Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Съобщение относно Коронната чакра на планетата  (Прочетена 4439 пъти)
Spirit
Гост
« -: Април 10, 2010, 09:23:55 »

Пояснение: Коронната чакра се намира на върха на главата и е свързана физично с епифизата. При посветените коронната чакра се уголемява и излъчва светлина: ореолът на светците, подутината на главата на Буда. Добие ли човек способността да асимилира духовна енергия, тази чакра се събужда и се отваря. Приемането на халюциногени отваря чакрата преждевременно и понякога притокът на енергия отнася хората там откъдето те никога не се завръщат. Коронната чакра може да се развие като естествен резултат от усъвършенстването на предхождащите чакри. Това е резултат от многогодишни постоянни усилия на осмисляне и на разбиране на личността и на съзнателното приемане на всички нейни недостатъци. Планетата управляваща коронната чакра е Сатурн, наричан понякога Господарят на кармата. Цветът е пурпурния.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Здравейте, реших да ви предам едно събщение, което получих в youtube от lightworker или плеядчанка, не съм сигурна, тя от своя страна май го е получила от друг плеядчанин с ник MultidimentionalLove. Ще го напиша като обръщение за много хора, въпреки че може би е в единствено число. След съобщението на български съм го пуснала и на английски и препоръчвам, който разбира, да го чете в оригинал.

„Имам страхотни новини за вас!

Коронната чакра на планетата най-накрая се отвори. (не съм сигурна дали така се превежда Crown chakra)

В продължение на много време коронната чакра на тази планета беше затворена, за да може да продължи играта на забравянето /  заблуда, свързана със съществуването на тази планета.

„Коронният център” на човек или планета е златната област /   магнетична равнина /
равнина от физическия спектър на реалността, отговаряща на човешкия мозък в телата ни и на магнитните полета и външните слоеве на атмосферата на тази планета.

Когато една планета има напълно активиран коронен център, всички хора, които живеят на нея трябва да имат активна връзка с Висшото си Аз и да бъдат вярни на себе си и на мисията в живота си.

Тъй като Коронната чакра на тази планета е била затворена, хората са били способни да нямат активна връзка с Душата си / Висшото си Аз и поради това са били способни да забравят предишните си животи и истинската си мисия в живота.

Но сега това се промени.

Преди два дни с помощта на Ангели успях да отворя седмата ... (нямам идея как се превежда), коронната чакра на тази планета.

Сега Нейната коронна чакра започна да свети и поради това планетарните вибрации започват да се покачват много бързо.

Поради покачването на планетарните вибрации ще се чувствате все по-комфортно, все едно се намирате в слънцеподобна сфера, която ви пази.

Докато тези промени настъпват, ще видите как правителствените и социалните структури на този свят ще се променят по-бързо.

Уверявам ви, всичко, което очаквахте, ще се случи съвсем скоро!

~~~

Как Можете Да Помогнете

Като се грижите за себе си и продължите да се лекувате вие улеснявате коронното пробуждане на тази планета.

Силно ви препоръчвам да правите следното:

Техниката на Рама за коронно пробуждане

Фокусирайте чувствата си върху горната част на мозъка си, точно под центъра на върха на черепа.

По този начин стимулирате вашия Златен Елемент, вашата коронна чакра.

Като правите това с индивидуалното си тяло, вие улеснявате коронното пробуждане, което сега трябва да се прояви сред хората...

След като се е активирала коронната чакра на планетата, трябва да се активират и короните / мозъците на хората на тази планета.

Наистина, всички хубави бъдещи пътища са възстановине за всичси на тази планета.

Планетата възстановява Своята Божествена Природа, както и вие.

Много хубави неща са пред нас!

Много нови хубави вибрации са вече тук!

Моля, разберете, че като вибрациите на тази планета се повишават, положителните действия и чувства ще станат доминиращият израз на живот тук.

Затова мислете положително, живейте положително, живейте по начин, който е красив и изпълнен с любов, активирайте коронните си центрове всеки ден.

Това ще улесни идването на всичко, което сте чакали, за вас и за целия свят.

Рама

ПП: Чувствайте се свободни да пуснете това съобщение на всичките си приятели и във всеки интеренет форум, който харесвате, само моля да пуснете цялото съобщение и да включите и уебсайта ми, http://www.evernewjoy.com
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I have absolutely wonderful news for you!

The Crown chakra of the planet is finally opening.

For a long time, the crown chakra of this planet was sealed shut, in order to allow the game of forgetfulness / delusion to exist on this planet.

The "crown center" of a person or a planet is the golden region / magnetic plane / thought plane of the physical spectrum of reality, corresponding to the human brain in our bodies and to the magnetic field and outermost layers of the atmosphere of the planet.

When a planet has a fully active crown center, all people who dwell on that planet must have an active connection to their Higher Selves and be True to themselves and their purpose in life.

Since planet earth's crown chakra was sealed shut, the people of this world were capable of not having an active connection to their Soul / Higher Self and were therefore capable of forgetting their past lives and true mission in this lifetime.

But now that has all changed.

Two days ago, with the help of the Angels, I was able to open the seventh seal, the crown chakra of this planet.

Now Her crown chakra is beginning to blossom, and as this is happening, the planetary vibrations are beginning to rise dramatically.

As the planetary vibrations rise, you will feel more and more comfortable, as if protected inside a sun-like radiant globe.

As the planetary vibrations rise because the seventh seal has been broken and the crown chakra has been activated, you will see that the governmental and social structures of this world will change faster.

I assure you, all that you have been waiting for is very close to happening now!

~~~

How You Can Help

As you take care of yourself and continue to heal yourself, you are facilitating the crown awakening of this planet.

I highly encourage you to do this practice:

Rama's Crown Activation Technique

Focus on feeling deeply at the top of your brain, just beneath the center of the top of your skull.

As you feel inside of your skull, at the top of the brain, you are stimulating your Golden Element, your crown chakra.

As you do this to your individual body, you are facilitating the crown awakening that must now occur en mass, among all people..

For as the planetary crown chakra activates, so must the crowns / brains of all the humans on the planet.

Truly, all the joyous future pathways have been restored to you and to this planet.

The planet is recovering Her Divine Future and so are you.

Beautiful things are coming your way very soon!

Many new beautiful vibrations are already here!

Please realize that as vibrations of the planet rise, beautiful actions and thoughts of all people become the predominate expression of life on this planet.

So think beauty, live beauty, act in ways that are beautiful and loving, and activate your crown center daily.

Thus you facilitate the coming of all that you have longed for, for your life and the whole world.

Victory to You David!

Rama

PS: Feel free to post this message to all you friends and on any internet forum that you like, I just request that you paste the whole message and include my website, http://www.evernewjoy.com
Активен
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #1 -: Април 10, 2010, 12:21:56 »

Благодаря! аз се чудя защо все спонтанно започвам да галя близките си по главите... Да не говорим пък за факта, че тази техника аз я прилагам от години, следвайки интуицията си! Никога не съм знаела, че е техниката на Рама, просто съм я правила! И все пак не мога да скрия учудването си! БЛАГОДАРЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ!
    Активен

kim
    Гост
    « Отговор #2 -: Април 10, 2010, 14:01:17 »

Благодаря ти Спиритче! Готино съобщение Усмивчица
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #3 -: Април 10, 2010, 19:23:17 »

Страхотно съобщение!
    Благодаря!

Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #4 -: Април 10, 2010, 22:25:14 »

Едно е сигурно, тази нощ ще спя добре Веселяк Веселяк Веселяк , Спирит браво!
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #5 -: Април 11, 2010, 01:50:22 »

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #6 -: Април 11, 2010, 04:53:02 »

Spirit, благодаря, наистина страхотно съобщение

Аз обаче за сега няма да пробвам Техниката на Рама за коронно пробуждане, че още не съм сигурна, че главата ми работи добре.  Ухилен Преди няколко дена се събудих с такова странно главоболие, усещането беше все едно някой ми е рязал черепа докато спя. Цял ден ме боля главата отгоре, но не като главоболие, а все едно парче от черепа ми иска  да избяга надалеч от мен или да изчезне безследно. Може изведнъж да съм му опротивяла   Прегръдка Та...  ще отложа опитите за малко по-късно във времето, дотогава се надявам "частите ми" да забравят, че са искали да избягат от мен.

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Spirit
    Гост
    « Отговор #7 -: Април 11, 2010, 08:54:36 »

Преди няколко дена се събудих с такова странно главоболие, усещането беше все едно някой ми е рязал черепа докато спя. Цял ден ме боля главата отгоре, но не като главоболие, а все едно парче от черепа ми иска  да избяга надалеч от мен или да изчезне безследно. Може изведнъж да съм му опротивяла   Прегръдка Та...  ще отложа опитите за малко по-късно във времето, дотогава се надявам "частите ми" да забравят, че са искали да избягат от мен.

Веднъж на майка ми се случи нещо подобно - каза, че е било все едно някой се опитва да пробие главата й с тирбушон или нещо такова и нямало нищо общо с нормалните главоболия. Попитахме една позната, която е навътре с нещата, и тя каза, че било опит за проникване на външни сили и трябвало да им се остави. Ние обаче не сме много на това мнение Усмивчица
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #8 -: Април 11, 2010, 10:14:41 »

Спирит, благодаря ти за споделянето на това послание с нас.
    Дано от тук нататък да следват само позитивни събития.
    Аз също като Еруин ще изчакам с активирането на коронната си чакра. Просто от няколко дена се чувствам като изсмукана. Толкова съм изморена, че имам сили толкова, колкото да се прехвърлям от дивана на масата Усмивчица Сънят ми също никак го няма. Не мога да се наспя, по- точно спя на пресекулки. Та, при първия прилив на сили, почвам да активирам чакрите. Аз мисля обаче, че това с активирането на чакрите трябва да става по възходящ ред, тоест да почваме от 1-вата чакра и преминавайки последователно през останалите, да стигнем до коронната. Чакрите трябва да са в синхрон. Не мисля, че ще е добре ако занемарим останалите чакри и се съсредоточим само върху коронната. Преди това трябва да балансираме и предхождащите.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #9 -: Април 11, 2010, 11:41:15 »

Gayatri,  не знам, не съм мн. сигурна, че има някакъв ред в развитието на чакрите. Съдейки по цветовете на моите и чистотата им,5-а и 6-а чакри ми са като че ли  най-развити, докато 1-а е най-зле....
    « Последна редакция: Април 11, 2010, 11:56:00 от Giti » Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #10 -: Април 11, 2010, 21:12:45 »

Ако искате, може да пробвате с това:  http://www.youtube.com/watch?v=4iVBWgC_R6E Внимавайте на 2:00, изведнъж се усилва...
    Активен

Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Април 11, 2010, 22:51:59 »

Gayatri,  не знам, не съм мн. сигурна, че има някакъв ред в развитието на чакрите. Съдейки по цветовете на моите и чистотата им,5-а и 6-а чакри ми са като че ли  най-развити, докато 1-а е най-зле....

Сега ще видим как пак ще си обясня мислите Усмивчица Има значение реда на развитие на чакрите, дотолкова, че човек може да тръгне да развива чакри, за които не е готов. Значи, ако някой земен човек, чийто начални чакри са по- развити, не може от раз да тръгне да се съсредоточава върху най- горната чакра. Просто трябва да синхронизира последователно всичките си чакри, докато стигне до горната.
    Ако човек е със силно развита горна чакра, това не значи, че не трябва да синхронизира и останалите си. Просто всички чакри е хубаво да са в синхрон, за да може човек да е хармоничен.
    Какво имам в предвид с примери:
    1) Така, в първия случай, когато първите чакри са по- развити, за сметка на по- горните.
    Ако вземем за пример едно дете. То тепърва се учи да се храни с по- твърди храни. Ако му дадем твърда храна, когато то не е готово, няма да може да я усвои. Така и ако активираме по- горни чакри без да сме готови за тяхната активация, това може да ни изиграе лоша шега.
    2) във втория случай, при който горните чакри са активирани за сметка на по- долните.
    Ще дам пример с мислител, който е отворил себе си към познанието. Той няма физическата сила да бъде спортист. Ако иска да има и физическа сила, той трябва първо да поработи върху тялото си и след това да се заема със сериозни физически упражнения.
    Така както един мислител не може да стане изведнъж спортна натура, така и човек, чиито по- горни чакри са развити не може да се заземи от раз.

Просто пак казвам, че за да има хармония в нашата същност, трябва да синхронизираме всички чакри една по една. Те трябва да са в синхрон, за да може да си въздействат най- благотворно.

И тъй като броейки от 1 до 10, не можем да прескачаме отделни числа, които са важни, така и при чакрите, броенето става от 1 и последователно стига до 7.

Оф, ще трябва да поработя върху гърлената ми чакра, та белким се науча да се изразявам подобаващо Усмивчица Ако можеше всичко да го предавам чрез телепатия, щеше да е по- лесно Усмивчица

плутон, благодаря за линкчето. много е хубаво  Слънце
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #12 -: Април 12, 2010, 00:24:42 »

Добри разсъждения. Но aко трябва да вадя изводи, изхождайки от себе си, то или съжденията ти не са верни, или аз съм някакво сбъркано изключение. Ще обясня и защо. Значи физически съм страшно дейна, според медицинските картони съм бивш спортист, заради травма в коляното, но такова нещо, като бивш спортист няма. Нали? То си е до характер и навик на живот. Както няма бивш негър примерно ( Ухилен с изключение на Майкъл Джексън- Лека му пръст!) Та и аз упорито не се отказвам от спорта и се чувствам зле, ако не спортувам. Един ден ще да е във фитнеса, друг нещо по-леко, като тай бо, трети може да е само бързо ходене или дълга разходка- към 10 км с кучето, но всеки ден трябва да имам физическа активност..... Връщайки се на чакрите обаче, долните ми чакри са по-зле от горните. А 1-та е направо запушена.... От друга страна пък, често наблюдавам запушени чакри по другите хора, и сравнение с мойто запушване долавям разлика, която с думи просто не мога да обясня..... Та май аз съм сбъркано изключение ми се струва.... И май писането по въпроса излиза излишно..... Ама поне поразсъждавах на клавиатурата. Извинявам се, ако съм ви досадила!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Април 12, 2010, 09:40:31 »

Гити, не си досадила на никой Усмивчица Хубаво е човек да разсъждава, а не да рецитира нещо, което е научил. Усмивчица
    Ами и в твоите думи има логика. Но от примерите, които даде, не мога да си обясня защо първите ти чакри са "по- слаби". Може би, защото си ползваш горните повече( 24 часа денонощно) Намигване

И въпреки всичко, това, което ми се въртеше из мислите е последователността. Нека вземем следния случай- човек, при който повечето чакри са небалансирани. Според мен балансирането трябва да става от долните към горните. Не може например ако 1-ва, 3-та, 6-та и 7-ма чакра да са му проблемни, а той да почне да ги балансира хаотично, почвайки от 7-ма, после 3-та, 6-та и 1-ва. Според мен е редно балансирането да почне от 1-ва, после 3-та, 6-та и 7-ма( ето в такава последователност). Така, както преди казах, че броенето става от 1 към 10, а не хаотично или обратно.
    Аз понеже не мога да си видя чакрите, но имам някакво усещане коя ми прави "номера" Усмивчица мога да се съсредоточа или върху конкретната чакра, която ми е слаба, или почвам последователно балансиране от долу нагоре. Така или иначе е хубаво ежедневно мисловно балансиране на чакрите. Те си взаимодействат помежду си и е хубаво да има синхрон и хармония.
    Айде, стига съм размишлявала, че се уливам Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #14 -: Април 12, 2010, 19:06:16 »

Само да попитам:Как си виждате чакрите?

Иначе интересно съобщение,което за жалост ме мързи да прочета сега. Ухилен
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright