Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ангелски съобщения  (Прочетена 64482 пъти)
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 686

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #15 -: Април 18, 2010, 17:34:05 »

Имах един период преди две седмици, в който си поглеждах часовника на компютъра винаги в 21:21 ? Стори ми се много странно ама явно е някакво явление... Та какво означава, ако да споделиш Усмивчица

Комбинация с числото 1

Число 1 и число 2, като 121 или 112 или 211 или 221- Нашите мисли са като семена, които започват да поникват. Вие вече можете и да сте видели някакви доказателства на плодовете на вашите желания. Това са знаци, че нещата ще се разрастват във вашето желано направление. Вярвайте!
    Активен

incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #16 -: Април 19, 2010, 20:58:16 »

Ще отговоря на лично съобщение...
    Изпратих 2 лични но май не се получават от теб.... ако можеш ти изпрати....
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #17 -: Април 20, 2010, 00:10:42 »

от месец някъде часовника все ме тормози .. освен обичайните 21:21 12:12 22:22  и тн ..много обича и 22:55 и 15:55
      съвсем скоро ще се откажа да си гледам часовника и тогава вече хората дето мрънкат че все закъснявам да му мислят.  Щастливко
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    До
    Гост
    « Отговор #18 -: Май 21, 2010, 02:22:00 »

Не разбирам защо все трицифрени комбинации, а не двуцифрени или четирицифрени ...? Какво като са "Ангелски съобщения" - не го смятам обвързващо с трицифрените числа като комбинация. 
    При мен напоследък е 23, 23:23... все 23... Сънувах за дата 23-ти, гледам няколко дена часовника 23:23, родена съм на 23-то число...
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #19 -: Май 21, 2010, 03:04:54 »

Относно това, което питах по-горе - за числото 23, попадна на следното клипче (интересно е, гледайте го)

Вечната Енигмата - числото 23
    "Енигмата 23: Вярата, че всички инциденти и събития са директно свързани с числото" 2/3=.666 (това ме замисля за 6-те нощи на задушаване, бялата светлина, всичко с паранормалното, окултното, което ми се е случило

- наклона на оста на Земята е 23,5;
    - 23 гръбначни прешлена в човешкото тяло;
    - Шекспир е роден на 23 Април, починал на 23-ти;
    - смята се че Иисус е роден на 23 Юли;
    - 23 - също свързано с Хитлер;
    - Цезар прободен 23 пъти;
    - 23 са хромозомите в човешката ДНК;
    И така нататък. Някои неща не ги приемам от клипчето, но други - без коментар.
    Почвам сериозно да се замислям за рождената си дата, за датата 23-ти от съня и часа 23:23 ...  Згреших
    А, сега гледам и дата маркирана на бутилката безалкохолно - 04.09.10 = 4+9+10 = 13+10 = 23 хахахахаха  Веселяк

Ето и 2-ра част

Това, което ми направи току-що впечатление е, че попаднах в това филмче на "Най-първото предаване на Морзова азбука е с 'Какво е направил Господ' било от Библията, номера на пасажа 23:23 " ...

Дават примери с това число и с Тамплиерите.
    « Последна редакция: Май 21, 2010, 03:28:35 от Глупаче » Активен
    loop
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 157

• Град: London, baby :P
    « Отговор #20 -: Септември 28, 2010, 11:42:53 »

Интересно явление са тези часове... На мен пък не ми вярват. Повечето хора си мислят, че постоянно гледам часовника и като видя съвпадащи цифри, ги обявявам на глас. Затова вече си мълча и само се усмихвам.

При мен започна миналото лято.. всяка вечер в 22:22... месеци по ред. Бях изумена как е възможно точно в този момент да поглеждам някой часовник или някой да ми звъни!

После се разля.. запознаха съседните часове, сутрешните... всички. 21:21, 23:23, 11:11, 15:15, 12:21... и т.н. До сега не е спирало... редовно, всеки ден!, не пропускам, различни часове. Спрях да търся конкретни значения. Просто ги виждам толкова често, че стана нещо нормално. На път съм да си помисля, че е чиста случайност и просто аз твърде често поглеждам различни часовници.
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #21 -: Ноември 06, 2010, 05:15:11 »

На мен днес ми се случи да погледна часа първо в 22:22, после поглеждам кога съм писала в скайп 22:22:22 ... После поглеждам пак 23:23... после поглеждам пак 03:03... и преди малко погледнах пак 04:04... И всичко това в 1 ден. Иначе и в другите дни се случва, но днес са повече от веднъж - цели 4 пъти, а едното е, когато съм писала в 22:22:22, т.е. стават 5 пъти.
    Е, ми... какво да кажа и аз не знам. Защо и какво ... Згреших
    pluton, обясни ми и на мен, ако трябва на лични?
    « Последна редакция: Ноември 06, 2010, 05:25:45 от Глупаче » Активен
    karitooy
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

• Град: Montréal, Canada
  • « Отговор #22 -: Ноември 24, 2010, 07:50:51 »

От почти 2 седмици вече, когато и да погледна часа, винаги ще завършва на и :11 или на и :44...и това не само у нас...навсякъде ми се случва..когато съм у приятели, когато съм навън и несъзнателно погледна примерно към някакъв часовник...когато си гледам GSM-a..
    Интересна и странна работа .  Ухилен Плезещ се
    Активен
    Петър
    Гост
    « Отговор #23 -: Март 26, 2011, 15:31:13 »

Здравейте, и на мен от известно време няма ден, в който да не погледна минимум 1 път през деня часовника и да не показва еднакви цифри. Преди малко отново на 14:14 и вече любопитството ми надделя! Моля ви, кажете има ли значение и какво е то! Мерси предварително!
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #24 -: Март 26, 2011, 22:36:29 »

Здравейте, и на мен от известно време няма ден, в който да не погледна минимум 1 път през деня часовника и да не показва еднакви цифри. Преди малко отново на 14:14 и вече любопитството ми надделя! Моля ви, кажете има ли значение и какво е то! Мерси предварително!

Започваш да сверяваш вътрешния си часовник с едно "универсално време". Вибрацията ти се вдига и ти "чуваш" Висшото си аз, което индикира това, като го превръща в обект на вниманието ти - ето че си забелязъл. Усмивчица Влакчето тръгва - успех по пътя! 
    Активен
    Борис
    Гост
    « Отговор #25 -: Април 19, 2011, 14:58:46 »

Интересна тема! Преди малко една приятелка ми показа този форум.
    От няколко месеца съм във вторият си период в който виждам еднакви цифри, когато погледна часовника  21:21, 13:13, 20:20 и т.н. ... по улицата поглеждайки след някоя кола виждам отново подобни комбинации, така че струва ми се понякога странно, все едно всички са си поръчали номера с еднакви числа. И  досега не съм намерил разумно обяснение за това а и не съм чул правдоподобно и логично,такова. Но и тук забелязвам, че има само въпроси но не и отговори Усмивчица ... Така, че моля ако някой има идея, какво означават всички тези числа ,да я сподели или да ми пише на и-мейла Усмивчица
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #26 -: Април 19, 2011, 16:31:12 »

Мнение:
    Числата са най-често от духовните/водачи/учители/пазители или който както предпочита да нарича групата енергийни същества, които го обгрижват и му помагат да си следва пътя. (Пътя избран от висшето ни аз, не от някой друг)

Появата на повтарящите числа аз си ги тълкувам като опит да ни насочат вниманието към дадено нещо или просто да ни напомнят, че не сме сами и всичко, което се случва има смисъл, дори  и в момента от нашата позиция да не изглежда така.
    Мои  примерни тълкувания на повтарящи числа:
    "да, това е правилната идея/нагласа, най-накрая ти хрумна , само не я изпускай"(това често е свързано с числото 1)
    "да, трябва да направиш това, стига се чуди и отлага"(1, 2)
    "Спри с тези глупави страхове, смело наред, имаш подкрепата ни, знаем, че не е лесно, ама за твое добро се размърдай малко"
    "обърни внимание на случващото се в момента, то е важно, а ти си на път да го пропуснеш, защото си мислиш за ябълки."
    И подобни...

Най-добре е по-интуиция да си ги разшифровате.  
    В нета и в тази тема също има достатъчно добра информация за значението на числата.

« Последна редакция: Април 19, 2011, 16:37:45 от Еруин » Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #27 -: Май 03, 2011, 10:25:11 »

(Sry za latinicata <3 ) az puk mnogo chesto ot izvestno vreme vijdam chiSloto 42 na vsiakade ( a spored knigata "putevoditel na galakticheskia stopadjia " chisloto 42 e otgovora na vuprosa na smisula na jivota, vselenata I vsichko ostanalo. Suvpadenie ?

(Сори за латиницата <3 ) аз пък много често от известно време виждам чисЛото 42 на всякъде ( а според книгата "пътеводител на галактическия стопаджия" числото 42 е отговора на въпроса на смисъла на живота, вселената И всичко останало.Съвпадение? Веселяк

Писането на латиница не е разрешено!

« Последна редакция: Май 03, 2011, 11:29:13 от Модератор » Активен
    Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #28 -: Май 05, 2011, 13:23:04 »

Ей тази книга е уникална - "Пътеводител на галактическия стопаджия".
    Аз освен, че засичам някакви комбинации на часовника,а  и постоянно получавам и някакви странични послания. Последният случай беше като карах кънки и номерчето на гардероба, който ми дадоха беше с номерата на въпросите от конспекта, които ми се паднаха на един изпит. Преди това в деня на друг мой изпит, в метрото на гърба на билетчето тази дето ми го продаде беше написала комбинация от числа, които в крайна сметка пак ми подсказаха кои неща ще ми се паднат на изпита.  Ухилен (А по принцип не знам тези в метрото да имат навика да пишат числа на гърба на билетчетата си)
    Е понякога ги сънувам, а и трябва да ги разшифровам нещата и доста пъти в последствие съм се усещала за нещо, но не и навреме
    Активен
    ajvi
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #29 -: Май 16, 2011, 16:44:26 »

Някой можели да ми каже какво означава числото 17?Виждам го навсякъде!!!
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Сънища, свързани с бъдещи събития и действ « 1 2 »
    Моите сънища
    Denny Baby 22 4424 Последна<br />публикация Януари 06, 2013, 18:59:23
    от artist
    Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
    Филми
    Administrator 24 6939 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
    от nre
    Честит Първи Сняг и още нещо..
    Обща тематика
    dream 11 1005 Последна<br />публикация Октомври 29, 2010, 20:49:13
    от nia.boneva6
    Съвременните окултни учения и конспирацията за Нов Световен Ред
    Програмиране, световен елит
    Spiritus 3 2743 Последна<br />публикация Септември 16, 2011, 18:36:33
    от ...
    Относно минало и не толкова събитие - нужен ми е съвет.
    Обща тематика
    Sita 13 1008 Последна<br />публикация Октомври 01, 2011, 17:31:44
    от protoplasma

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright