Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ангелски съобщения  (Прочетена 64483 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #45 -: Май 15, 2012, 01:35:50 »

Това не изяснявали нищо ?

222 - Вашите ново посадени идеи са започнали да растат в реалността. Поливайте ги и ги подхранвайте, и скоро те ще изскочат от почвата, така че вие ще можете да видите доказателствата на вашето проявление. С други думи, не губете и пет минути пред чудото. Вашата проява скоро ще бъде очевидна за вас. Запазете духа си за добрата работа! Поддържайте положителни мисли, поддържайте потвърждения и продължете да визуализирате.

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=1388.0#ixzz1ut0VbBs8
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
ronq
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #46 -: Юли 11, 2012, 10:28:41 »

ще може ли и на мен да кажете ... лутам  се от много време и изобщо не знам какво означат тези числа , почти всеки ден  и час ми се случва да видя еднакви числа [11:11 10:10 13:13].. изобщо през целия ден .. наистина съм много заинтригувана и ще съм много благодарна ако ми отговорите!
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #47 -: Юли 15, 2012, 14:15:28 »

ще може ли и на мен да кажете ... лутам  се от много време и изобщо не знам какво означат тези числа , почти всеки ден  и час ми се случва да видя еднакви числа [11:11 10:10 13:13].. изобщо през целия ден .. наистина съм много заинтригувана и ще съм много благодарна ако ми отговорите!
Всъщност мисля че ако прочетеш цялата тема отговора си е там.
Активен
Дом
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 131

« Отговор #48 -: Юли 15, 2012, 18:08:14 »

Всъщност мисля че ако прочетеш цялата тема отговора си е там.
Колко интересно! И на мене ми се случва постоянно.
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #49 -: Юли 15, 2012, 18:41:12 »

Колко интересно! И на мене ми се случва постоянно.
И на повечето хора Усмивчица също.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #50 -: Октомври 11, 2012, 00:06:11 »

Това е от една седмица насам.Реших да го споделя, като значения.

"000 - Едно напомняне, че вие сте едно с Бог и да чувствате присъствието на любовта на Бога вътре във вас. Това също е един знак, че ситуацията е изминала един пълен кръг.
Число 1 и число 2, като 121 или 112 или 211 или 221- Нашите мисли са като семена, които започват да поникват. Вие вече можете и да сте видели някакви доказателства на плодовете на вашите желания. Това са знаци, че нещата ще се разрастват във вашето желано направление.
 Число 1 и число 0, като 001 или 010 или100 или 110 - Могъщо Божествено ръководство от Бог и ангелите - те ви молят да промените мислите си. Може би вие сте се молили да станете по-богат, по-здрав и по-щастлив. Ако е така, това е отговор на вашите молитви. Бог знае, че решението което вие търсите е родено във вашите мисли. Молете Бог да води посоката на вашите мисли и ви подкрепя през времето на вашата промяна."

11.10.2012 ;00:00часа
11.12.2012;00:01 - всяка вечер в толкова поглеждам към часовника!
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #51 -: Октомври 11, 2012, 00:10:56 »

Ей го сега е 00:10 11.10.2012 Оо
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #52 -: Октомври 11, 2012, 01:26:37 »

И аз съм тази седмица на 10 ки и 11 ки с двойка понякога , ама днека е някъв незнам какъв ден ..
Активен

alakart
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #53 -: Декември 05, 2012, 12:21:17 »

Здравейте!!!
Да си призная,никога не съм писал по форуми и нямам никакъв опит в това.Причината да го направя е че все по често започвам да виждам навсякъде около мен повтарящи се числа,и това до някъде ме плаши.Попаднах на няколко статии и форума,но се притеснявам да не поема по грешен път.Много съм объркан!В повечето от случаите са три последователни цифри,а доста често са и четири.От близо месец точно в 09.11 погледът ми се спира върху часовника.Това мое състояние продължава от почти година време.Знам че темата е коментирана не веднъж,но ще помоля някои с повече опит в това да ме насочи към определена литература или да ми помогне по някакъв начин да се справя с тази промяна.Просто имам усещането че не е случайност.Благодаря предварително на всички!!!
Активен
loop
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 157

• Град: London, baby :P
    « Отговор #54 -: Декември 05, 2012, 13:41:53 »

И аз бих попитала същото... но не мисля, че някой е открил със сигурност какво означават Намигване

При мен започна преди 4-5 години някъде със часът 22:22. После постепенно се разви до всевъзможни комбинации, най-вече двойки числа - 15:15, 17:17, 10:10 или пък 12:21 и т.н.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #55 -: Декември 05, 2012, 15:33:40 »

Здравейте!!!
    Да си призная,никога не съм писал по форуми и нямам никакъв опит в това.Причината да го направя е че все по често започвам да виждам навсякъде около мен повтарящи се числа,и това до някъде ме плаши.Попаднах на няколко статии и форума,но се притеснявам да не поема по грешен път.Много съм объркан!В повечето от случаите са три последователни цифри,а доста често са и четири.От близо месец точно в 09.11 погледът ми се спира върху часовника.Това мое състояние продължава от почти година време.Знам че темата е коментирана не веднъж,но ще помоля някои с повече опит в това да ме насочи към определена литература или да ми помогне по някакъв начин да се справя с тази промяна.Просто имам усещането че не е случайност.Благодаря предварително на всички!!!

Число 1 и число 9, като 119 или 199 или 991 или 919- Една нова врата е отворена за вас, като резултат от вашите мисли. Сега вие имате възможност да се вгледате направо във вашите мисли и застанете очи в очи с вашите собствени творения. Нека старото да отпадне, когато то е заменено с ново, когато е в съгласие с вашето желание. Усмивчица

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=1388.0#ixzz2EBEbuBDl
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #56 -: Декември 05, 2012, 15:34:50 »

И аз бих попитала същото... но не мисля, че някой е открил със сигурност какво означават Намигване

При мен започна преди 4-5 години някъде със часът 22:22. После постепенно се разви до всевъзможни комбинации, най-вече двойки числа - 15:15, 17:17, 10:10 или пък 12:21 и т.н.

222 - Вашите ново посадени идеи са започнали да растат в реалността. Поливайте ги и ги подхранвайте, и скоро те ще изскочат от почвата, така че вие ще можете да видите доказателствата на вашето проявление. С други думи, не губете и пет минути пред чудото. Вашата проява скоро ще бъде очевидна за вас. Запазете духа си за добрата работа! Поддържайте положителни мисли, поддържайте потвърждения и продължете да визуализирате.

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=1388.0#ixzz2EBF1t3sl
    Активен

nekoisi
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #57 -: Юни 13, 2013, 22:31:02 »

Здравейте, това с появяването на числата е много интересно и напълно реално... При мен започна да се появява едно и също двуцифрено число някъде към 2007 година (!!!) и чак преди няколко месеца открих за какво става въпрос. Книгите и сайтовете на Doreen Vertue наистина са много полезни, но поне при мен не отразяваха напълно смисъла на конкретния номер. Попаднах на един друг сайт където има малко по-различни значения на числовите комбинации: http://sacredscribesangelnumbers.blogspot.com/p/index-numbers.html
     Но като цяло всеки цифров знак си има индивидуално значение за всеки отделен човек, в зависимост от проблемите, въпросите, търсенията му, нуждите му. Добре е всеки сам за себе си да открие индивидуалния смисъл на числото, използвайки интуицията си, сигналите от тялото, синхроничности, внезапни прозрения и изобщо всякакви вътрешни напътствия.
         И един съвет за все още търсещите смисъла и значението на цифровите знаци - не мислете! Не размишлявайте, не смятайте, не анализирайте, а ЧУВСТВАЙТЕ! Ще почувствате когато сте разбрали истинското значение лично за вас. И нещата стават безкрайно интересни... Успех Усмивчица
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #58 -: Юни 13, 2013, 23:48:53 »

Едно допълнение...
    На една картина с осезание,обоняние или слух няма как да и се насладиш...
    И все пак картината винаги е била опит за отражение на реалността в която
    ще почувстваш всичко това накуп.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    klem4e
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #59 -: Септември 02, 2013, 23:44:56 »

Здравейте , при мен нещата вървят към / разговор/ със Вселената. Всеки път като погледна часовника или номера на някоя кола аз виждам комбинации от цифри , но все са различни . Например днес следобяд  няколко пъти виждах 233 . След час комбинаций със 2и5 ,  8и5 и така .....постоянно . Даже съм си запаметила първа страница на тази тема и ако съм пред компютъра веднага отварям , за да видя какво означава. За сега нещата са на етап разучаване от моя страна .....и това е от около половин година насам.
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Сънища, свързани с бъдещи събития и действ « 1 2 »
    Моите сънища
    Denny Baby 22 4424 Последна<br />публикация Януари 06, 2013, 18:59:23
    от artist
    Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
    Филми
    Administrator 24 6939 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
    от nre
    Честит Първи Сняг и още нещо..
    Обща тематика
    dream 11 1005 Последна<br />публикация Октомври 29, 2010, 20:49:13
    от nia.boneva6
    Съвременните окултни учения и конспирацията за Нов Световен Ред
    Програмиране, световен елит
    Spiritus 3 2743 Последна<br />публикация Септември 16, 2011, 18:36:33
    от ...
    Относно минало и не толкова събитие - нужен ми е съвет.
    Обща тематика
    Sita 13 1008 Последна<br />публикация Октомври 01, 2011, 17:31:44
    от protoplasma

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright