Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Усещам промените !  (Прочетена 564 пъти)
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « -: Март 14, 2010, 20:28:39 »

Два дена бях извън София, но не съм преставала да мисля какво става тук! Искам да споделя, че няколко седмици просто не знаех какво се случва с мен... Пропуснах и срещата на форума... Бях физически много отпаднала, плачеше ми се почти през цялото време (без видима причина)... Плачех ту от радост, ту от тъга...  Имах и периоди, в които не усещах гравитацията и като следствие имам и някои контузии заради това... Едновремеменно със рязката смяна на настроения обаче се бях превърнала и в нещо като психолог, психоаналитик, психиатър за хората около мене... Някак си със сълзи на очи казвах точно това, от което имаха нужда, но на телесно ниво си оставах доста неориентирана... В темата "Започна се!!" доста съфорумци са споделили за молитвите и усещането за вибрации отвътре, за плача на Гея и.  т.  н, буденето в 3 часа през нощта и чувството, че телепатично приемат информация от Нещо, което им казва, че в България няма да има толкова катаклизми... И при мен беше същото,а освен  това молитва и визуализация на планетата Земя, обгърната в... РОЗОВО...  (?!?) Просто тази картина изникваше в главата ми... Сега съм в очакване...  Да не говоря и за "случайностите",  които станаха прекалено много! Например включвам телевизора и в предаването говорят за ВСЕЛЕНАТА, ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ, БЕЗКРАЯ... Или пък -  пускам си радиото, а там звучат песни за ангели, извънземни, Aquarius, за това да позволим на слънцето да свети в и чрез нас (Let The Sun Shine - Hair), да излекуваме света (Heal The World -  Michael  Jackson), за небесните деца и децата на Рая ( Children Of Paradise  - Boney M, World Hold On -  Bob Sinclare)...
    « Последна редакция: Август 26, 2010, 09:02:47 от indigo » Активен

Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Март 14, 2010, 20:35:59 »

Еми,това са вибрацийте на земята,по-чувствителните като теб я усещат?
    Но защо,по-дяволите аз не усещам нищо? Хммм
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Март 14, 2010, 20:42:48 »

Имам предвид не се будя посред нощ въпреки,че сънувам странни сънища.
    Иначе,че напоследък се чувствам странно,така е.Единственият път в съзнателния ми живот когато съм се чувствал по този начин беше в четвърти клас и в интерес на истината оттогава съм коренно различен и променен.За случайностите,и при мен ги има-ето примерно напоследък всико,което ме интересува рано или късно го пускат по телевизията.Примерно цъкам безцелно из тивито и попадам на филм за 2012,след няколко дена попаднах за филм за линийте в Наска,а след това за Кристалните черепи.Часове по-късно по новините съобщават за земетресения по целия свят.Лягам да спя,сънувам странни работи и чувам гласове.Аз слушам З-рок радио и (Забележете!)2 пъти подред през последната седмица когато го пусна чувам странни мелодий и музики избрани от автора на предаването по радиото между 2 и 6 на тема духовенство.Слушам това радио от 2 години,досега не е имало такова нещо!НО ТОВА СА ПРОСТО ПРИМЕРИ!!!Нужно е само да се огледаме наоколо,за да видим странните неща.
    Аз също ги усещам,но по-слабо!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright