Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Познавате ли други деца на новото време?  (Прочетена 3511 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #15 -: Август 02, 2010, 16:06:48 »

Оу, аз понякога си отговарям. А, добре дошъл/а
Активен
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #16 -: Август 24, 2011, 12:33:04 »

Ами аз познавам само една жена, която смята, че е кристал. И има основания, но нито аз, нито тя можем да твърдим това, а не е и нужно. Детенцето й със сигурност е индиго. За други не се сещам.
Колкото до мен, имам сходства с индиговите личности, но не съм, каквото и на моменти да мисля или твърдя.  Усмивчица
Активен
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #17 -: Септември 06, 2012, 16:55:20 »

Аз пък съм някакво устойчиво на химически атаки индиго (хе, спомнете си колко години нашите се мъчат да се отърват от мене с онези тъпи хапчета). Освен това най-добрият ми приятел - Недим (Ей, Неди, ако четеш тука, обърни внимание какво пиша!) са ме напъплили открай време едни съмнения за него, че също е индигов, макар и Галя Секса да вика, че е чиста проба кристал. (Вярно, проявява някои кристалски черти, но само НЯКОИ. Бивал съм свидетел как пребива по-голям от него заради една крива приказка за мене. Кристалчетата така не правят). Две хлапета - едното от моя квартал, другото от едно село в Русенско, родени само с една седмица разлика са чисти кристали, но едното сега се е сраснало с компютъра си, а другото ще учи в Русе. Познавам и едни двама щурчовци - 2000 набор, които са чисти индигота. Единия умее да сгъстява енергията на храната и да я прави по-засищаща, а другия е ненадминат беляджия. Засега толкова, след време може за още хлапета може да пиша, в случай, че се запозная с такива.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 140

« Отговор #18 -: Септември 06, 2012, 22:54:02 »

никой не го интересува дали ти си индиго или не си!
    никой индиго няма да се самопосочи с пръст и да каже - хей, вижте ме, аз съм индиго! точно обратното, ще обясни че "само си минава случайно оттука, фасчета подбира"
    никой няма и да посочи - ей тоя тука и оная там са "индигота", те тия са "кристални" хм "воини"

посочването, изтъкването, изваждането на показ - няма нищо по-чуждо за тези, които се опитват ежедневнно и непрекъснато да направят поне нещо в полза на света и човечеството.
    от една страна това би насочило усилията им не към подобряване на световното положение, а към себедоказване, което е безмислено прахосване; от друга страна всякакви оценки "кой какъв е" са доста субективни, и ако аз оценявам иванчо за индиго, то друг ще го оцени като пикльо, ако някой оценява марийка като яка кристалка, то за друг може да е кифла, джофра или нещо друго... за един една идея е откровение, за друг е пълна простотия...

според мен, подобен тема на настоящата само разкрива незрелостта на създалия я... и на отговарящите в нея Веселяк един от които съм и аз... аре вместо да сочим с пръст(което е невъзпитано), да одим да подбираме "фасчета", а?
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #19 -: Септември 07, 2012, 04:41:40 »

Финист, груб си изпадайки в крайности и идеализирайки духовното развитите! Усмивчица Прекалено уверено говориш за неща, за които не разбираш...
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #20 -: Септември 07, 2012, 08:07:19 »

Относно това с фасчетата, Жоре, не, мерси. Не пуша. Виж по ще ме съблазниш, ако можеш да ме запознаеш с интересен човек или даже ми дадеш пакет вафли (колкото и нелепо да звучи на пръв поглед.... Ама на - всеки си има кусур). С фасове няма да станат при мене нещата...... Поне не в този живот.
    Ти ако искаш, ако нещо напоследък ти е много адреналина, иди няколко дена в гората, дивей, прави каквато глупост ти дойде на ум, врякай, даже ако искаш направи се за ден-два на дивак..... По твое усмотрение е всичко - но повярвай ми, един такъв офлайн период ще ти докара спокойствие. Същия си като един сектаджия от Варна, дето в червата мрази децата, само защото някое от тях можело да види повече неща от него в Акашовите записи. А той специално бил получил посвещение от Бог за пророк, а децата нито едно от тях нямало такова посвещение. Та се пука от завист по адрес на дечицата, които нищо не са му сторили. Та той също като себе лае по индиговите деца. Да не би и ти да имаш антипатия към децата, че така реагираш на подобен род изказвания?!! Защото и двамата нямате деца, той даже и жена няма.... Както и да е, спирам да пиша дивотии, че поглеж Еона ме е набанила заради евентуално заяждане. Случва се понякога човек да стане със задника нагоре, може би оттам идват всички разправии във форума.....
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #21 -: Септември 07, 2012, 11:09:28 »

Децата на новото време са навсякаде около мен, около вас, около нас!
    И най-вече вътре във всички ни!
    Всеки може сам да избере дали да е дете на новото време или да остане дете на старото време.Всички сме част от това, то е за нас, то е за животинките, то е за планетата - нашата майка!Нека всеки направи своя избор сам.
    И не забравяйте, че без тази планета, без нейните естествени ритми на създаването на живот, ние няма и нямаше да сме тук сега.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #22 -: Септември 07, 2012, 11:41:52 »

Цитат
    че поглеж Еона ме е набанила заради евентуално заяждане.

Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    Новото ми предупреждение ще е - Внимавай идвам да те набаня Усмивчица))))))

Фин за самоизтъкването , етикетите и тнт  сме се наговорили. Ама всяко дете си търси себеподобни (и не само деца) . Сега за заглавието на темата си е с етикетче , малко като клуб за запознанства и си е за Борковия дневника ама хайде.Усмивчица

Ариии 

Борко аз за това няма да те набанвам , но внимавай за епитетите от сорта Галя Секса и тнт ..... а Финиста не мрази деца , мрази етикетите  и мен ме дразнят отдавна ....

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright