Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Относно правата на гостите  (Прочетена 900 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Април 05, 2010, 23:15:34 »

От началото на месец Април, 2010г. гостите във форума имат възможност да публикуват отговори на вече съществуващи теми.

Гостите не могат:
    Да публикуват нови теми
    Да публикуват анкети
    Да гласуват в анкети
    Да публикуват прикачени файлове
    Да пишат в чата
    и др. опции

Ако гостите желаят да имат достъп до горепосочените опции е нужно да се регистрират.

Ще помоля всички потребители, които желаят да останат анонимни и предпочетат да не се регистрират, преди да пишат да прочетат Правила за писане във форума.
    « Последна редакция: Септември 14, 2010, 17:48:58 от indigo » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #1 -: Септември 14, 2010, 17:47:05 »

Мисля, че най-накрая успях да огранича Спама от ботове, когато е разрешена опцията за гости да могат да пишат във форума.

Всеки гост опитал се да публикува линк ще получи следното съобщение: Извиняваме се за неудобството! Гостите на форума не могат да публикуват линкове, нужно е да се регистрирате. За линкове се смятат и "Емотиконките(усмивки, картинки)". За да успеете да публикувате своето съобщение като гост, постинга трябва да съдържа само текст.

Искам да напомня, че всички гости на форума са длъжни да спазват Правилата за писане във форума в противен случай, постовете им ще бъдат изтривани без предупреждение!
    « Последна редакция: Септември 15, 2010, 09:01:12 от indigo » Активен

Soenya
    Гост
    « Отговор #2 -: Ноември 24, 2010, 20:30:22 »

Ще ми изтриеш ли, моля те, всички постове.? Знам че е възможно, тъй като постове на други съфоромки са били трити преди. Благодаря ти
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #3 -: Ноември 24, 2010, 20:33:15 »

Ще ми изтриеш ли, моля те, всички постове.? Знам че е възможно, тъй като постове на други съфоромки са били трити преди. Благодаря ти

Здравей, постове са трити преди да бъдат въведени правилата за писане във форума. При регистрацията си натиснала отметката, че се съгласяваш с тях. Това важи за абсолютно всички потребители, които искат да им изтрия профила. Писна ми да го обяснявам на всеки.

Ако смятате, че след време ще съжалявате за това което сте писали, по-добре не пишете!

Съжалявам, но не мога да правя изключения!
    Активен

Soenya
    Гост
    « Отговор #4 -: Ноември 24, 2010, 20:37:28 »

Здравей, постове са трити преди да бъдат въведени правилата за писане във форума. При регистрацията си натиснала отметката, че се съгласяваш с тях.

Ти си правил изключения,както за Гити,така и за Глупаче. Това са два случая за които аз знам,предполагам,че има доста повече. Правилата бяха въведени след акто аз се регистрирах. До този момент не съм молила за такова нещо.
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #5 -: Ноември 24, 2010, 20:41:55 »

Здравей, постове са трити преди да бъдат въведени правилата за писане във форума. При регистрацията си натиснала отметката, че се съгласяваш с тях.

Ти си правил изключения,както за Гити,така и за Глупаче. Това са два случая за които аз знам,предполагам,че има доста повече. Правилата бяха въведени след акто аз се регистрирах. До този момент не съм молила за такова нещо.

Да това бяха 2 изключения, за които съжалявам, че ги направих, защото както виждаш в момента се възползваш от това, а и не само ти ще го направиш.

За да не продължат и останалите потребители, да излизат с този номер, няма как да правя повече изключения. Съжалявам!
    Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #6 -: Ноември 24, 2010, 20:50:58 »

Понеже всички потребители, които поискат да и бъдат изтрити профилите, ме молят да и изтрия и мненията, ще ви помоля да бъдете малко по-отговорни!

Представете си ако аз една сутрин стана с дупето нагоре, и си кажа, че ми е писнало да ви търпя караниците, да ви оправям гимиите и да правя ежедневно една камара компромиси към голяма част от потребителите, които системно си нарушават правилата за писане във форума. И един ден представете си, че ми писне и си кажа край и изтрия целия форум Хммм

Нужно е да се научите да носите отговорност за това което пишете!
    Активен

praiseyou
    Гост
    « Отговор #7 -: Ноември 24, 2010, 21:04:41 »

Подкрепям напълно indigo. Имаш 2 плюса от мен Веселяк
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #8 -: Ноември 24, 2010, 21:13:13 »

Аз може ли да кажа, че също съжалявам за изтритите ми постове, доста от които изтрих сама, докато бях модератор. Съжалявам поради 2 причини:
    1. Че съм се поддала на емоционално състояние, което да ме е накарало да съжалявам, че съм споделяла тук
    2. Че сега това предизвиква основателни мрънкания...
    Подкрепям Дидо, в това което казва и се радвам, че няма да изтрие постовете на Соения, защото в нейните постове има доста мъдри слова, които ще е жалко да се затрият!
    Най-жалкото, е че още един обичам и ценен от мен съфорумник реши да си замине.... Сълзи
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #9 -: Декември 24, 2010, 12:40:20 »

Правата за писане във форума на гостите временно са отнети поради зачестили злоупотреби.

Весело изкарване на празниците!
    « Последна редакция: Декември 27, 2010, 16:54:41 от indigo » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #10 -: Януари 05, 2011, 15:50:41 »

Гостите отново могат да пишат във форума.

Забранява се да се пише като гост, когато имате вече съществуващ активен профил.

Забранява се също и писането на един и същ човек през различни имена като гост.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Относно форума
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 5 1432 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 12:43:43
    от Administrator
    Относно споровете
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 11 1359 Последна<br />публикация Януари 31, 2010, 00:40:52
    от 11WOLF11
    Проучване относно проблемите на младежта
    За родителите
    Evolution 8 1841 Последна<br />публикация Септември 01, 2011, 19:42:01
    от Ich
    Питанка относно един знак
    Въпроси и отговори
    Sita 6 641 Последна<br />публикация Март 13, 2011, 18:32:12
    от xxxx
    Относно ПСИХИЧНОТО НАСИЛИЕ !!!
    Въпроси и отговори
    ~Schwarze_Sonne~ 14 1265 Последна<br />публикация Ноември 09, 2012, 21:36:52
    от equilibro

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright