Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Призив отпавен от списание 8  (Прочетена 2248 пъти)
kim
Гост
« -: Март 17, 2010, 22:49:44 »

Здрасти на всички,

Предполагам, че доста от вас са попадали на списание 8?
Искам да ви кажа, че във февруарският брой има призив към децата Индиго. Една женица ги молеше да пишат за феномена - и те казаха ДА. Молят всеки, който познава деца и иска да сподели, или просто да разкаже историята си да я праща.
Не знам колко от вас биха направили подобен ход, но със сигурност ако им се пратят неща посланията и кодовете, които индигото би трябвало да праща на хората за добро, ще стигнат и ще докоснат доста хора. Преценете. Аз също мисля, и дори и анонимно според мен би било ок.
Ето това е адресът:  office@ossem.eu   има и тел
Активен
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #1 -: Март 18, 2010, 18:43:03 »

Шокиран Сериозно?Ех,как улучих на Мартенския брой-трябваше да взема Февруарския Ухилен А някой включил ли се е?Въобще издадено ли е вече?
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Март 18, 2010, 19:24:08 »

Е,ако някой го прочете може да каже какво е било.
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #3 -: Март 18, 2010, 19:52:13 »

Шокиран Сериозно?Ех,как улучих на Мартенския брой-трябваше да взема Февруарския Ухилен А някой включил ли се е?Въобще издадено ли е вече?

Не е издаден материал. Чесно казано не вярвам да се организират толкова бързо, освен ако не се опрат на нета с неща от сорта на Бориско от Русия или нещо подобно...
    До колкото им вниквам в концепцията се стремят към личен допир с източниците. Темата е интересна и според мен си струва - особено заради посланието, което можем да оставим... ама не пропагандирам ей Веселяк  знаете - свободна воля 
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #4 -: Март 18, 2010, 20:14:10 »

Kemyra, добра ти е идеята, но какво точно можем да им изпратим като материал?
    Ако някой иска може да напише нещо, може също и да изпратим вече съществуващ материал, мисля че има добри неща които ще паснат за повода?
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #5 -: Март 18, 2010, 20:27:35 »

Kemyra, добра ти е идеята, но какво точно можем да им изпратим като материал?
    Ако някой иска може да напише нещо, може също и да изпратим вече съществуващ материал, мисля че има добри неща които ще паснат за повода?

Да, може всичко - няма ограничения според мен. Иначе буквално пише това:

Благодарим за идеята! Разбира се, че ще напишем. Използваме случая да призовем онези от вас, които са се докосвали лично до феномена или са родители на дете индиго - молим ви, разкажете ни историята си! Ако вашето дете е особено, ако вижда цветове около хората, ако предсказва бъдещето или се случват други странни събития в живота му, обадете ни се.

И туй то  Усмивчица
    Активен
    Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 118

• Град: Варна
  • « Отговор #6 -: Март 20, 2011, 14:35:42 »

Харесвам спиасние 8, от 2 броя си го копувам и сме френдове във бука
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Март 20, 2011, 19:20:34 »

Цитат
    Харесвам спиасние 8, от 2 броя си го копувам и сме френдове във бука

И мене много ме кефи. Сега има два много интересни конкурса - единия е някой да измисли химн на списанието, а другото е предложение за хора между 14 и 25 години, избираш си някакъва диспицлина - умстена, спортна, водаческа и т.н. и те обучават, а след това ти си поставяш цел със придобитите умения и, без надзорник, си оставен да я изпълниш както намериш за добре. Препоръчвам сега матренския брой да си го вземете. А за децата-индиго май го имаше във тоя от декември или ноември, не знам. Ама си го купете сегашния брой!
    Активен
    Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Март 20, 2011, 22:55:40 »

Значи отпадам от конкурса с малко Усмивчица))) А инъче броя за децата индиго мисля, че може да си го поръчаш. Да видим мартенския
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Март 21, 2011, 17:27:47 »

Значи отпадам от конкурса с малко Усмивчица))) А инъче броя за децата индиго мисля, че може да си го поръчаш. Да видим мартенския

В мартенския пише за предстоящата нова епоха на женското начало, в добавка с мисли на Петър Дънов. Има и за Нибиру статия, за Антиматерията, както и много интересно интервю с Валери Петров, пише и за фалшивите пари по социалиститческо време и за българин, който е признат за най-добър летец от Нийл Армстронг.
    Активен
    Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Март 25, 2011, 11:10:23 »

Мн интерсн брой, снощи го прочетох.
     За жнеското начало, напълно съм съгласен и много се препокрива с моето усещане. Наистина мисля, че жената има силата да спаси света. Също ми допада идеята, че той, всевишния, е и тя.
     Също мн ми хареса статията за тъмната материя/енергия, както и всички фотографии, БРАВО.
     На 70та страница мн се изненадох, като видях, че Моника има собсвена рубрика. Изкарах при нея две нива на Норбеков в София, страхотна жена, голяма личност. Много ми допаднах исещанията й за света, които се различаваха до някаква степен с тези на Норбеков, но бяха мн близки до моите, даже на моменти не можех да повярвам.
     Мисля да направя няколко фотографии и да ги зарадвам с гледки от моята гледан точка
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Работещо момиче - онлайн списание за жената
    Полезни сайтове
    la_rousse 1 1865 Последна<br />публикация Март 25, 2011, 13:30:51
    от Eona Lightholder
    Призив към Всички! « 1 2 3 »
    Инициативи
    Ariam 44 1732 Последна<br />публикация Май 08, 2012, 22:10:19
    от protoplasma
    СВЕТОВНА ПЕТИЦИЯ-ПРИЗИВ КЪМ ЛИДЕРИТЕ НА СВЕТА
    Инициативи
    lucecita 2 681 Последна<br />публикация Юли 11, 2012, 18:13:53
    от Щуродино

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright