Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво правите в свободното си време?  (Прочетена 3509 пъти)
monikatawe
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #15 -: Април 12, 2013, 21:45:40 »

Не гледайте отговорите преди да сте отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно. И така:
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимият ти цвят от тези - жълт, зелен, червен, син или черен.
3.Първият ти инициал -А-Р, Л-Р, С-Я.
4.Месецът ти на раждане.
5.Кой цвят харесваш повече - черен или бял.
6.Напиши името на човек от същия пол като твоя.
7.Любимото ти число.
8.Калифорния или Флорида.
9.Кое харесваш повече - езерото или океанът.
10.Напиши желание.
Отговори:
1.Това е името на човека, в който си истински влюбен.
2. Ако си избрал:
Червено - ти си жив и изпълнен с любов.
Зелено - твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие.
Жълто - ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
Синьо - ти си човек със спонтанен характер.
Черен - ти си скромен и агресивен.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р-имаш много приятели и любов в живота.
Л-П-опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне.
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-март - годината ще е много добра и ще разбереш, че си се влюбил в този, в който не си очаквал.
Април-юни - ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-септември-ще имаш силна година с много промени.
Октомври-декември - годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Бяло-Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко това, но може и да не го разбереш.
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния-Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езеро-Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до час.
 SORRYYYYY Веселяк
Активен
Do_It
Eyes of consciousness
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #16 -: Април 13, 2013, 02:56:37 »

Понеже не открих такава тема реших да аз да направя.И така:какво правите в свободното си време и какви са вашите развлечения?Смятам,че е интересно да видим различните ежедневия на различни хора!

В последната половин година имам толкова малко свободно време от работа, че в почивните дни или ми се налага да чистя, пера, мия и т.н. + занимавки с пари (взимания-плащания, консумативи) или отделям цял ден на бездействие, за да ми почине мозъка и тялото. Рядко да направя нещо по себе си, да се  разходя повече, да се насладя на лично време и пространство, което всъщност усещам като липса и сега се целя да го променя. Нещо позабравих, че съм човек и си имам своите нужди, полагащо ми се време и желания.
Активен

Tеdь
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #17 -: Април 13, 2013, 22:03:40 »

Нека и аз да се включа тази тема, колкото и замряла да е тя. Усмивчица Аз през свободното си време се отдавам на музиката или по-точно на нейното създаване.Друго, което обичам да правя е да чета езотерична, окултна и всякаква друга подобна литература.
Активен
мушу
Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #18 -: Април 14, 2013, 15:09:50 »

Понеже не открих такава тема реших да аз да направя.И така:какво правите в свободното си време и какви са вашите развлечения?Смятам,че е интересно да видим различните ежедневия на различни хора!

В последната половин година имам толкова малко свободно време от работа, че в почивните дни или ми се налага да чистя, пера, мия и т.н. + занимавки с пари (взимания-плащания, консумативи) или отделям цял ден на бездействие, за да ми почине мозъка и тялото. Рядко да направя нещо по себе си, да се  разходя повече, да се насладя на лично време и пространство, което всъщност усещам като липса и сега се целя да го променя. Нещо позабравих, че съм човек и си имам своите нужди, полагащо ми се време и желания.

Ле, ле... Все едно аз съм го написала.
    Даже сега седя и се чудя, колко гадно е да се чувствам толкова скапана, ненужна и отчаяна. Дълго така не може да се кара...
    Активен
    Do_It
    Eyes of consciousness
    Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #19 -: Април 16, 2013, 11:46:56 »

Ле, ле... Все едно аз съм го написала.
    Даже сега седя и се чудя, колко гадно е да се чувствам толкова скапана, ненужна и отчаяна. Дълго така не може да се кара...

Е, в моя случай не се чувствам ненужна - тъкмо обратното, чувствам се прекалено нужна, а искам малко време за себе си, в което да няма нужда от мен (било за пари, работа, сметки), за да мога да си го отделя.
    Да ти кажа, предполагам че с идването на по-топлите дни нещата ще се променят. Слънцето все пак дава енергия и друго настроение - добра кондиция. Така че главата горе.
    Активен

aether
    nebula
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #20 -: Април 16, 2013, 17:31:35 »

И аз имам склонност към изпадане в меланхолични състояния, без конкретна причина. 
    Активен
    nausea
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

silent enigma

« Отговор #21 -: Април 17, 2013, 13:12:46 »

Не познавам жена, която да я няма тази склонност.
    Активен
    abrego
    Неактивен Неактивен

Публикации: 125

• Град: Тук...сега...
  • « Отговор #22 -: Април 17, 2013, 15:00:41 »

Свободно време,хм...какво беше това?Падам си малко нощна птица и от години крада от часовете за сън за да правя нещата които ми харесват.
    Активен
    aether
    nebula
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Април 20, 2013, 16:32:20 »

Свободно време,хм...какво беше това?Падам си малко нощна птица и от години крада от часовете за сън за да правя нещата които ми харесват.
    По-трудно постижимо е това, да харесваш нещата, които правиш във времето, което не ти е свободно.
    Активен
    abrego
    Неактивен Неактивен

Публикации: 125

• Град: Тук...сега...
  • « Отговор #24 -: Април 21, 2013, 15:12:41 »

Не е толкова трудно постижимо стига да искаш aether,но дори да харесваш нещата които правиш в несвободното си време те не изчерпват всичко което ни се иска да правим.За останалото се изисква свободно време.
    Активен
    aether
    nebula
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Юни 19, 2013, 12:06:04 »

За някои цялото време е свободно и пак не знаят какво да правят, докато за други почти цялото време им е заето и намират начин да си го направят готино.
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Децата на новото време
    Книги
    delfin 1 1392 Последна<br />публикация Април 06, 2010, 23:34:46
    от Vicky
    За децата на новото време
    Всичко относно индиготата
    vali5 1 1358 Последна<br />публикация Декември 16, 2010, 05:03:37
    от demy
    Закон за свободното волеизявление на душата
    Вселенски закони
    Administrator 0 1449 Последна<br />публикация Февруари 18, 2011, 13:45:28
    от Administrator
    МАИТЕ НА ВЕЧНОТО ВРЕМЕ « 1 2 3 »
    Великият преход
    Eona Lightholder 30 4297 Последна<br />публикация Септември 11, 2011, 16:14:50
    от Sobercho
    Видях смъртта по време на молитва « 1 2 »
    Необичайни преживявания
    Sita 21 2624 Последна<br />публикация Март 15, 2013, 07:41:50
    от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright