Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Познавате ли други деца на новото време?  (Прочетена 3281 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Март 13, 2010, 19:04:56 »

Имате ли приятели или познати,които смятате,че са новите "войни"-на новото хилядолетие?
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Март 13, 2010, 19:07:18 »

Предварително се извинявам ако вече има такава или подобна тема.Аз търсих дали е така,но не видях нещо подобно!
Активен
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #2 -: Март 14, 2010, 20:16:10 »

Ами,всъщност си мисля че две мои приятелки са Индигота/хем че едната по скоро бие към зелена аура/ но не съм сигурна все още,защото не виждам аури,или не правилно. Плезещ се
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    roni7o0o
    Странна
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #3 -: Март 15, 2010, 20:49:24 »

Не познавам друго индиго, но една от приятелките ми е кристал. Сестра ми е дете на дъгата.
    Активен

" Не е важно колко хора познаваш,а колко от тях ще застанат зад теб в труден момент!"
    giti
    Гост
    « Отговор #4 -: Март 15, 2010, 20:57:59 »

Някой да ме поправи, ако греша, но... Децата на дъгата и Кристалните не е ли едно и също?? ?
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Март 15, 2010, 22:00:33 »

Някой да ме поправи, ако греша, но... Децата на дъгата и Кристалните не е ли едно и също?? ?

Енергийните полета на Кристалните деца съдържат пълния цветови спектър. В този модел има известно прегрупиране и децата, които го проявяват, често биват наричани Деца на Дъгата. Между енергийните полета на Кристалните децаи Децата на Дъгата има някои фини разлики, но в общи линии те са едно и също. Разликите се състоят в това, че енергиите на Кристалните деца са изключително живи в цветовете и движенията си, докато тези на Децата на Дъгата са с малко по-ниска интензивност, по-пастелни цветове и по-леки движения. Децата на Дъгата са малко по-напред в еволюцията, с по-високи, по-усъвършенствани енергийни модели. Все пак двата типа са толкова тясно свързани, че ги смятам за част от едно и също еволюционно течение.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Март 15, 2010, 22:41:21 »

Благодаря!
    Активен
    OnlyGodCanJudgeMe
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #7 -: Април 18, 2010, 13:46:06 »

Една приятелка е индиго. Но е много объркана все още, за сега моята мисия е да й помогна да премине през този период.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Април 18, 2010, 18:34:31 »

Една приятелка е индиго. Но е много объркана все още, за сега моята мисия е да й помогна да премине през този период.

Защо твоята приятелка е объркана- защото е разбрала, че е индиго или защото й се случват "странни"/необясними неща, или просто защото се чувства различна и неразбрана?
    Активен
    OnlyGodCanJudgeMe
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #9 -: Април 18, 2010, 18:56:45 »

Каза ми, че напоследък и се случвали странни неща. Аз я успокоих като й казах да не се притеснява, всичко ще си дойде на мястото и ще разбере коя е. Друго нещо е, че родителите й искат да я пращат на психолог, за това й казах да не им споделя за преживяванията си, а да казва на мен. Винаги я напътствам какво да прави, защото вече съм минала по този път.  Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #10 -: Април 18, 2010, 20:25:01 »

Какво мислите?
    Дали аз съм индиго?
    Не питам,защото не знам,а защото ми е интересно какво мислите!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Април 18, 2010, 21:59:08 »

Каза ми, че напоследък и се случвали странни неща. Аз я успокоих като й казах да не се притеснява, всичко ще си дойде на мястото и ще разбере коя е. Друго нещо е, че родителите й искат да я пращат на психолог, за това й казах да не им споделя за преживяванията си, а да казва на мен. Винаги я напътствам какво да прави, защото вече съм минала по този път.  Усмивчица

Ами според мен си дала добър съвет на приятелката си. Тя така или иначе има нужда да сподели с някой своите преживявания, но е неприятно, когато получава неразбиране и подигравки. И аз смятам, че на този етап е по- добре да не споделя всичко с хора, които не могат да я разберат. Всичко с времето си.
    А защо тя не дойде във форума и да споделя и тук?

Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Април 18, 2010, 22:01:52 »

Какво мислите?
    Дали аз съм индиго?
    Не питам,защото не знам,а защото ми е интересно какво мислите!

Аз лично не мога да отговоря на този въпрос със сигурност. Предполагам, че си Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #13 -: Юли 07, 2010, 15:41:08 »

Мисля, че една в моя приятелка има доста "индигови" черти Усмивчица
    Що се отнася до споделянето... споделям на мечока си Ухилен, на Пухчо Веселяк, на родителите си (маалко по-рядко), във форума тук Засрамен, на приятели-по-малко работи им споделям, и внимавам как ще се изразя... предполагам, разбирате защо. До преди известно време писах в дневник, но престанах... просто... нямам нужда Усмивчица Но най-често споделям преживяното и видяното... и осмисленото... сама на себе си. Понякога си говоря сама Ухилен , друг път имам чувството, че всичко около мен ме чува... и си говоря ей-така... това ако го кажа на бабите и дядовците си, ще искат да ме заведат на психиатър Безмълвие но за тях е нормално... карай да върви Усмивчица
    Активен
    Alek
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #14 -: Август 02, 2010, 16:03:13 »

Мисля, че една в моя приятелка има доста "индигови" черти Усмивчица
    Що се отнася до споделянето... споделям на мечока си Ухилен, на Пухчо Веселяк, на родителите си (маалко по-рядко), във форума тук Засрамен, на приятели-по-малко работи им споделям, и внимавам как ще се изразя... предполагам, разбирате защо. До преди известно време писах в дневник, но престанах... просто... нямам нужда Усмивчица Но най-често споделям преживяното и видяното... и осмисленото... сама на себе си. Понякога си говоря сама Ухилен , друг път имам чувството, че всичко около мен ме чува... и си говоря ей-така... това ако го кажа на бабите и дядовците си, ще искат да ме заведат на психиатър Безмълвие но за тях е нормално... карай да върви Усмивчица

И аз си говоря сам доста често. Чесно казано ми олеква след това ... не намирам нищо лошо в това. Не е страшно,когато си говориш сам,а когато си отговаряш. Веселяк
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright