Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Излизане извън тялото  (Прочетена 7122 пъти)
PrinceOfLight
Гост
« Отговор #15 -: Април 07, 2010, 01:29:09 »

ОИТ се прави в спокойна обстановка... имено заради нишката, която свързва тялото с душата. Ако тръгнеш да практикуваш и по време на ОИТ влезе някой в стаята ти и те стресне, може да стане лошо и нишката да се прекъсне. Може и за това да е болезнено връщането в тялото, понеже се налага изведнъж да се върнеш?

Извинявам се за намесата в диалога... ама  се сетих, че за такива събитя ме предупреждаваха.Усмивчица

elsha случаи такива колкото искаш има, но в нито един до сега не се е прекъсвала нишката.
Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #16 -: Април 07, 2010, 01:39:10 »

elsha случаи такива колкото искаш има, но в нито един до сега не се е прекъсвала нишката.
    Аз имам доста бедни знания по темата, но все си мисля, че когато се прекъсне нишката и стане някой гаф, не се връщаш да им кажеш да те запишат към статистиката за неуспешните опити.   Згреших
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #17 -: Април 07, 2010, 01:42:39 »

При последната ми опитност извън тялото, непосредствено след като го напуснах със светкавична бързина ме върна бял кръст обвит в ярка бяла светлина, защо ?

Може би защото водачите си вършат работата и не допускат да се прекъсне нишката... понеже не е дошъл момента.

Както казах водачите си знаят работата... те няма да допуснат да прекъснеш нишката си ако не ти е дошъл момента(съвместно с твоят избор)
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    PrinceOfLight
    Гост
    « Отговор #18 -: Април 07, 2010, 01:43:38 »

Аз имам доста бедни знания по темата, но все си мисля, че когато се прекъсне нишката и стане някой гаф, не се връщаш да им кажеш да те запишат към статистиката за неуспешните опити.   Згреших

Разбира се, че ако се прекъсне нишката няма връщане назад, но аз се опитвам да кажа, че тя не се прекъсва толкова лесно.
    Активен
    PrinceOfLight
    Гост
    « Отговор #19 -: Април 07, 2010, 01:46:00 »

При последната ми опитност извън тялото, непосредствено след като го напуснах със светкавична бързина ме върна бял кръст обвит в ярка бяла светлина, защо ?

Може би защото водачите си вършат работата и не допускат да се прекъсне нишката... понеже не е дошъл момента.

Както казах водачите си знаят работата... те няма да допуснат да прекъснеш нишката си ако не ти е дошъл момента(съвместно с твоят избор)

Права си, напълно съм съгласен с теб.
    Активен
    Ioana
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #20 -: Август 29, 2010, 16:58:13 »

Преди много години и аз имах такова преживяване със светещия кръст - попаднах случайно на една конференция, която мислех, че е по психология, а тя се оказа по парапсихология. Изведнъж обявиха колективен сеанс по медитация (аз си нямах представа за какво става дума), докато жената до мен не ме попита "Виждаш ли змията?". Изведнъж се озовох в един тунел и виждах как летя, а около мен летяха много други хора. В дъното му видях светлина и огромен пламтящ кръст, който препречваше светлината. Аз се промъкнах някак край него и поподнах в някакъв океан от блаженство, светлина и топлина. В същото време имах чувството, че съм във всички точки на вселената и виждам какво става. Някак инстинктивно обаче почувствах, че ако остана още малко там, няма да се върна и след медитацията ще намерят само безжизненото ми тяло. Не знам как се върнах обратно в тялото си. Жената до мен ме попита: "Какво видя в края на тунела?" когато й казах за пламтящия кръст, видях как се стресна, но аз настоятелно я попитах какво значи това. Тя ми отговори, че това означавало, че не мога да си разпределям енергиите, стана и бързо се отдалечи.
    Може ли някой да ми обясни по-смислено какво всъщност ми се случи?
    Joana
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #21 -: Ноември 26, 2010, 21:19:53 »

Аз не знам много за ос и оит..не ми е и случвало..но тези дни се чувствам странно и то доста..не мога да изпитвам никакви емоции..ама никакви..в едно константно състояние съм..обаче се появи и едно желание да изляза от тялото си..че не искам да съм в него..не искам да имам тяло..искам да съм само светлина и енергия..сякаш си спомних,че това съм била..и самото чувството да си това ( е то не , че ние не сме и това сега..но имаме и физическо тяло,а преди си нямал)че там няма никакви граници..няма никакви материални неща..няма его..и т.н. но и нямам особено желание да излизам ,за да пътувам..не и това..някак си искам да ме няма..но и там където съм пак да ме няма.. ::)много странно..въобще не знам защо се появи това желание ..иначе днес сетих за един филм..но не си го спомням как се казваше..единственото,което се сетих..бе за едно  момче..знам,че страшно много искаше да отиде някъде..и че в еди колко си часа..трябваше да стане и да отиде на гарата,за да хване влака..събужда се..става..тръгва..обаче вижда,че преминава през стените..предметите..и разбира,че е извън тялото си..връща се обратно в стаята..там имаше и други..освен него..но не можеше да се познае кой е..за да се върне обратно в тялото си..сеща се за пръстена ,който носи на ръката си..и започва по него да се търси..обаче приятелите му..го помисли ли за мъртъв..и го отвели..за да го погребат..а той се търсеше ..защото времето му изтичаше..май видя и светлината..Това се спомням от филма .. Според вас възможно ли е когато излезеш от тялото си да не можеш да се откриеш,познаеш за да се върнеш .... за това,че е възможно да не можеш да се върнеш знам ?   
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    nebezida
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #22 -: Март 25, 2011, 15:52:51 »

Прибирането в тялото аз мога да опиша, като неприятен гърч.

Имам и кратко бучене в ушите..хахаха все едно някой ти лепва шамар зад врата и те събаря на място.

Никога не съм успявала да предизвикам съзнателно пътуване..., но пък ми се случва през вечер.
    Като малка майка ми си мислеше, че имам епилепсия, защото и описвах, как ходя на концерти през ноща и че преди да отида на концерта "треперя цялата, свети нещо и не мога да виждам"
    Активен
    megsi87
    nightangel
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 33

• Град: светлината на вашите сънища
  • « Отговор #23 -: Април 03, 2011, 20:59:21 »

Аз също имам такива преживявания но не ги предизвиквам нарочно, дори не знам и не искам да знам как да го направя, беше мъчително и все още е понякога когато се случва, лошото е че се случва в будно състояние и ако не съм у нас изпитвам див ужас защото се чувствам страшно объркана и не разбирам къде съм. Първия път когато се случи се случи според мен защото душевно не можах да понеса една гледка и произтичащите от нея последствия засягаща лично мен и никой друг. Тогава усетих как излизам буквално се измъквам от тялото си оставяйки го празно пред очите ми блестеше виждах само неясни силуети на хората около мен, чувах че говорят, но не ги разбирах напълно, не можех да отговарям, виждах тялото си отгоре, но не исках да се връщам. Тогава връщането не знам защо не го усетих както казвате, да се сгърчвам или нещо такова. Бяхме в хотел, в който имаше закрит басейн и именно под водата се върнах в тялото си. Не разбрах защо го направих, но в един момент реших че трябва изцяло да се потопя и да изпусна въздуха си докрай, след като излязох на повърхността, вече всичко беше свършило и си бях пак в тялото си. Последния път ми се случи наскоро, прибирайки се към вкъщи просто усетих ужасно объркване не бях сама, и слава богу, спеше ми се ужасно много, в същото време ми беше смешно, и въпреки че беше вечер пред очите ми пак беше бяло и възприемах само силуети. Върнала съм се явно след като заспах защото веднага се прибрах и легнах, и не помня нищо повече.
    Активен

Не чувам първичното, не виждам безличното, не говоря само, за да не мълча!
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #24 -: Април 04, 2011, 01:23:04 »

интересно ми е,как така излизате от телата,при условие,че в тези тела са само холограми на съзнания...кое тогава излиза от тялото ? аз когато съм излизал в будно състояние-просто за миг и си бях в космоса,а тялото просто замръзва(изключва се програмата низше Аз)... истинското ни висше Аз не е в тези ниски измерения... или явно в тези човешки тела има и аватари на същности или направо същности,за да виждат тунели,светлина и кръстове... и тогава това е друг тип обучение на духа... явно сме тук от различни вселени и всеки по различен начин усеща,излизането от телата... доколкото знам,няма високоенергийни същности на земята,защото няма как да издържат нискочестотните тела,тази енергия... дори Иисус е бил аватар на логоса ни(част от тази висш разум,а не самия слънчев Логос в човешко тяло)...
    Активен
    megsi87
    nightangel
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 33

• Град: светлината на вашите сънища
  • « Отговор #25 -: Април 04, 2011, 16:24:34 »

Всеки е на различно ниво в обучението си...Всеки вижда и чувства различни неща и взема със себе си различно количество от своята енергия, когато тръгва от духовния свят, да не говорим, че цялостната енергия може да е пръсната в 2 или повече тела, в 2 или повече паралелни реалности и това е напълно нормално, когато душата не е в началните стадии на своето обучение
    Активен

Не чувам първичното, не виждам безличното, не говоря само, за да не мълча!
    axlinn
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #26 -: Април 04, 2011, 17:56:59 »

И на ме ми се е случвало няколко пъти да излизам от тялото си по време на сън,но връщането наистина е доста неприятно,ушите ми бучат много силно а по тялото си усещам много силно мравичкане,сякаш ми е истръпнало цялото тяло и не мога да го движа.Цялото връщане може би приключва за около 20 секунди.
    А относно това дали е опасно,аз мисля че не е но ако започне да се практикува тогава човек може да занемари личният си живот и да се отдаде само на това,а ние все пак сме дошли за друго тук а не да пътуваме до там където и без това ще отидеме. 
    Активен

„Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните раелности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал."
    Джон Фицджералд Кенеди (1917-1963)
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « Отговор #27 -: Май 08, 2011, 07:52:05 »

На мен ми се случва на няколко пъти да отивам на различни места докато съм си в леглото,при мои познати.Просто се отпускам и си пожелавам и съм там,усещам помещението,струва ми се че мога да повлияя на материята там но още не съм толкова опитен,просто съм там ,набл'давам и усещам.Ако има някой по напреднал в  тези умения моля да ми пише .
    Активен
    сис
    Гост
    « Отговор #28 -: Май 18, 2011, 20:46:27 »

Всеки има различни преживявания,когато излезе от тялото си
    някои се срещат със страховете си ,а други общуват с други
    същества дори с извън земни .Не мисля,че е опасно да излизаш
    от тялото си,по скоро е плашещо ,особено ако преживяването е лошо.
    Активен
    cristo777
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #29 -: Май 19, 2011, 00:15:47 »

мен пък нищо не ме боли но много рядко го правя и то само ако се чувствам застрашена от лошите "приятелчета" и до ден днешен не мога да разбера защо ги е страх като се надигна и бягат ....
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Две сестри живеят извън времето в село Ресилово
    Любопитни факти
    delfin 0 1504 Последна<br />публикация Януари 04, 2010, 17:39:18
    от delfin
    Усещане за излизане над тялото. « 1 2 »
    Необичайни преживявания
    Ariam 26 2795 Последна<br />публикация Октомври 07, 2013, 17:56:20
    от Kissing You Good Night
    Излизане от тялото или..?
    Необичайни преживявания
    Иво N_R_G 1 749 Последна<br />публикация Април 05, 2013, 22:13:47
    от Иво N_R_G
    Излизане от своя вътрешен център
    Енергийни учения
    еос 10 727 Последна<br />публикация Август 26, 2013, 20:23:01
    от shining_star
    излизане на душата извън тялото.
    Необичайни преживявания
    PRENSES 0 4229 Последна<br />публикация Ноември 27, 2013, 15:22:19
    от PRENSES

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright