Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ангелски съобщения  (Прочетена 65438 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #30 -: Май 16, 2011, 16:59:33 »

Цитат
Число 1 и число 7, като 117 или 771 или 711 или 171 - Това е потвърждение, че вие се чувствате отлично. Вие сте на точния път, затова продължавайте! Това е един знак, че вие сте избрали добре мислите си, и трябва дори да се фокусирате по-твърдо на вашите цели. Бъдете сигурни да добавите подходящи емоции на вашите мисли. Например: чувство на благодарност за даровете, които имате в живота. Благодарността ще ускори процеса на вашето проявление.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
ssacrifice
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #31 -: Юни 30, 2011, 16:32:41 »

Здравейте! Включвам се в темата, защото в последно време непрекъснато ми се появяват ясни комбинации от числа и то по няколко пъти на ден, преди ми се е случвало изключително рядко да попадна на комбинация и не ми правеше впечатление, сега дори започнах да ги записвам за да следя последователността им  08:08, 14:14, 4:44, 03:03, 13:13, 15:15, 21:21, 22:22, 16:16, 15:51, 23:32, 22:33 имам чувството, че трябва да разбера нещо от тези числа, но не знам какво да търся ...
    Да имате някакъв съвет  Згреших
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    Lakshmi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Научи се да държиш хлабаво всичко,което не е вечнo

« Отговор #32 -: Октомври 05, 2011, 12:30:52 »

Относно това, което питах по-горе - за числото 23, попадна на следното клипче (интересно е, гледайте го)

Вечната Енигмата - числото 23
    "Енигмата 23: Вярата, че всички инциденти и събития са директно свързани с числото" 2/3=.666 (това ме замисля за 6-те нощи на задушаване, бялата светлина, всичко с паранормалното, окултното, което ми се е случило

- наклона на оста на Земята е 23,5;
    - 23 гръбначни прешлена в човешкото тяло;
    - Шекспир е роден на 23 Април, починал на 23-ти;
    - смята се че Иисус е роден на 23 Юли;
    - 23 - също свързано с Хитлер;
    - Цезар прободен 23 пъти;
    - 23 са хромозомите в човешката ДНК;
    И така нататък. Някои неща не ги приемам от клипчето, но други - без коментар.
    Почвам сериозно да се замислям за рождената си дата, за датата 23-ти от съня и часа 23:23 ...  Згреших
    А, сега гледам и дата маркирана на бутилката безалкохолно - 04.09.10 = 4+9+10 = 13+10 = 23 хахахахаха  Веселяк

Ето и 2-ра част

Това, което ми направи току-що впечатление е, че попаднах в това филмче на "Най-първото предаване на Морзова азбука е с 'Какво е направил Господ' било от Библията, номера на пасажа 23:23 " ...

Дават примери с това число и с Тамплиерите.
    Да допълня...23=11+12, които пък числа са доста важни, както в нумерологията, така в масонството.
    ПП И на мен всекидневно ми се случва да виждам много повтаряши се числа Усмивчица
    Активен

Това, което другите мислят за теб, не е твоя работа!
    Diamond
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #33 -: Ноември 15, 2011, 12:32:40 »

Здравейте! Включвам се в темата, защото в последно време непрекъснато ми се появяват ясни комбинации от числа и то по няколко пъти на ден, преди ми се е случвало изключително рядко да попадна на комбинация и не ми правеше впечатление, сега дори започнах да ги записвам за да следя последователността им  08:08, 14:14, 4:44, 03:03, 13:13, 15:15, 21:21, 22:22, 16:16, 15:51, 23:32, 22:33 имам чувството, че трябва да разбера нещо от тези числа, но не знам какво да търся ...
    Да имате някакъв съвет  Згреших

По-същия начин съм и аз. Като видя часовника и винаги циврите са двойки...
    13:13 ; 15:15 ; 20;20 итн...
    Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 113

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #34 -: Януари 31, 2012, 12:16:07 »

Напоследък ми се случва постоянно..верни са посланията според мен Усмивчица
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    kotence_v
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #35 -: Февруари 06, 2012, 03:24:39 »

Родена съм на датата 27 януари. От скоро време забелязах че много често ми се случва да виждам същото число - 27!!! Когато водя кратки разговори винаги траят 27 секунди, когато погледна часовника все ми показва и 27... купих си билет и номера на мястото ми беше 27 отново... и така постоянно само те ми излиза пред очите ... Трябва ли да означава нещо това и ако да какво ? Каква е символиката на 27 ?!
    Активен
    3008
    Гост
    « Отговор #36 -: Март 22, 2012, 12:33:50 »

това с 23ката ме кара да се замисля.... утре е 23ти март...моят рожден ден, когато ще стана на точно 23....и това точно в сегашната, важна 2012 година.. (20+1+2=23)  Угрижен и тези дни хич не съм във форма... Тъжен
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 253

« Отговор #37 -: Март 22, 2012, 21:15:55 »

Много ми хареса отговора, който получих навремето в един руски форум:
     "Това се нарича синхроничност. По- нататък очаквай подсказки."
    Подсказки така и не получих. Поне не такива, които да ги свържа с числата. Ухилен Но съм забелязала, че когато я подкарам през просото (най- вече при мислите- да намилат едно и също) и числата изчезват. А понякога се усещам, че съм "извън борда", когато числата започнат да ми липсват. Може да ви е смешно, но за мен това се превърна във вид общуване. Видя ги някъде и се усмихвам или намигам на ангелите. Или повече на висшия Аз, така го чувствам. И знам, че като ми се появи днес като номер на кола 7777, не беше ръкопляскане за добре свършена работа, ами закачка- да си напомним за нашата обща тайна Усмивчица
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #38 -: Март 23, 2012, 00:36:07 »

Уххх и при мен го има , ако не получа поне един съвпъдък на ден почвам да се озъртам
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    sunsea
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #39 -: Март 23, 2012, 00:55:23 »

От около половин година постоянно ме дебнат тези повтарящи се цифри. Току часовника, току автомобилен номер ми се набива на очи. Вече ги приемам като нещо нормално от ежедневието.
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #40 -: Март 23, 2012, 10:40:56 »

да и при мен го има това с часа
    21:21 (и всички други двойки цифри) е някакъв бонус освен това казва че нещата вървят че сме в правилната посока
    21:42 пък е double бонус  Усмивчица ,както и всяко друго удвояване на вторите цифри
    Активен
    3008
    Гост
    « Отговор #41 -: Март 28, 2012, 20:06:00 »

от онзи ден мн често ми се случва като погледна часовника да е кръгъл час, например 18:00 или 20:00 и т.н.

идеи?
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 253

« Отговор #42 -: Март 28, 2012, 23:14:37 »

Май трябва да погледнеш за значението на нулите. Щом и в ника ти присъстват, ще да са нещо важно.Усмивчица
    (при мен след смяната на времето е голям купон. Затварям телефона и ми пише 11:11. Поглеждам на компа, за да видя дали е така и там виждам 12:12. И така е всеки път- и с 13:13, и с 15:15. Телефона е някакъв семпъл модел, който явно трябва да се сверява ръчно при смените. И тази минутка, дето е по- назад или по- напред... нарочно да го бях мислила, нямаше да ми се получи. В понеделник си мислех да го сверявам, но още не ми се разделя с емоцията,хехехе.)
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #43 -: Март 29, 2012, 09:49:36 »

Едно възможно обяснение за наблюдаваните по-специални комбинации от числа е следното.

Нашето съзнание е сравнително повърхностно, недостатъчно будно, през по-голямата част от деня.
    Наблюдавайки нещата, ние се плъзгаме от едно впечатление към друго, без да им обръщаме голямо внимание.
    Едва когато забележим нещо по-особено, нашето внимание се изостря, можем да кажем, че ние ставаме по-будни. А когато сме по-будни, ние запомняме по-добре.

И именно това, според мен, се случва в голяма част от описаните случаи. Виждайки повтарящи се комбинации от цифри, ние навлизаме в по-будно състояние на съзнанието и запомняме случката.
    А останалите, неспециални комбинации не са в състояние да ни "пробудят" и затова са незапомнящи се.

Това разсъждение може да се обобщи и развие. Тъй като ние сме по-осъзнати, когато сме по-будни, се стремим към изживявания на по-специални състояния, оттам е и стремежът ни да видим нещо по-особено, по-интересно, по-драматично. Тези състояния се запомнят и ни привличат.

Негативната страна тук е, че тъй като повечето от тях са предизвикани от външни явления, те не са в състояние да ни задържат пробудени за дълго време и губят постепенно своята привлекателна способност. Тогава ние започваме да търсим други обекти, които да ни пробудят и да ни помогнат да се усетим "по-живи".
    Активен
    vanushata
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #44 -: Май 15, 2012, 00:00:45 »

мен ме преследва числото 222 даже има сайт за него ако някой може да ми обясни за какво става въпрос ще съм му благодарен.
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Сънища, свързани с бъдещи събития и действ « 1 2 »
    Моите сънища
    Denny Baby 22 4527 Последна<br />публикация Януари 06, 2013, 18:59:23
    от artist
    Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
    Филми
    Administrator 24 7074 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
    от nre
    Честит Първи Сняг и още нещо..
    Обща тематика
    dream 11 1077 Последна<br />публикация Октомври 29, 2010, 20:49:13
    от nia.boneva6
    Съвременните окултни учения и конспирацията за Нов Световен Ред
    Програмиране, световен елит
    Spiritus 3 2824 Последна<br />публикация Септември 16, 2011, 18:36:33
    от ...
    Относно минало и не толкова събитие - нужен ми е съвет.
    Обща тематика
    Sita 13 1059 Последна<br />публикация Октомври 01, 2011, 17:31:44
    от protoplasma

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright