен
     Ухилен Ухилен Ухилен
    Пък и има отношение по темата, спор няма  Ухилен
    Нийче, наистина си уникална сладурана, нищо чудно да си от друга планета  Ухилен

Ето, в защита на извънземните, едно клипче.

Да знаете, че ако ни нападнат, няма "може би са те" - не са те, хора ще са.  Ухилен
    http://vbox7.com/play:b5ad8168

Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #25 -: Август 02, 2010, 16:53:54 »

Да знаете, че ако ни нападнат, няма "може би са те" - не са те, хора ще са.  Ухилен
    http://vbox7.com/play:b5ad8168

Хм..мен ако питаш.....и хора няма да са,ами по-скоро холограми създадени от"хора"Ако има някаква инвазия,то тя ще е инсценировка
    Активен
    gorgon4e
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #26 -: Август 03, 2010, 13:15:47 »

Цитат на: psyhea

Хм..мен ако питаш.....и хора няма да са,ами по-скоро холограми създадени от"хора"Ако има някаква инвазия,то тя ще е инсценировка
    Както се казва и във филма, държави, чиято икономика се крепи на войни, както е САЩ, имат спешна нужда от нов враг. И сега, след като митовете за световния тероризъм отшумяха, този враг трябва да дойде от космоса, а не от земята. Техниката я имат. Останалото ще свършат медиите.
    Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #27 -: Август 03, 2010, 13:20:15 »

Както се казва и във филма, държави, чиято икономика се крепи на войни, както е САЩ, имат спешна нужда от нов враг. И сега, след като митовете за световния тероризъм отшумяха, този враг трябва да дойде от космоса, а не от земята. Техниката я имат. Останалото ще свършат медиите.

Точно..
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #28 -: Август 03, 2010, 13:27:08 »

Американците хубаво си разиграват коня,ама ще дойде време,след 10-20 години когато ще паднат с такъв трясък,че ще повлекат със себе си и по-големите държави,които са зависими от нея.

България не е богата,но демографски изчезва!Което значи,че тъй или иначе аз съм от последното поколение българи.После ще има цигани,турци,арменци и т.н.

Вие добре говорите за инсценировка,но знаете ли колко милиони ще загинат тогава!

Що се отнася до България-трябва да има закон за раждамостта,който да позволява само по 2 деца на семейство от ромски,турски или арменски произход.

А ако се вдигнат на бунт-ще ги трепем,няма как.

Мен не ми пука особено много за тях така,че...

Виждам,че ако на човек му изкараш 3 примера срещу циганите той ще тръгне с теб!

Трябва яко да се ударят тия-всеки,който наруши закона трябва да бъде вкарван в затвора,а не да го помилват от страх от гражданска война на етносите.

Именно затова така наречените "малцинства" се уважават така.Защото са по-многобройни от нас и както виждам не се свенят да правят ужасий.Турция ще се вдигне,за да си защити мангалите и турците,а евреите и арменците не ни създават проблеми и даже и работят здраво,така,че те ще бъдат пощадени.

Имам подозрение,че и Европейския съюз ще се вдигне против нас ако осъдим някой от "малцинствата",защото доколкото знам и Турция ще се присъедини в ЕС.

И ако това стане-край с нас!Демек ние нямаме право да бъдем българи в собствената си държава,а трябва да робуваме на циганите.Както предпогам е бил проблема на Германия преди години.

И макар нацизма да е символ на зло,аз мисля,че трябва да депортираме турците в Турция,ако,разбира се,самото турско правителство не иска масово затваряне в гета на техни сънародници.А циганите...и те.
    А ако се вдигнат на бунт,както и ще стане,ще ги смажем.После обаче ЕС ще ни изхвърлят,а Турция ще спре търговски връзки с нас,което ще ни погуби...И тук идва Русия!Тя ще ни помогне!

Понеже Ес,Турция и САщ са свързани последните също ще ни зарежат.Тогава ще се сближим с Русия...Как?Ще привличаме повече руски туристи и бизнесмени,които да си развиват бизнеса.Ще започнем насочен износ в Русия и така,леко по-леко ще се сближим с тях.Българския и руският владетели ще се срещнат,а българския ще трябва да го спечели.
    Тогава ще останем под крилото на Русия,докато си стъпим на краката.Те ще ни внасят продукти и най-важното...оръжия!

Оттам вече ще предизвикаме Турците да се изтеглят от ЕС,понеже ще направим така,че и те да пречат и на Русия.Ще стане конфликт,в който братята-славяни ще направят така както направиха с Грузия преди 2 години!

ЕС ще сключат мир с нас,който ще ни признае отново за членки на съюза,но този път ще имаме мощен съюзник зад гърба-Русия.

С времето ще станем още по-силни и ще започнем постепенна пропаганда в Македония,която да ги накара да ни уважават и почитат.С времето Македония ще стане наша.

Оттам вече ще окупираме европейската част на Турция,като си измислим предлог,който да предизвика ЕС.

Ще станем достатъчно могъщи за една голяма война,която да ни върне Балканския полуостров!

И ето ти третата световна!

« Последна редакция: Август 03, 2010, 13:46:05 от rabeno » Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #29 -: Август 03, 2010, 13:28:06 »

Ми,че нали тва е целта на занятието...редуциране на населението и тотален контрол над останалите..
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Световната революция непоказана по телевизията
    Видео клипове
    The One 4 957 Последна<br />публикация Ноември 24, 2011, 17:09:36
    от yyy

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright