Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ЧИСЛАТА И ЧОВЕШКИЯТ ХАРАКТЕР  (Прочетена 4923 пъти)
A1eksandar
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« -: Март 27, 2010, 05:08:57 »

От древни времена се е знаело, че рождената дата има връзка с характера на човека. Старите китайци правели прогнози за това какъв ще бъде престолонаследника, още в деня на неговото раждане. По този начин те наблягали на добрите черти от характера по време на възпитанието, или се стремели по възможност да намалят негативните му страни.

За това, какви черти от характера ви преобладават можете да разберете сами, като направите следните изчисления и сравните по таблицата.

Напишете точната си рождена дата и годината на раждане. Например 20.08.1947 и пребройте колко пъти се съдържа всяка цифра. В тази пример: 1 се съдържа 1 път; 2 - 1 път; 3- няма; 4 - 1 път; и т.н. Отбележете си и прочетете тълкуванието на числата. Запомнете, че нулата не фигурира в тълкуванието, защото според древните мислители, тя подсилва, както добрите, така и лошите страни на характера. Ето самото значение на числата от 1 до 9:

Единицата определя ЧОВЕШКИЯ ХАРАКТЕР:

(1)                          - Вие сте изтънчен егоист. Нищо друго не е по-важно за вас от собственото ви его.

(11)                        - Характер близък до егоизма. Понякога се проявява в силно изразен егоцентризъм.

(111)                      - Определя добър и разбран човек. Изключително толерантна личност.

(1111)                   - Изключително волеви и силен характер. Пораженията се приемат стоически.

(11111)                 - Твърд характер. В много отношения дори деспотичен и жесток.

(111111)               - Личност- водач. Силно изразено чувство за власт.

Двойката е определя НИВОТО НА БИОЕНЕРГИЯ в личността:

(2)                                         - Недостатъчно за нормален живот количество биоенергия.

(22)                                     - Количеството на биоенергия е достатъчно. Личността може да стане добър лекар.

(222)                                  - Човекът има силна биоенергия. Има заложби за лечител или екстрасенс.

(2222)                              - Хората от този тип са любимци на противоположния пол. Силен магнетизъм.

(22222)                 - Хора с изключителни парапсихологични способности.

Тройката отразява РАБОТОСПОСОБНОСТТА на човека:

(3)                                         - Човекът работи в зависимост от моментното си настроение.

(33)                                     - Личността има подчертана склонност към природните науки- физика, химия.

(333)                                  - Това е индивид, който е изключително стриктен и педантичен във всяка работа.

(3333)                   - Работохолик. Човекът работи, заради самата работа.

Четворката характеризира ЗДРАВОСЛОВНОТО състояние:

(4)                                         - Тази личност ще прекара всички традиционни леки заболявания.

(44)                                     - Изключително здрав индивид. Леко се справя с всяко заболяване.

(444)                                  - Здрав и темпераментен човек с изключителна жизнена енергия.

(4444)                   - Заболяванията се дължат по-скоро на внушение. Да се внимава с психиката.

Петицата показва наличие на ИНТУИЦИЯ:

(5)                                         - Има интуиция по-висока от нормалната.

(55)                                     - Има силно развита интуиция, подходяща за следовател или юрист.

(555)                                  - Личност, която знае какво ще му се случи в бъдеще. Ясновидец.

Шестицата показва степента на любов към ЗЕМЯТА:

(6)                                         - Земята го привлича, но му е нужен повече физически труд.

(66)                                     - Не може без физически труд, защото природата го привлича силно.

(666)                                  - Знакът на Сатаната!!!

(6666)                              - Човекът се труди с удоволствие, винаги и навсякъде.

Седмицата показва наличието на БОЖИЯ ИСКРА:

(7)                                         - Личността е с не много ярко изразен талант.

(77)                                     - Силно развит художествен и музикален талант. Знак за ангелоподобност.

(777)                                  - Това е лош знак. Индивидът е надарен, но жизнения му цикъл е кратък.

(7777)                              - Това е знакът на ангелите. Хората, родени под него в повечето случаи умират новородени, а ако оживеят - непрекъснато ги заплашва смъртна опасност.

Осмицата е показател на ЧУВСТВОТО ЗА ОТГОВОРНОСТ:

(Готин                                         - Добре развито чувство за отговорност.

(88)                                     - Много силно изразено чувство за отговорност. Винаги е готов да помогне.

(888)                                  - Личност, поемаща отговорност за всеки и за всичко.

(8888)                              - Знак за прорицателност. Силно изразени парапсихологически способности.

Девятката показва РАВНИЩЕТО НА ИНТЕЛЕКТА:

(9)                                         - Средно развит интелект. Постига всичко с труд и обучение.

(99)                                     - Умен по рождение. За да успее, обаче му е необходимо и обучение.

(999)                                  - Силно надарена личност. Всичко му се отдава с лекота.

(9999)                   - Рядък ум. Талантът обаче е съчетан в повечето случаи с морална безскрупулност.

Активен
popi
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #1 -: Януари 15, 2012, 20:02:06 »

1-2 пъти /2-2 пъти / 5-1 път / 8-1път  и 9-1път   
Активен
Me.Racle
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #2 -: Януари 15, 2012, 20:29:55 »

Oмг примера е с моята рожденна дата само дето съм 93...
и пак излязох бездарен  Ухилен Безмълвие
Активен

A better YOU means better YOUniverse !
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #3 -: Януари 16, 2012, 00:39:14 »

Това, от първия пост, ми прилича на Питагоровия квадрат, но е много по- опростено и като изчисления, и като тълкуване. Намерих из нета онлайн- версия, но е на руски. Ако някой е любопитен, може да погледне насам http://frei.hobby.ru/na/index.shtml и да се консултира с преводача на Гугъл. С малко повече зор, се разбира какво иска да каже.
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
zenitov
Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: София
  • RED BULL GIVES YOU...super bad farts

« Отговор #4 -: Януари 16, 2012, 03:23:52 »

Според китайския календар на 23 януари е нова година и по-точно, настъпва новата 4710г. Та се чудя, дали не трябва да ползваме него?
    Активен

Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...(факт)
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #5 -: Януари 16, 2012, 06:32:34 »

Летоброенето на Китайците започва 2637 г.пр.н.е.
    Само че те не делят ерите на стара и нова. Но то по тази логика, според шумерския календар знаеш ли коя година трябва да сме?  Ухилен
    Сигурно сме минали 15 хил.
    В настоящия момент, китайците си празнуват годината, според грегорианския календар. Ела да ги видиш и ако искаш да празнуваме заедно с тях, на 23ти. Иначе датите си ги спазват.
    Активен
    zenitov
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: София
  • RED BULL GIVES YOU...super bad farts

« Отговор #6 -: Януари 16, 2012, 07:51:59 »

Попитах, защото се споменават древни времена и стари китайци, та ми хрумна, че резултатите от техният си календар ще са по-точни. Може би защото резултатите ми не отговарят много на реалността  Ухилен   А и пробвах със споменатия от Алида Питагоров квадрат, резултата от него се различава доста от китайския.  Усмивчица
    Активен

Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...(факт)
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #7 -: Януари 16, 2012, 17:13:49 »

1-1бр., 3-1бр., 7-1бр., 9-2бр.- Умен по рождение,но поради изтънченият си егоизъм и работоспособност само в моментно настроение,проявява не много ярко изразен талант Веселяк

Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #8 -: Януари 16, 2012, 18:10:35 »

1-1бр., 3-1бр., 7-1бр., 9-2бр.- Умен по рождение,но поради изтънченият си егоизъм и работоспособност само в моментно настроение,проявява не много ярко изразен талант
    За да успее, обаче му е необходимо и обучение.  Намигване
    Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #9 -: Януари 16, 2012, 23:35:48 »

1-1бр., 3-1бр., 7-1бр., 9-2бр.- Умен по рождение,но поради изтънченият си егоизъм и работоспособност само в моментно настроение,проявява не много ярко изразен талант
    За да успее, обаче му е необходимо и обучение.  Намигване

При следващото си прераждане ще гледам да се целя в трите девятки,за да не се моря толкова Намигване
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Числата « 1 2 3 »
    Астрология и нумерология
    delfin 39 10666 Последна<br />публикация Април 11, 2011, 16:38:33
    от Psychedelia
    Числата и сънищата
    Моите сънища
    giti 1 5248 Последна<br />публикация Юни 28, 2009, 17:27:43
    от giti
    Мистика на числата
    Астрология и нумерология
    Админ 0 3152 Последна<br />публикация Януари 26, 2010, 20:52:34
    от Админ
    Характер според числата
    Астрология и нумерология
    Админ 14 5268 Последна<br />публикация Февруари 11, 2011, 16:54:19
    от gena
    Интерпретация на числата
    Астрология и нумерология
    Админ 2 2016 Последна<br />публикация Февруари 13, 2010, 20:58:19
    от zaharisa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright