Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво правите в свободното си време?  (Прочетена 3439 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Март 13, 2010, 19:11:09 »

Понеже не открих такава тема реших да аз да направя.И така:какво правите в свободното си време и какви са вашите развлечения?Смятам,че е интересно да видим различните ежедневия на различни хора!
« Последна редакция: Март 13, 2010, 19:27:18 от rabeno » Активен
izida
Гост
« Отговор #1 -: Март 13, 2010, 19:13:55 »

Ето, аз например току що се връщам от Витоша, много добре покарах борд, смо дето имаше доста хора!
Активен
kim
Гост
« Отговор #2 -: Март 13, 2010, 19:42:15 »

Ето, аз например току що се връщам от Витоша, много добре покарах борд, смо дето имаше доста хора!

И аз, като теб, но от Боровец - покарах също. Доволен съм доста. Най - сетне сняг... Е да понапълни се и там.
Иначе в другото време рисувам, правя музика, йога, чета... Това ми е времето..сякаш "свободно" време като понятие вече не съществува.. или поне правя и напъвам цялото ми време да е свободно. Не мога да го продавам повеч Усмивчица
Активен
izida
Гост
« Отговор #3 -: Март 13, 2010, 20:30:53 »

Бордистче ли си? И аз се занимавам с йога също!-)) A към архитектурата и интериорния дизайн имам неосъществени мераци-(((
« Последна редакция: Март 13, 2010, 20:47:16 от izida » Активен
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #4 -: Март 13, 2010, 20:31:54 »

Аз пък слушам музика (най-вече), чета интересни книги, ходя на фитнес, шматкам се из нета и още мнооого други неща.  Усмивчица
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #5 -: Март 13, 2010, 20:46:49 »

Бордистче ли си? И аз се занимавам с йога също!-))

Да борд.. но и скиорче бях някога, то тогава борд нямаше и без това. После 10 години карах скейт и бордът беше естественото продължение Усмивчица  Къде играеш йога, сама или някъде?
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #6 -: Март 13, 2010, 20:48:20 »

Аз обичам да правя бижута...
    Освен това правя йога вече всеки ден и съм много доволна, че подържам това темпо,
    но пък започвам работа скоро (след едногодишна почивка) и ще трябва
    да се простя със така прекрасната ми свобода ....
    Но нищо де Усмивчица
    Е, разбира се - и без страхотна музика не мога! Ако някой
    ми отнеме това съм загубена Усмивчица
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    izida
    Гост
    « Отговор #7 -: Март 13, 2010, 20:50:18 »

Ами първо Гаятри студио, от време на време Мандала, а сега видях са открило ново йога-уелнесс студио с жесток дизайн, но още не съм го посетила. И на скейт съм се пробвала.....за ужас на останалите!!!
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #8 -: Март 13, 2010, 20:56:31 »

И аз, като теб, но от Боровец - покарах също. Доволен съм доста. Най - сетне сняг... Е да понапълни се и там.
    Иначе в другото време рисувам, правя музика, йога, чета... Това ми е времето..сякаш "свободно" време като понятие вече не съществува.. или поне правя и напъвам цялото ми време да е свободно. Не мога да го продавам повеч Усмивчица
    Абе ти да не би да отговаряш вместо мене? Хаха Веселяк С тази разлика, че аз си изпробвах новият сноуборд миналата седмица... Колко сме бордистите тук?
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #9 -: Март 13, 2010, 20:58:19 »

Ха, ха в Швеция предполагам има добри места за каране?
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #10 -: Март 13, 2010, 21:19:20 »

Абе ти да не би да отговаряш вместо мене? Хаха Веселяк С тази разлика, че аз си изпробвах новият сноуборд миналата седмица... Колко сме бордистите тук?
    Аз ти казах, че сме колеги Веселяк
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #11 -: Март 13, 2010, 21:28:46 »

Ами първо Гаятри студио, от време на време Мандала, а сега видях са открило ново йога-уелнесс студио с жесток дизайн, но още не съм го посетила. И на скейт съм се пробвала.....за ужас на останалите!!!

В Гаятри? Засече ли един индиец - Свами Судхир...Беше за 3 месеца миналата година, от Okт - Дек.? Мисля че и в Мандала беше... Усмивчица
    И скейт ли? Ха! Може да сме се мервали значи... Но не знам как изглеждаш, защото си си махнала снимката от "Да се запознаем" Веселяк Аз си метнах нова
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #12 -: Март 13, 2010, 21:36:53 »

Предполагам в Гаятри ходиш при Дими, аз посещавах занятията на Мария, нейната дъщеря, и по всека вероятност знаеш какво се случи с нея, точно когато отвориха Мандала с Теди. От тогава насам предпочитам по-скоро в къщи, е не винаги....
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #13 -: Октомври 07, 2010, 14:06:02 »

През свободното си време... най-различни работи  Веселяк
    Рисувам си, разхождам се, на компютъра, чета, ако има с кого - играя шах, дрънкам измишльотини на пианото...
    ... правя си фигурки от станиола на някой шоколад...
    Най-различни работи  Ухилен
    Активен
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Живота е сцена и училище за хората!

« Отговор #14 -: Ноември 02, 2011, 14:09:25 »

Ами обичам много да чета и то предимно теософска,езотерична литература. После да слушам музика от класика до канцонети. Обича м да чопля Земята...да храня домашната котка.Да ходя на разходка из природата. Да дискутирам на разни теми с приятели.Да гледам филми с оптимистично съдържание,смислени комедии, но никога американски екшъни с убийства и извращения. Правя неща, които да са в синхрон със сърцето ми.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Децата на новото време
    Книги
    delfin 1 1354 Последна<br />публикация Април 06, 2010, 23:34:46
    от Vicky
    За децата на новото време
    Всичко относно индиготата
    vali5 1 1327 Последна<br />публикация Декември 16, 2010, 05:03:37
    от demy
    Закон за свободното волеизявление на душата
    Вселенски закони
    Administrator 0 1421 Последна<br />публикация Февруари 18, 2011, 13:45:28
    от Administrator
    МАИТЕ НА ВЕЧНОТО ВРЕМЕ « 1 2 3 »
    Великият преход
    Eona Lightholder 30 4257 Последна<br />публикация Септември 11, 2011, 16:14:50
    от Sobercho
    Видях смъртта по време на молитва « 1 2 »
    Необичайни преживявания
    Sita 21 2551 Последна<br />публикация Март 15, 2013, 07:41:50
    от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright