Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Гледали ли сте Пудрьо(Powder)?  (Прочетена 1487 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Март 15, 2010, 21:35:05 »

Тук се разправя за един човек,който е албинос,няма косми никъде по тялото и притежава сили,които другите нямат.Освен частта за албиноса и космите онова с по-особените сили и по-различното мисли от друга хора описанието удивително приляга на човек-индиго!Интересен филм е!
От 1995 година.Разправя се за един тийнейджър по-различен и външно и вътрешно от другите!И различни учени се опитват да разберат как е успял да излезе гений според тест за интелигентност.Той обаче отказва да се поддаде на техните човешки вълнения и иска да си отиде вкъщи.Неговия е дом при баба му и дядо му,които са починали!Майка му умира след като е ударена от гръмотевица,а Пудрьо привлича гръмотевиците,които сякаш искат да го вземат при себе си.Филма е увлекателен,защото се вижда борбата на един по-специален човек срещу досегашните човешки принципи макар,че е обиждан и унижаван от всички!
http://www.youtube.com/user/InsaneRequest#p/c/A5696C53A1576682/11/MZ_pc6v6x-4
Това е линк към филма,но понеже не го намерих никъде с превод го изпратих от ю тюб на английски!
« Последна редакция: Март 15, 2010, 21:55:11 от rabeno » Активен
ioznityyyy
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #1 -: Май 30, 2010, 14:50:23 »

гледах го преди малко по тв 1000 наистина много хубав филм заслужава си .. а някой може ли да ми каже от къде мога да си го изтегля ?
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Май 30, 2010, 15:07:21 »

Потърси в Замунда.
Активен
izida
Гост
« Отговор #3 -: Юни 14, 2010, 22:50:56 »

Докато разглеждах темата, "Гледали ли сте Пудрьо(Powder)?", и си мислех що за шантав превод, и волобще име на филм, грабнах дистанционното въпреки че не бях пускала тв от месеци, щракнах произволен канал 37-ми, и какво мислете започна по тв1000, ххахахахаххаахахах!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ухилен Ухилен
Точно така-)))))))))))))))), а навън пребляскваха светкавицииииии...........
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 23:06:03 от егоцентрична ексцентричка » Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Юни 15, 2010, 09:58:27 »

Съвпадения ли мислиш,че е? Намигване

П.С:Това,че често го въртят няма нищо общо,обаче филма е наистина хубав.

А ти ме подсети да си кажа едно мое наблюдения вчерашно.

Докато си гледах гръмотевиците и им се възхищавах на красотата,ми хрумна идеята да ги снимам.Но понеже в снимка щеше да е трудно да ги уловя,ги улових в няколко клипчета на телефона.И много клипчета не станаха-изтрих ги.Но повечето станах брилянтно.

И реших като пусна клиповете,да ги спирам на пауза точно там когато пада гръмотевицата.И установих нещо интересно.

Изках да кажа светкавиците,извинете!

И се оказа,че те разцепват времето и пространството.Примерно самия обектив бива разделен от две линий,все едно някаква сграда леко прикрива снимките,а снимах на широко отворен прозорец без да улавям блока през нас.А пък съм и на 16 етаж,така,че гледките на светкавици са много красиви.

Та така-в първите стотни на падане,светкавицата проблясва като кълбовидна мълния,която се намира между двете линий,които просто разкривяват времето и пространството.Отвъд тези линий е пълен мрак.Поне моя телефон като снима в нощно небе се вижда само пълен мрак.

А в една друга пауза се виждаше как половината от обектива на телефона ми,а и самото небе са разделени на 2 невероятни равни и правилни части.В първата се вижда кълбовидната мълния,а в другата е пълен мрак.А после светкавицата се измества близо километър на страни и като пада създава усещането,че съм си мръднал телефона точно когато е паднала.

А следващото,което установих ще ви прозвучи малко по невероятно,но с риск,аз ще го споделя.
По едно време сякаш установих връзка с небето.Имам предвид,че когато исках голяма и красива светкавица,за да я заснема-тя се появяваше.А няколко пъти си казах телепатично на небето-Сега!-и в същия момент се появяваха светкавици.И тогава почувствах мощта на природата така като никога досега.И тогава ясно осъзнах,че съм част от всичко това и се почувствах щастлив.
Активен
tonybadams
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #5 -: Юни 24, 2010, 14:02:43 »

Мислите ли ,че е много приятно да си електро проводим.
Тва е най ******* нещо което не пожелавам на никого
Активен
Kaloyan
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

« Отговор #6 -: Юни 25, 2010, 01:06:09 »

Гледах го,фима си заслужава,момчето беше гении,ама нали има и
по големи разбирачи,та гледат да го отхвърлят,но когато видят помощ всички са за приятелство.
И аз съм на мнение че такова приятелство не ми е нужно.
Активен

Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните
Kery
Гост
« Отговор #7 -: Юни 25, 2010, 01:33:57 »

Мислите ли ,че е много приятно да си електро проводим.
Тва е най ******* нещо което не пожелавам на никого

Всички човешки тела са електропроводими, но ти може би имаше впредвид, че играе ролята на мълниеуловител. Извини ме за поправката!

Филмът явно заслужава да се гледа и ще го направя веднага щом имам възможност  Усмивчица
Спомням си като по-малка за един филм с албинос, но нямаше мълнии... Усмивчица
Активен
ssacrifice
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #8 -: Юни 25, 2010, 23:35:53 »

Гледах го преди известно време, много ми хареса  и много плаках на моменти  Сълзи
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright