Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Тайните на Огледалото!  (Прочетена 3342 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #15 -: Септември 03, 2010, 16:54:30 »

Ако се случи случайно да погледна някакво огледало през нощта, и се виждам като призрак Понякога съм се стряскала малко, или пък особено ако се видя в някакво двойно стъкло; отражението става много размацано  Веселяк Ухилен Ухилен
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #16 -: Септември 03, 2010, 18:43:11 »

От малко дете имам страх от огледала. Не помня защо. А и на мен ми се е случвало като се загледам за по-дълго да виждам друг човек,а не себе си. И при мен е мъж. Но не ми изглежда познат. Става и без свещ.
Активен
veselin61
В. Маринов
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: Валенсия - Испания
  • ЗДРАВЕЍТЕ !!!

« Отговор #17 -: Септември 04, 2010, 00:59:39 »

Здравеѝте!
    Исками се да споделя нещо в тази тема, тъѝ като съм леко обезпокоен. Накратко: По стечение на обстоятелствата, давам 2 от стаите в апартамента ми, под наем. Идва наскоро един кандидат, по народност колумбиец, и аз започвам да го развеждам из апартамента. При влизането в спалнята, и тоѝ ваднага възкликва: „Оооооооо, не“!!!
    „Какво става, казвам, какво не ти харесва“? А тоѝ ми сочи огледалото...
     Преди около 3 години ми беше на гости едната от сестрите ми. Да вземе един ден, че да чисти! И както чистела, се спукало едно от огледалата на гардероба. А въпросния гардероб е по поръчка, обзема цялата стена с/у спалнята, и се затваря с 4 плъзгащи се крила, които са огледални, 2 от които са по-тъмни. И се спуква едно от крилата, в ъгъла долу. Спуканото е с дължина около 50 см. Тя много се тюхка, но аз я успокоих, че за мен това не е коѝ-знае каква загуба, и наистина, въобще не се ядосах.
    И така, от тогава, та до сега. В тази стая спи дещеря ми. Сега заминава в друг град да учи, и решаваме да дадем стаи под наем за да си помагаме финансово.
    ... „Та, питам аз колумбиеца, какво да правя, да купя ново огледало, (предполагам, че струва около 200-300 €), или какво“? А тоѝ: „Не знам, но не е на хубаво, не само за този, коѝто спи в тази стая, но и за цялата къща“.
     По редица други причини не ми стана квартирант, но , четеѝки по темата, се позамислих. От около 2-3 седмици дъщеря ми се премести в друга стая. И днес я питам усетила ли е някаква разлика от едната и другата стая, и иѝ разказвам за това, което съм чел във форума. А тя ми казва, че е чела също нещо по тоя въпрос, и затова, когато си лягала в спалнята, разтваряла средните крила настрани  Готин .

Какво по-конкретно означава всичко това, и дали наистина не си заслужава да купя ново огледало ?

Благодаря Ви предварително!    
    « Последна редакция: Септември 04, 2010, 01:24:25 от veselin61 » Активен

Човекът
    слънцето в ръцете си ще носи
    и в чудна утрин светлокоса,
    ще викне от площадите зесмен:
     – От днес ще бъде
    вечен ден !!!
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #18 -: Септември 04, 2010, 10:41:22 »

Здравеѝте!
    Исками се да споделя нещо в тази тема, тъѝ като съм леко обезпокоен. Накратко: По стечение на обстоятелствата, давам 2 от стаите в апартамента ми, под наем. Идва наскоро един кандидат, по народност колумбиец, и аз започвам да го развеждам из апартамента. При влизането в спалнята, и тоѝ ваднага възкликва: „Оооооооо, не“!!!
    „Какво става, казвам, какво не ти харесва“? А тоѝ ми сочи огледалото...
     Преди около 3 години ми беше на гости едната от сестрите ми. Да вземе един ден, че да чисти! И както чистела, се спукало едно от огледалата на гардероба. А въпросния гардероб е по поръчка, обзема цялата стена с/у спалнята, и се затваря с 4 плъзгащи се крила, които са огледални, 2 от които са по-тъмни. И се спуква едно от крилата, в ъгъла долу. Спуканото е с дължина около 50 см. Тя много се тюхка, но аз я успокоих, че за мен това не е коѝ-знае каква загуба, и наистина, въобще не се ядосах.
    И така, от тогава, та до сега. В тази стая спи дещеря ми. Сега заминава в друг град да учи, и решаваме да дадем стаи под наем за да си помагаме финансово.
    ... „Та, питам аз колумбиеца, какво да правя, да купя ново огледало, (предполагам, че струва около 200-300 €), или какво“? А тоѝ: „Не знам, но не е на хубаво, не само за този, коѝто спи в тази стая, но и за цялата къща“.
     По редица други причини не ми стана квартирант, но , четеѝки по темата, се позамислих. От около 2-3 седмици дъщеря ми се премести в друга стая. И днес я питам усетила ли е някаква разлика от едната и другата стая, и иѝ разказвам за това, което съм чел във форума. А тя ми казва, че е чела също нещо по тоя въпрос, и затова, когато си лягала в спалнята, разтваряла средните крила настрани  Готин .

Какво по-конкретно означава всичко това, и дали наистина не си заслужава да купя ново огледало ?

Благодаря Ви предварително!    

Веско, за огледало в спалнята, добре е да направиш справка с Фън Шуи. Там имаше нещо, че не бива да има огледало в стая, където се спи.Огледалото трябва да е в коридора.Така съм го запомнила, но ти провери, за всеки случай, но мисля, че е това.
    Активен
    veselin61
    В. Маринов
    **
    Неактивен Неактивен

• ЗДРАВЕЍТЕ !!!

« Отговор #19 -: Септември 04, 2010, 11:13:24 »

Да. Благодаря ти!
    Ще проверя!

Активен

Човекът
     – От днес ще бъде
    вечен ден !!!
    DArkAngel
    Гост
    « Отговор #20 -: Септември 04, 2010, 17:36:37 »

В древни легенди се разказва за огледала-вампири. Всеки човек има аура, която е породена от собственото му биополе. Огледалата регистрират тази аура и помнят информацията за всеки от нас.

"Излъчването на очите ни, отразено от огледалната повърхност, може да създаде сериозни здравословни проблеми и поради това маговете и екстрасенсите не обичат да съзерцават образа си в огледала", казва Дейн Причард, който е професор по биология в Университета в Минесота.

Неговите колеги смятат, че негативната енергия, складирана в организма ни, се натрупва в обикновеното наглед стъкло, покрито с амалгама, и в последствие се излъчва към човека, застанал пред нея. Това руши психиката и влудява, казват специалистите.

Борис Вейник е член-кореспондент на руската Академия на науките. Той твърди, че пукнатините на огледалото привличат тъмните сили и ускоряват стареенето на организма, пише вестник "Телеграф".

В края на октомври екипът му ще започне експерименти за проверка на хипотезата, че огледалната повърхност е врата към света на фините енергии. А законите, описващи фините енергии, няман нищо общо с тези, които познаваме.

Едно старо поверие гласи, че пред домашното огледало трябва да има завеска. В противен случай е възможно покойниците да "изтеглят" през него жив човек и да го "запокитят" към онзи свят.

Дали това е факт или измислица, науката засега мълчи по въпроса.
    Активен
    veselin61
    В. Маринов
    **
    Неактивен Неактивен

• ЗДРАВЕЍТЕ !!!

« Отговор #21 -: Септември 05, 2010, 01:06:15 »

DаrkAngel ,
    Благодаря ти за изчерпателния отговор!

Усмивчица
    Активен

Човекът
     – От днес ще бъде
    вечен ден !!!
    Bo_ris
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #22 -: Февруари 06, 2013, 23:17:19 »

Човек си купува ново огледало/джобно,стенно,вградено в мебел, итн./.В него би следвало да са се огледали,макар и несъзнателно производителите?Какво правим сега?ПП:Питането е сериозно!
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Седмата посока" от Жанет Орфану
    Книги
    Бунтарката 2 2318 Последна<br />публикация Декември 10, 2009, 17:46:37
    от Инил
    "Не пипай тази книга" - Ян Ван Хелсинг
    Книги
    delfin 4 1991 Последна<br />публикация Декември 09, 2009, 18:44:49
    от Arcoiris
    От кой квартал във вашите градове сте?
    Обща тематика
    Аэ съм 6 1151 Последна<br />публикация Май 02, 2010, 22:51:59
    от Аэ съм
    Гробницата на Бастет е в Странджа!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 1 4288 Последна<br />публикация Юли 08, 2010, 15:35:01
    от Аэ съм
    "Писание за любовта" - Йогананда
    Послания
    nia.boneva6 1 1732 Последна<br />публикация Февруари 01, 2012, 04:33:12
    от mirokiriakov

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright