Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Относно "Connection Problems"  (Прочетена 816 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Март 18, 2010, 15:53:55 »

Connection Problems
    Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Това е съобщение, което навярно всички от вас вече са срещнали и е провалило на някои от вас вече написани постове.

Първо искам да се извиня за това неудобство!

Проблема е в хостинг провайдърa на който е качен форума. Проблема не се получава от пренатоварване на сървъра (дори е много далече от пренатоварването на сървъра), просто хостинг фирмата имат проблем, който се надявам скоро да разрешат. Пуснал съм вече оплакване.

Надявам се проблема да се реши скоро, през това време ви се извинявам още веднъж за създалото се неудобство и ще ви посъветвам преди да пуснете своя пост винаги да го маркирате и да му дадете "Copy", за да може при евентуално изписване на горепосочения текст, да може да възстановите текста само с опцията "Paste".
    « Последна редакция: Март 21, 2010, 03:23:57 от indigo » Активен

Spirit
    Гост
    « Отговор #1 -: Април 19, 2010, 09:36:46 »

Днес най-нагло всеки път като отивах към някоя страница във форума ми го даваше този проблем Усмивчица
    Само исках да споделя, че като пускате съобщение и ви даде този проблем е достатъчно само да натиснете Refresh (F5) и да му дадете Retry и няма никакви проблеми със съобщението.
    Сигурно и други са стигнали до този извод, но реших, че ще е добре да уведомя останалите Усмивчица
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #2 -: Юни 25, 2010, 13:12:36 »

Със смяната на хостинга, този проблем вече е решен.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright