Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Някой тук умее ли да използва телепатия?  (Прочетена 5680 пъти)
kim
Гост
« Отговор #15 -: Юли 28, 2010, 13:37:00 »

Ще трябва да се култивират тия работи... Усмивчица
Ама ние нали си говорим за разумните същества не за неразумните? Усмивчица
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #16 -: Юли 28, 2010, 14:13:51 »

И двата метода, описани от Аmazing i psyhea, са добър пример, и напълно резлизуеми. Това с контактната телепатия ми се случи наскоро и бях поразена от "случйният ефект". Един алпинист, който беше изкачил на скоро Еверест, го помолих да ми разкаже за изживяванията си, като подсъзнателно го хванах за лакатя, и още преди да си е подредил мислите в главата, успях да уловя всичко това през което е преминал, като усещания, чувства и емоций. Беше невероятно, не беше нужно да ми казва нищо повече с думи, защото много ясно усетих всичко. Просто нямаше нужда от тях, те само щяха да създадат евентуално погрешно впечатление у мен Намигване

А ако възпитаваме децата си именно по този начин, какви ли чакества биха развили те, след като за тях това ще се яви естествен процес започнал със самото раждане? А ако тези деца не са единици, а масово родителите постъпваха така? ......ето го и новият свят...сам породен от себе си, по-най естественият начин Усмивчица

А какво можем да кажем относно етичната страна на телепатията?

На всеки ли ще му бъде приятно, ако някой друг човек, при това без разрешение, прочете писмо, изпратено до него?

А ако му "прочетат" мислите?
Ами няма таква опасност,ако се научим правилно да боравим с телепатията.Винаги може да бъде блокиран евентуален подобен пробив!Нещо като антивирусна.. Веселяк
Активен
l'amour
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #17 -: Януари 08, 2011, 04:29:45 »

И двата метода, описани от Аmazing i psyhea, са добър пример, и напълно резлизуеми. Това с контактната телепатия ми се случи наскоро и бях поразена от "случйният ефект". Един алпинист, който беше изкачил на скоро Еверест, го помолих да ми разкаже за изживяванията си, като подсъзнателно го хванах за лакатя, и още преди да си е подредил мислите в главата, успях да уловя всичко това през което е преминал, като усещания, чувства и емоций. Беше невероятно, не беше нужно да ми казва нищо повече с думи, защото много ясно усетих всичко. Просто нямаше нужда от тях, те само щяха да създадат евентуално погрешно впечатление у мен Намигване

А ако възпитаваме децата си именно по този начин, какви ли чакества биха развили те, след като за тях това ще се яви естествен процес започнал със самото раждане? А ако тези деца не са единици, а масово родителите постъпваха така? ......ето го и новият свят...сам породен от себе си, по-най естественият начин Усмивчица

А какво можем да кажем относно етичната страна на телепатията?

На всеки ли ще му бъде приятно, ако някой друг човек, при това без разрешение, прочете писмо, изпратено до него?

А ако му "прочетат" мислите?
    Ами няма таква опасност,ако се научим правилно да боравим с телепатията.Винаги може да бъде блокиран евентуален подобен пробив!Нещо като антивирусна.. Веселяк

Лаааал, но как да бъде блокиран подобен пробив Усмивчица може ли да ми изясниш ако знаеш
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #18 -: Януари 10, 2011, 22:46:05 »

Не помня откъде, но бях чел за едно упражнение, което съм пробвал с приятел и дори той, който не се интересуваше много от тези неща, имаше над 80% успеваемост.
    Упражнението е за двама, но става и с повече хора. Двамата затварят очи. Единият мислено праща нещо на другия, като непрестанно мисли за това, например решава да прати елха и мисли само за тази елха и как я праща мислено на другия. Другия пък от своя страна се настройва да приеме мислите на събеседника си и веднага щом види нещо в съзнанието си, запомня го. Ще останете учудени от резултатите. Разбира се, в началото няма да са съвсем точни. Например той ще си представя електрическа круша, а ти може да видиш фар и така. Усмивчица
    Активен
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #19 -: Февруари 03, 2011, 21:59:50 »

Здравейте,

Не съм съгласна с хода Ви на мисли...да четеш мисли и телепатия не са две непременно еднакви неща...да не говорим за езика на телепатията - мисъл форми, емоции, картини, звук/без звук, мисир, допир...всяко едно сетиво...може да преведе телепатична информация.

Телепатията не е шпионаж...няма етичен момент...има предавател и приемник...предавателя винаги действа съзнателно и/или несъзнателно - съответно и приемника винаги съзнава и/или не информацията, но няма елемент на етика - предавателя, дори да няма съзнателен контрол една част от него е решила да предаде информация под една или друга форма.

По-принцип телепатия съществува когато има съзнание за нея...в зависимост колко е развит предавателя може да разбере дали е прието съобщението по ответния отговор. Но не всеки предавател е добър приемник и обратно (поради амортизацията на човешкото съзнание).

Етичния момент ако присъства е ако приемника съзнава а предавателя не и позволи да се изпусне пред предавателя и той/тя да се почустват не на място. Но дори и тогава само това, че може да предава е сигнал, че е в будно състояние поне част от съществуването си...за сметка на дълбоко заспалите, които нито приемат нито предават.

Насилственото четене на някой е съвсем друго нещо...и не се нарича телепатия, а нарушаване на личното пространство.

Телепатията е вид сензитивност...всеки малко или много осъзнат/буден разпознава себе подобните си именно чрез сензитивизъм и телепатичен резонанс - усет към вибрациите на себе подобните.
    Активен

Живей за мига...
    Попова
    Гост
    « Отговор #20 -: Февруари 22, 2011, 16:03:52 »

И двете ми деца са телепати! Малкото няма и две години, а голямото е на шест. Но не бих разрешила експерименти. Ако желаете , пишете ми защо ви трябва.
    Активен
    Nasko
    Гост
    « Отговор #21 -: Март 14, 2011, 03:05:25 »

Незнам, но в рамките на 7-8 часа  първо попитах едно хлапе (на 11) как се казва и още преди до сподели знаех ,че това срещу мен е Aлекс , след това станах неволно съучастник в упражнението "Позвъни ми" . Имам чувството ,че зачестява телепатията . Пост се колебая и ме дърпа да се обадя на различни хора, набирам разколебавам си и спирам . Интуицията ме  разхожда постоянно . Звучи странно ,но сякаш отсрещния човек си мисли за мен , в даден момент , провокира ми съзнанието и  изведнъж се разконцентрира -например среща някого - хем ми е интересно хем ме е страх , не искам да се различавам от другите роще повече да им чета копнежите и да знам какво е следващото им действие . не че не съм си играл и концентрирал върху дадени познати и непознати хора  да ме погледнат ,да се обърнат и тн но не ссмятам да навлизам по -натам ха spooky
    Активен
    Val4o
    Гост
    « Отговор #22 -: Август 03, 2011, 16:07:36 »

Здравейте днес у нас като прочетох статия в сановник за телепатията и отидох при баба и и казах да познае числото за което мисля и тя позна че е 8 Ама с леля ми не е така...
    Активен
    al3nka
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #23 -: Април 24, 2012, 16:17:47 »

Аз постоянно чувам гласът на един познат с който не съм в добри отношения казва ми  че се намирам във вудво и че няма да ме искара  но аз съм сигурна че става въпрос за телепатична връзка която искам да бъде прекъсната . Ако някои знае как се прекъсва телепатична връзка да ми пише на скайп той е al3nka4 много искам тази телепатична връзка м/у човека на който чувам гласът и мен да прекъсне , ако можете да ми помогнете ми пишете в скайп
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #24 -: Май 05, 2012, 10:31:51 »

Аз мога да общувам понякога с някои същества, но не човешки. Май по-скоро те използват телепатия за да говорят или предават мисли, не аз Ухилен . Но, ако в "мен" има няколко "неща" едновременно, те усещат какво правят останалите (понякога-не). Не знам дали това може да се нарече телепатия... или по-скоро игра на въображението. Или... и двете [ ]

Ако искаш пробвай да застанеш до няколко растения, примерно едно дърво, до него някой храст и до него по ниско растение или цвете. Поздрави дървото и го питай нещо, след това веднага поздрави храста и след това цветето. Понеже растенията са различни тяхного говорене ще е различно, затова би трябвало да чуваш три различни гласа, на дървото на храста и на цветето. Така може да се научиш лесно да разпознаваш интонациите на гласовете на различните растения, особено ако дървото е с мъжки глас а храста и цветето с женски глас Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #25 -: Декември 23, 2012, 12:02:09 »

Ние със Житара пробвахме метода , който Сита е описал, само дето с предмети не стана, предпочетохме да опитаме с картини и наистина и двамата добре се справихме, имаше някои неточни неща разбира се, но всеки явно перефразира по своему..Иначе се получи Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Телепатия
    Книги
    11WOLF11 0 1614 Последна<br />публикация Юни 24, 2009, 00:48:56
    от 11WOLF11
    Може ли някой да тълкува рожденната ми дата?
    Астрология и нумерология
    i.am.eternal 2 1319 Последна<br />публикация Април 06, 2011, 11:23:26
    от Gi
    Има ли някой от Стара Загора?
    Анкети
    mira123 3 1262 Последна<br />публикация Юли 16, 2011, 21:54:32
    от popi
    Някой да има обяснение за това ? « 1 2 »
    Снимки
    Soul 15 1345 Последна<br />публикация Април 11, 2012, 17:20:43
    от Ariam
    Защо са дошли тук?
    Всичко относно индиготата
    my life... 7 943 Последна<br />публикация Април 10, 2013, 17:30:12
    от my life...

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright