Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Виждам странни неща  (Прочетена 5296 пъти)
A1eksandar
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« -: Април 03, 2010, 15:44:54 »

Понякога ми се случва да виждам странни неща като например някакви цветове квадрати кръгчета в въздоха и всякакви подобни форми в различни цветове и понякога нещо наподобяващо като пара което плава в въздуха размазано в различни цветове прозрачно. Когато бях малак виждах това много често и имам спомени че можех да контролирам тези цветове смисъл да променям цветът и формата им по какъвто начин си поисках.Когато се загледам в някакъв предем по някакъв специфичен начин успявам да виждам предмета всякаш сам доста далеч от него и ми излгежда така малък и някакси размазан и отстрани на предмета виждам пак цветове. няколко Пъти съм си правил експерименти заставам пред огледалото и започвам да гледам по същият начин сякаш се виждам от далеч и покрай мен покрай тялото ми виждам цветове. Лявата ми половина я виждам с светло лилав цвят а дясната с някакъв доста светел цвят. а по принцип лявата ми страна е по силна левак съм. Това дали е нормално или е нещо паранормално или  си въобразявам???
Активен
Vicky
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #1 -: Април 03, 2010, 22:53:07 »

През моя поглед мисля,че ти може да имаш способността да виждаш енергийното поле(цветовете,които виждаш) на одушевени и неодушевени предмети,което за мен е много добре,защото ще ти е по-лесно да разбереш какъв е човека,животното или предмета който седи пред теб.Ще ти напиша тълкуванието на някои от цветовете:
-Червен>това са реалистите,които вярват само на това,което те пипат и виждат.Много е трудно да ги накараш да вярват в неща като Бог,духове,извънземни,т.н.;
-Оранжев>това са хората,които обичат всякакви предизвикателства и веселия;
-Пурпурен>това са хората,които обичат да се самоизолирват от света,да са в самота,предпочитат да се наслаждават на странностите на физическия живот и имат сходство с хората,които имат Жълто/Виолетовите.
-Жълто>това са на най-обичливите,свободните,енергичните и игриви хора,в списъка на цветовете.Те предпочитат повече да живеят сред природата и се сдобряват по-бързо с кучетата отколкото всички останали цветове.
-Светло мургав>това са отворените,приятелските и дружелюбните хора.Тези хора попринцип предпочитат първо на действат,а после да мислят(а не на обратното както трябва)
-Биологично мургаво>Това са уверените,стабилни и логическо мислещите хора.Те също могат да преценят точния размер на една стая само като я поглеждат.
-Логически мургаво>Това са логическо мислещите и анализирващите хора.Те предпочитат да действат стъпка по стъпка.
-Чувствително мургаво>Това са тихите,чувствителни и подкрепящи,емоционални и интуитивни хора.
-Зелено>Те са едни от най-пъргаво мислещите хора.Мразят да размишляват върху едно нещо в продължение на часове,предпочитат да вършат неща за рекордно малко бреме.Те също са едни от най-твърдоглавите от цветовата гама.
-Кристално>Те са рядко срещани хора,все още наричани "хамелеоните".Тези хора умеят на копират цвета на аурата и характерите на другите хора.
-Синьо>Те са едни от най-обичливите,грижливи и подкрепящи хора в цветовата гама.Професиите им са често учител,съветници и медицински сестри.
-Виолетово>Те са лидерите и учители,които са тук да ни помогнат на Земята.Те са тук да ни научат как да уважаваме земята,да й помагаме,защитаваме от катаклизми.
-Лавандулово>Лавандулите са хората,които постоянно са разсеяни,постоянно са си в техните въобразяващи светове.Физически са постоянно изтощени,предпочитат постоянно да си стоят в техните домове,но биха и стояли и навън ако  около техните къщи има чудни градинки и паркове.
-Индиго>Индиготата са най-новите хора на планетата.Те умеят да виждат аури,телепатия,телепортация,да излизат извън телата си,изпълнени са с любов,знаят всичко за всичко,могат да мърдат предмети без да ги докосват,да излекуват всяка една болест която съществува и много други неща.
« Последна редакция: Април 04, 2010, 10:40:35 от Vicky » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Август 19, 2010, 14:13:55 »

Понякога ми се случва да виждам странни неща като например някакви цветове квадрати кръгчета в въздоха и всякакви подобни форми в различни цветове и понякога нещо наподобяващо като пара което плава в въздуха размазано в различни цветове прозрачно. Когато бях малак виждах това много често и имам спомени че можех да контролирам тези цветове смисъл да променям цветът и формата им по какъвто начин си поисках.
И ти ли?  Ухилен

Когато се загледам в някакъв предем по някакъв специфичен начин успявам да виждам предмета всякаш сам доста далеч от него и ми излгежда така малък и някакси размазан и отстрани на предмета виждам пак цветове. няколко Пъти съм си правил експерименти заставам пред огледалото и започвам да гледам по същият начин сякаш се виждам от далеч и покрай мен покрай тялото ми виждам цветове. Лявата ми половина я виждам с светло лилав цвят а дясната с някакъв доста светел цвят. а по принцип лявата ми страна е по силна левак съм. Това дали е нормално или е нещо паранормално или  си въобразявам???
Може би виждаш... аура.
Активен
WG
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Септември 15, 2010, 15:06:56 »

Хаха,и при мене има нещо такова.Само дето няма цвят.Винаги съм си мислел,незнам защо,че един вид виждам въздуха.Може би при всички хора го има тоя момент,но когато се напрегна,може и без да съм напрегнат,но особенно когато се напрегна,напъна,в смисъл физически и се вгледам в нищото,виждам разни балончета да летят във въздуха.И страшно много ми приличат на тия глупости,дето се учат по химия.Едни кръгчета виждам,свъразани,сами и т.н Просто се реят във въздуха.Много е интересно,не мога да ги хвана,виждам ги само.Но не става всеки път.
Все съм си мислел,че е нещо нормално,защото помня,че от малък ги има тея неща.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Септември 15, 2010, 15:11:32 »

Хахахаха добре дошъл в клуба на точетата.
Аз миналата седмица ги видях за 1ви път и пописахме доста по темата.Сега ще ти издиря линкчетата:)
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Септември 15, 2010, 15:13:14 »

http://indigota.com/index.php?topic=18.510

от 35-та страница нататъка
Активен

WG
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Септември 15, 2010, 15:21:53 »

Май не говорим за едно и също нещо,защото моите балончета не са на определени места.И съм забелязал,че само в определени ситуации ги виждам.Е сега ако се напъна едно хубаво,да задържа въздух и т.н ,после се вгледам в бялата стена пак ще ги видя.И при мен не светят,просто се движат,нагоре,надоло,духам-не им влиае,просто си джиткат,един вид Веселяк
Най-вероятно е нещо като зрителна измама,или пък мозъка ми се обърква,от това,че съм се напънал и запъхтял.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #7 -: Септември 15, 2010, 15:31:44 »

Зрителна измама често се случва (на мене поне, осооообено често). И най-вече като съм с полуотворени очи. Или пък, съм в стая и лампата е светната - и като я угася, ми се привиждат разни цветно-прозрачни правоъгълници, квадрати, и т.н. ... и не мога да ги следя с поглед, защото изчезват. те винаги са в периферното зрение... Това моето си е чиста зрителна измама. Усмивчица Ухилен
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Септември 15, 2010, 15:38:05 »

това са темите, които Кери публикува за точетата

http://indigota.com/index.php?topic=2041.0
http://indigota.com/index.php?topic=2042.0
Активен

Kery
Гост
« Отговор #9 -: Септември 15, 2010, 15:40:31 »

А за тия балончета, ако са от по-големите, мисля, че Плутон разказваше за тях, даже и на снимка ги показа - http://indigota.com/index.php?topic=1974.0, а Стар Роувър беше пуснал цитат от книга, където обясняват нещо такова, като казват, че може би са плазмоиди - http://indigota.com/index.php?topic=1998.0 ...незнам дали са такива, но с това си правя аналогия от прочетеното.

понякога нещо наподобяващо като пара което плава в въздуха размазано в различни цветове прозрачно
Да сякаш виждаш движението на въздуха, но не е като мараня... И аз не знам какво е, ама поне при мен е въпрос на концентрация, не го виждам постоянно, само когато пожелая - звучи налудничево  Затъпяване ама нали сме форум на кукувците
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Септември 15, 2010, 15:53:32 »

Аз виждам това движение ,но е на едно място ,малко както правят по филмите преди някой да се телепортира:)))), само че много по бледо и краткотрайно.
А това за форума на кукувците , Мод да не ме бие Усмивчица))))
Наблюдавам понякога и движещи се много цетни петна около 2м големи .
когато гледам през точетата , т.е. веднъж като ги фокуусирам и се виждат много светлинни неща които не мога да опиша ,също и тези ярки неща които се гмуркат серпентинообразно през облаците.
Така че Кери аиде да не си мериме кукуто.
 Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Активен

Kery
Гост
« Отговор #11 -: Септември 15, 2010, 16:02:54 »

Дай да не се мериме кукуту, че трябва всички странности да си кажем  Ухилен

Просто приемете всичко това за нещо нормално - всички ставаме по-чувствителни към фините енергии Усмивчица
И вибрациите се покачват, нещата се променят, нормално е да има такива неща, не ходете на лекари, моля ви Веселяк

Даже мисля, че нещата ще се засилват...
« Последна редакция: Септември 15, 2010, 16:11:45 от Kery » Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Септември 15, 2010, 16:10:00 »

не недей да казваш, на лекар сами няма да отидеме ,ама да не ни пратят да ни търсят тея с престилките Усмивчица)))))))))))))))))))))))))))
Майтап де!
Аз се на слаждавам на всичкkи нещица, които виждам и се радвам че имам "очи" за тях
Активен

Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #13 -: Септември 15, 2010, 16:33:45 »

Понякога ми се случва да виждам странни неща като например някакви цветове квадрати кръгчета в въздоха и всякакви подобни форми в различни цветове и понякога нещо наподобяващо като пара което плава в въздуха размазано в различни цветове прозрачно. Когато бях малак виждах това много често и имам спомени че можех да контролирам тези цветове смисъл да променям цветът и формата им по какъвто начин си поисках.Когато се загледам в някакъв предем по някакъв специфичен начин успявам да виждам предмета всякаш сам доста далеч от него и ми излгежда така малък и някакси размазан и отстрани на предмета виждам пак цветове. няколко Пъти съм си правил експерименти заставам пред огледалото и започвам да гледам по същият начин сякаш се виждам от далеч и покрай мен покрай тялото ми виждам цветове. Лявата ми половина я виждам с светло лилав цвят а дясната с някакъв доста светел цвят. а по принцип лявата ми страна е по силна левак съм. Това дали е нормално или е нещо паранормално или  си въобразявамХммм

Да,като точици и лентички!
Кери не се бъркай,това не е енергийното поле-то свети в цвета на дъгата.

Това е енергията "чи" или водната енергия управляваща плътната Вселена.

А пък и кълбата Прана,енергийните кълба,които ще се материализират след гибелта на сегашната раса.

А хората Индиго са интрументи на човека-идеал ...Така,понеже съм велик фен на Ернст Мулдашев и сам съм се убедил в истинността на неговите думи ще кажа това,което знам.

Човешкото тяло е изградено от органи,изградени от тъкани,изградени от клетки.Клетките в човешката кръв имат водна клетъчна стена,която пропуска за тялото само добрите в-ва,а лошите биват изтикани от тялото.Понякой път обаче,добрите в-ва са прекалено заети с лошите и някои лоши оцеляват или се маскират като добри и така се получават някои тежки заболявания.

Мисълта ми е,че човека е изграден от 70 до 90 процента вода и тази вода изгражда неговото тяло и имунна система.

Тази вода си има мозък намиращ се в гръбначния стълб между прешлените,симетриочно на гърдите.

Този мозък определя развитието на водата и заповядва за извършването на различни функций в човешкия организъм.

Когато водата в дадено сухожилие или хрущял изчезне се появяват костните болести,а водния мозък в гръбначния стълб на човека е изграден от кристализирана вода.
Несъмнено един от най-важните човешки минерали е белтъка,който има неслучайно триъгълна форма.

Клетките на човека са изградени от геноми.В тези геноми пък се намира ДНК-то,която допреди се смяташе,че определя какъв е един човек.
Всъщност наскоро се направи откритие,че ДНК-то определя човека само до 20%.Другите 80% се определят от специална кристализирана вода,която ръководи функцийте на човека и неговите действия.

Едно от най-важните места в човешкото тяло,където отиват само най-пречистените течности е в окото,понеже то е главният възприемач за света.

Извода е пълътното човешко тяло се ръководи от водните геноми,които също са триъгълни,междудругото.Демек водата ръководи плътното тяло.

Това е при всички живи същества.

След много прочетени древни трудове Мулдашев стига до извода,че ние,живеем в плътния свят отговарящ на елемента земя.Нашият свят е най-нисшият и се ръководи от по-висшия воден свят,където определенията Чиста душа и любов отдавна са надвили злото и са поели по пътеката на развитието.

Ванга говори,че Земята е ръководена от същества,които са изградени от вода и живеят на планетата Ванфим,която била трета от земята.Може би всяка водна планета закриля по една или повече плътни планети.А Вселената и макар и една е разградена на светове-плътен и воден.
Но този воден се ръководи от по-висш свят,който се нарича ефирен и той отговоря на вятъра.Този ефирен свят изгражда човешката аура,която свети в основните цветове,които са всъщност като някакви универсални вселенски кодове-червен,светлосин,зелен и ако не се лъжа и жълт цвят са основните.

Но има и по-висш,по близо до Бога свят наречен-времеви,който отговоря на елемента на горящото време-огън.Той ръководи ефирния свят,водния и плътния свят.Огненият свят често се бърка с вятърния(ефирен)свят.

Във всеки от тези светове има по около 1000 измерения(според Корана в плътния свят има около 1000 по-малки съставящи го).

Има нулев,едноизмерен,двуизмерен,трийзмерен,четирийзмерен и т.н.

Нулевия е една точка,едноизмерния и двуизмерния са подобни на линий светове,а нашият свят е трийзмерен.

Нулево,едно и двуизмерните са нещо като Ад за лошите души,които отиват там на "поправка" заради греховете си.Добрите души отиват в четирийзмерния свят.

Нашия свят е триъгълен,а четирийзмерния е четириъгълен.Има доказателства,че четирийзмерни великани са посещавали Древен Египет.

Всички тези светове и техни измерения можем да си ги представим като матрьошка-гигатнска матрьошка наречена Вселена от нас,обикновенните,а от езотериците Свят на пространствата,където времето е почти спряло и е затворено във пространството.
Доказано е,че такъв процес има при всички вещества във Вселената.

Но освен този свят има и втори-Свят на мислите.
Този свят е нещо като "оперативна база" на самия главен Бог,който е върха в духовната йерархия.

В света на мислите-времето тече напълно свободно и за разлика от нашия свят там можеш да се придвижваш от едно място на друго както си искаш.Там няма планети,глакатики и т.н.

Бог обаче решил да усвои света на пространствата и завъртял колелото,което със завъртанията си(спинове) създало торзионни полета,които се усуквали и накрая оформили съществата населяващи света на свободните мисли.

Било решено тези същества да усвоят този пространствен свят.Не знам защо но Бог продължава да създава пободни същества чрез своето колело(колелото на Брахма-Индия),което е задвижвано е от божията енергия.Човешката такава се нарича сила,а божествената-любов.

Бог избрал милиарди планети из цялата Вселена-току-що оформени.

Една от тях била Венера-но се унищожила след като нейната ос се завъртяла девет пъти по 6666 км.

След това живот бил създаден и на Марс и на Земята-симетричен,според мен.

Но да се спрем на нашата Земя.

Каквото и да сте чели и слушали на Земята е имало 7 раси досега-след много разсмисли стигнах до този извод-просто Блаватская слива първите 4 раси в 2.

Смятам,че е имало 7 раси,не само,защото книгата Дзин казва така,а и защото след края на нашата-седмата-ще има само още 2 завъртания на полюсите докато се стигне до последното 9-то,което ще ни превърне във Венера.
И затова е по-логично на  9 завъртания-9 раси.

Първите 4 били прозрачни и Блаватская ги назовава Ангело и призракоподобни.Били от около 60 до около 40м. големи и се размножавали чрез спори и пъпкуване.

После била създадена първата матрица на живот на Земята-тази на остров Пасха,която създала новия земен живот и цивилизацията на лемурийците,които след милиони години на развитие станали съвсем плътни и разделнополови.Те достигнали огромно развитие чрез своето трето око и двете си физически.Управлявали машините си чрез своята мисъл и обработвали цели планини с помощта на лазери.Според Блаватская те били най-развитата раса в историята на Млечния път.

Но скоро злото се появило и при тях,когато,смята се,създали динозаврите и затова Земята за пети път измесила оста си.

Повечето лемурийци загинали,но една част останали с чисти души и създали Шамбала-обществото на чистите души,чийто основи били сложени от предишните четири цивилизаций.

Преди края на Лемурия-поради същата злост Марсианците погубили матрицата на живот на своята планета и затова загинали,макар и до днес да има свидетелства,че под повърхността на червената планета има Марсианска Шамбала.

Така Земята останал един от малкото шансове на Бог да усвои тези светове.Цялата система ми напомня на някаква смъртноносна надпревара.

След лемурийците дошли още по-ниските атланти,чието трето око и способностите му(левитация,материализация,дематериализация,телекинеза,телепатия,мантри и т.н) били отнети.

Те трябвало да се научат да живеят добре и без третото око.Успели и Шамбала съобщили за това на Бог,който отворил третото око на Атлантида.

А Шамбала подарили Златните плочи(днес те се намират близо до пирамидата Кайлас,Тибет)
на атлантите и така подема на новата цивилизация започнал.Но скоро те отново се възгордели станали зли и за шести път Земята се прочистила от варварите.Някои от атлантите отишли в Шамбала.

Шамбала се крие и до днес по пещерите по света в състояние на дълбоко сомати(медитация-вид) и чакат кога хората ще се унищожат и те ще възродят живота.

Бог видял,че трябва по съвършенна система за контрол над човешкия живот и наредил на Шамбала да създаде втора Матрица,чийто център да бъде Кайлас.

Шамбала изградили Кайлас и града на боговете според системата на елементите и цветовете,които вече казах,а Бог изпратил силни тантрически сили към Кайлас,които били контролирани от Града на боговете.Тези сили обаче трябвало да тръгнат по целия свят и затова Шамбала изградили и Световната система от монумента като пирамиди,статуи,комплекси и т.н.Някои са на сушата,но някои са под водата тъй като със смяната на полюсите всичко-флора,фауна,климатични пояси,суша,вода и  т.н се изменя.Само вечния континент на,който е Тибет е така разположен,че никога не потъва.
Тази система от монумента имала за цел да забави края на хората като унищожи злото им мислене чрез специални номерологични параметри и слоести пирамиди,които Мулдашев подробно обяснява във втората си книга-Трагичното послание на древните,а в първата-От кого сме произлели-запознава читателите със ситуацията и със първата си експедиция през 1996г. до Тибет.

Енергията,която дала на новия човешкия живот преди 850 000 години е дадена от Бог чрез камъка Шантамани,който за да не попадне в лоши ръце бил разделен на 9 части-8 от тях заключени завинаги,а деветата ще бъде предадена този,който опита да обедини света.

Освен Шамбала и други цивилизаций,извънзмени,участвали в създаването на хората.

Можем да си спомним за африканското племе догони,които говорят за хората от Сириус и за шумерските анунаки от Нибиру.В миналото е имало доста конфликти между тези три цивилизаций като тези от Шамбала винаги печелили!

А преки наследници на Шамбала-това сме ние българите и руснаците.Сега подреждам тезите си за това.

Общо взето това и плюс още много го пише в книгите на Ернст.
« Последна редакция: Септември 15, 2010, 17:23:53 от rabeno » Активен
Kery
Гост
« Отговор #14 -: Септември 15, 2010, 16:52:59 »

Е Рабено, това е според тебе или според Мулдашев, че не съм го чела, ама като гледам няма и да го чета...
Интересна смесица отново между наука и източни вярвания, но не съм съгласна с много неща...особено че човешките клетки са изградени от геном Веселяк
За кълбета прана също за пръв път чувам...
Има и един пропуск в тази водна теория - обяснява само човешкото тяло и Земята...а извън нея какво правимХммм Кое е живата енергия тук, която е универсална и само водата ли може да е? Какво става с другите елементи? Слънцето никаква роля ли не играе?
Извинявай, ако има някъде обяснение и не съм го прочела Посочи линк да се поправя, за сега само посочих кое ми направи първо впечатление.

П.П. Извинявай после си добавил за другите светове...
Та ако всичко е като матрьошка, (според мен е по-подходящо да говорим за "фрактал") би трябвало каквото е в едното, такова да е и в другото...
Видях къде са другите елементи - управлявали другите светове... хич не ми се връзва...
« Последна редакция: Септември 15, 2010, 17:00:40 от Kery » Активен
Страници:  [1] 2 3   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Гробницата на Бастет е в Странджа!
Древни цивилизации
Аэ съм 1 4288 Последна<br />публикация Юли 08, 2010, 15:35:01
от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright