Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Звукови сеанси  (Прочетена 523 пъти)
Herowar
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« -: Април 16, 2010, 22:13:01 »

Става дума за различни програми под формата на звукови сеанси по 30-40 минути, свързани с медитация, релаксиране, успокоение, повишаване на концентрацията, отказване от пушенето и т.н.
Може би като хора интересуващи се от тези неща, знаете за какво говоря Усмивчица
Ето това е сайта, ако искате да се запознаете по-ясно с конкретиката на този вид влияние върху подсъзнанието - http://www.brainsync.com/
Тъй като смятам себе си за индиго дете, от известно време (няколко месеца) насам реших да се позанимавам с нещо духовно (сякаш нещо в мен ме кара честно казано) като медитация, кундалини йога и т.н. Тази програма ми се стори удачна и определено има ефект особено програмите за релакс, и една програма наречена Guided Meditation след която наистина се чувствах някак спокоен и отпуснат (което беше много странно за мен, защото досега не съм пробвал) Усмивчица
Ако някой е пробвал подобни неща или може да предложи други подобни методи за медитация, нека сподели, защото определено имам желание да се занимавам Усмивчица
« Последна редакция: Юли 12, 2011, 18:53:27 от Administrator » Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Април 16, 2010, 22:24:01 »

Това е интересно!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright