Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Излизане извън тялото  (Прочетена 7032 пъти)
PrinceOfLight
Гост
« -: Април 06, 2010, 23:11:03 »

При последното ми излизане извън тялото което се случи по естествен начин преминах от ОС към ОИТ.
Наясно съм, че и двете неща са даден вид напускане на физическото тяло, но има огромна и
съществена разлика между тях.

Непосредствено след като преминах към ОИТ бял кръст с ярка бяла светлина ме върна обратно.
Бих искал да чуя Вашето мнение за това.
« Последна редакция: Септември 23, 2010, 13:48:57 от Еруин » Активен
giti
Гост
« Отговор #1 -: Април 06, 2010, 23:33:34 »

Излизането извън тялото е доста опасно и глупаво начинание в будно състояние! Всеки неестествен процес би донесъл преждевременна смърт на физическото тяло! Вероятността да не можеш да се върнеш обратно е огромна!
Защо си видял бял кръст ли? Било е предопреждение. Някой от духовният свят те е върнал и ти е оставил съобщение. Според мен, то гласи: "Не си играй със смъртта!" Защо точно кръст, отговора трябва да търсиш в себе си. Виденията, знаци и символи винаги приемат този образ, който получателя му би приел и разбрал.
Надявам се да съм помогнала.
Активен
PrinceOfLight
Гост
« Отговор #2 -: Април 06, 2010, 23:55:36 »

Излизането извън тялото е доста опасно и глупаво начинание в будно състояние! Всеки неестествен процес би донесъл преждевременна смърт на физическото тяло! Вероятността да не можеш да се върнеш обратно е огромна!
Защо си видял бял кръст ли? Било е предопреждение. Някой от духовният свят те е върнал и ти е оставил съобщение. Според мен, то гласи: "Не си играй със смъртта!" Защо точно кръст, отговора трябва да търсиш в себе си. Виденията, знаци и символи винаги приемат този образ, който получателя му би приел и разбрал.
Надявам се да съм помогнала.

Искам да отбележа, че точно тогава не беше от будно състояние ами от ОС.
Излизане от тялото практикуват милиони души по целият свят и такъв случай на някой който не се е завърнал не е отбелязан, точно за това имаме толкова много тела за да не се ограничаваме само с физическото си.
ОИТ според мен могат да бъдат много поучителни за развитието на човек и се случват при хиляди хора съвсем спонтанно в будно състояние.
Активен
giti
Гост
« Отговор #3 -: Април 07, 2010, 00:15:20 »

Искам да кажа, че спонтанното явление, което не е предизвикано не е опасно. Вярно, че има хора, които умеят и при повечето си е истинска дарба. Такива са и тези, които не предизвикват умишлено една такава разходка. Обаче, нещо, което не ти е дадено да правиш е глупаво да се опитваш да го правиш. Доста е опасно и не е нещо, което се учи! А щом си толкова наясно с всичко защо питаш?
« Последна редакция: Април 07, 2010, 02:55:40 от Giti » Активен
giti
Гост
« Отговор #4 -: Април 07, 2010, 00:17:42 »

Като добавка, да отбележа, че всеки един сън, било то осъзнат или не, си е излизане от тялото и това е което ни е дадено да бъде естествен процес. Другото си е неестествено и опасно!
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #5 -: Април 07, 2010, 00:19:10 »

ОИТ се практикува от милиони ама как те са достигнали до метода?
И дали щяха да достигнат ако не са готови?

Има случаи на хора, които го могат(като естествена дарба) ама не е подходяща за момента.

Пример със себе си:

Чела съм Монро и методите му са ми чужди(отхвърлям ги за мен), една вечер усетих енергийното си тяло и докато лежах се опитах да се отделя, намерих моя си начин и тръгнах да излизам от тялото си.
В следвашият момент чух шум и усещане как нещо влиза в стаята ми и изведнъж усещам как 2-те ми ръце все едно някой ги държи(никъде да не мърдам)
И не можах нищо да направя.

Смяташ ли, че моят ОИТ в случая би бил полезен за мен, при положение,  че съм спряна да го направя( което означава, че не е дошъл момента)
Водачите знаят какво вършат... те нямат за цел да ни спират да се развием, а да ни помогнат се развием така както искаме в подхдящите за нас моменти.
Бъди търпелив:) само мъничко изчакай душичке:)

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
PrinceOfLight
Гост
« Отговор #6 -: Април 07, 2010, 00:23:38 »

Искам да кажа, че спонтанното явление, което не е предизвикано не е опасно. Вярно, че има хора, които умеят и при повечето си е истинска дарба. Такива са и тези, които не предизвикват умишлено една такава разходка. Обаче, нещо, което не ти е дадено да правиш е глупаво да се опитваш да го правиш. Доста е опасно и не е нещо, което се учи! А щом си толкова наясно с всичко защо питаш?

Как реши, че съм наясно с всичко ? Точно заради това питам защото не съм наясно с всичко, лично аз си го обяснявам, че не съм бил все още готов за това което съм щял да видя. Просто исках да чуя различно мнение от моето.

Като добавка, да отбележа, че всеки един сън, било то осъзнат или не, си е излизане от тялото и това е което ни е дадено да бъде естествен процес. Другото си е неестествено и опасно!

Разбира се, че е просто отбелязах, че от ОС преминах към ОИТ.
« Последна редакция: Април 07, 2010, 00:40:25 от PrinceOfLight » Активен
PrinceOfLight
Гост
« Отговор #7 -: Април 07, 2010, 00:30:53 »

ОИТ се практикува от милиони ама как те са достигнали до метода?
И дали щяха да достигнат ако не са готови?

Има случаи на хора, които го могат(като естествена дарба) ама не е подходяща за момента.

Пример със себе си:

Чела съм Монро и методите му са ми чужди(отхвърлям ги за мен), една вечер усетих енергийното си тяло и докато лежах се опитах да се отделя, намерих моя си начин и тръгнах да излизам от тялото си.
В следвашият момент чух шум и усещане как нещо влиза в стаята ми и изведнъж усещам как 2-те ми ръце все едно някой ги държи(никъде да не мърдам)
И не можах нищо да направя.

Смяташ ли, че моят ОИТ в случая би бил полезен за мен, при положение,  че съм спряна да го направя( което означава, че не е дошъл момента)
Водачите знаят какво вършат... те нямат за цел да ни спират да се развием, а да ни помогнат се развием така както искаме в подхдящите за нас моменти.
Бъди търпелив:) само мъничко изчакай душичке:)

Напълно съм съгласен с теб elsha, за Монро няма какво да говорим (и аз не одобрявам неговите методи нито на който и да било), по важното е сам да намериш начина а не да ползваш готови шаблони. Разбира се, че вярвам, че бил полезен за теб този опит защото малко или много ти е дал някаква ясното а това е сигурен знак за победа рано или късно, защото този момент непременно ще дойде.
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Април 07, 2010, 00:39:31 »

Смяташ ли, че е полезно за мен нещо, за което съм спряна от водачите си да не правя?

Уф разбрала, недоразбрала тръгнах да пиша Ухилен
Аз си мисля, че имаш предвид спирането, а ти говориш за опита като цяло... абе важното е накрая да се разберем Ухилен
« Последна редакция: Април 07, 2010, 00:47:29 от elsha » Активен

giti
Гост
« Отговор #9 -: Април 07, 2010, 00:41:13 »

Сега, ще се опитам да обесня простичко. Макарче в горните ми постове да е достатъчно просто....
Всеки сън, независимо дали е осъзнат или там какъвто и да е, си е естествен ОИТ. Още в момента на заспиването, човек е вече извън тялото. Астралното тяло се крепи за физическото тяло, чрез една сребърна нишка на големият пръст на левият крак, ако тази нишка се прекъсне, човек може и да не се събуди повече. Като една от милионните хора, за които говориш със спонтанното излизане от тялото и човек виждаш енергиите и още доста др. невидими от обикновенното зрение неща, ти гарантирам на 100% думите си.
Когато някой заговори за ОИТ и опити, се подразбира, че става дума за будно състояние. Няма начин да е др., защото др. си е нормален естествен процес при всеки един индивид.
За последно искам да ти кажа, че дори и да имам тази дарба, единственото на което съм се научила е как да я подтискам. ОИТ в будно състояние е доста неприятен процес, създава дискомфорт-физически, и хаби доста енергия за възстановяване и прибиране в кожата си след това.... Лично аз не виждам как това неприятно чувство би спомогнало на човек в каквото и да е израстване. Нещо повече, един мой приятел беше стигнал до лудница да се наблюдава всеки ден от автобусната спирка как си сяда на мястото в автобуса.....
« Последна редакция: Април 07, 2010, 02:54:15 от Giti » Активен
PrinceOfLight
Гост
« Отговор #10 -: Април 07, 2010, 00:42:37 »

Смяташ ли, че е полезно за мен нещо, за което съм спряна от водачите си да не правя?

Как иначе щеше да разбереш да не го правиш ако не беше опитала ?
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Април 07, 2010, 00:50:11 »

Уф разбрала, недоразбрала тръгнах да пиша Ухилен
Аз си мисля, че имаш предвид спирането, а ти говориш за опита като цяло... абе важното е накрая да се разберем Ухилен
Активен

Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Април 07, 2010, 00:59:01 »

Сега, ще се опитам да обесня простичко. Макарче в горните ми постове да е достатъчно просто....
Всеки сън, независимо дали е осъзнат или там какъвто и да е, си е естествен ОИТ. Още в момента на заспиването, човек е вече извън тялото. Астралното тяло се крепи за физическото тяло, чрез една сребърна нишка на големият пръст на левият крак, ако тази нишка се прекъсне, човек може и да не се събуди повече. Като една от милионните хора, за които говориш със спонтанното излизане от тялото и човек виждаш енергиите и още доста др. невидими от обикновенното зрение неща, ти гарантирам на 100% думите си.
Когато някой заговори за ОИТ и опити, се подразбира, че става дума за будно състояние. Няма начин да е др., защото др. си е нормален естествен процес при всеки един индивид.
За последно искам да ти кажа, че дори и да имам тази дарба, единственото на което съм се научила е как да я подтискам. ОИТ в будно състояние е доста неприятен процес, създава дискомфорт-физически, и хаби доста енергия за възстановяване и прибиране в кожата си след това.... Лично аз не виждам как това неприятно чувство би спомогнало на човек в каквото и да е израстване. Нещо повече, един мой приятел беше стигнал до лудница да се наблюдава всеки ден от автобусната спирка как си сяда на мястото в автобуса.....

Да и на мен ми бяха казали, че връщането в тялото е болезнено. Наистина опасна техника! И нишката може да се скъса... за това е токова опасно... При съня, възприемането на човек е някак  си по-безопасно, но при съзнателното вече...Тъжен
Активен

PrinceOfLight
Гост
« Отговор #13 -: Април 07, 2010, 01:06:13 »

Всеки сън, независимо дали е осъзнат или там какъвто и да е, си е естествен ОИТ. Още в момента на заспиването, човек е вече извън тялото. Астралното тяло се крепи за физическото тяло, чрез една сребърна нишка на големият пръст на левият крак, ако тази нишка се прекъсне, човек може и да не се събуди повече.

Наясно съм с тези неща, но май аз трябва да ти обясня на тебе за пореден път, че става въпрос за естествено състояние. Нишката ако се късаше толкова лесно .......

Като една от милионните хора, за които говориш със спонтанното излизане от тялото и човек виждаш енергиите и още доста др. невидими от обикновенното зрение неща, ти гарантирам на 100% думите си.

Подобно нещо не се учи, или го можеш или не. Неприятен може да е процеса при теб, но повечето хора споделят една приятна хармония, лекота и отпочиналост, чувстват се прекрасно и заредени с енергия та дори и ОИТ да е предизвикано от будно състояние. Според теб само приятните усещания ли могат да помогнат на човек да гради ? Не всеки има тая психика да издържи подобно нещо.
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Април 07, 2010, 01:17:42 »

ОИТ се прави в спокойна обстановка... имено заради нишката, която свързва тялото с душата. Ако тръгнеш да практикуваш и по време на ОИТ влезе някой в стаята ти и те стресне, може да стане лошо и нишката да се прекъсне. Може и за това да е болезнено връщането в тялото, понеже се налага изведнъж да се върнеш?

Извинявам се за намесата в диалога... ама  се сетих, че за такива събитя ме предупреждаваха.Усмивчица

Активен

Страници:  [1] 2 3   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Две сестри живеят извън времето в село Ресилово
Любопитни факти
delfin 0 1482 Последна<br />публикация Януари 04, 2010, 17:39:18
от delfin
Усещане за излизане над тялото. « 1 2 »
Необичайни преживявания
Ariam 26 2704 Последна<br />публикация Октомври 07, 2013, 17:56:20
от Kissing You Good Night
Излизане от тялото или..?
Необичайни преживявания
Иво N_R_G 1 707 Последна<br />публикация Април 05, 2013, 22:13:47
от Иво N_R_G
Излизане от своя вътрешен център
Енергийни учения
еос 10 678 Последна<br />публикация Август 26, 2013, 20:23:01
от shining_star
излизане на душата извън тялото.
Необичайни преживявания
PRENSES 0 3815 Последна<br />публикация Ноември 27, 2013, 15:22:19
от PRENSES

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright