Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Някой знае ли къде се намират манастирите за деца-индиго в България?  (Прочетена 1520 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Март 13, 2010, 00:23:59 »

В коя планина,или местност?
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Март 13, 2010, 01:01:52 »

rabeno, това изобщо не трябва да се разгласява, още по- малко в интернет. Така може да се навреди на тези мъдри деца.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Март 13, 2010, 01:13:15 »

Но все пак без да ми казваш къде се намират,знаеш ли?
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Март 13, 2010, 01:13:51 »

И какво ще стане,да кажем,ако някой ги открие съвсем случайно?
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #4 -: Март 13, 2010, 02:38:17 »

Тази тема би била прекрасна, ако е изтрита 
    rabeno, нищо лично.
    Ако това е истина, не смятам, че е полезно да се пише в нета, не смятам, че е полезно дори да се насочва вниманието натам. Който трябва да знае - знае, щом не знаем, значи е по-добре така. Мисля, че дори и моето вечно любопитство би предпочело да е незадоволено, пред възможността такава информация (пак казвам, ако е истина) да излезе в нета.

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Март 13, 2010, 09:40:45 »

И какво ще стане,да кажем,ако някой ги открие съвсем случайно?

Rabeno, този манастир и деца не могат да бъдат открити просто така случайно. Ако някой ги открие няма да е просто случайно, а децата ще го доведат там.
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #6 -: Март 13, 2010, 10:30:24 »

rabeno,  да не би да искаш и ти да отидеш там?  Усмивчица Сигурен съм, че ако наистина искаш да разбреш къде се намера, децата сами ще  те открият, не ти да ги търсиш.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Март 13, 2010, 16:51:52 »

Добре,да кажем:ми се иска да отида там,но те как ще ме открият?По интернет,по телефона или на улицата?
    А може да се свържат телепатично,но и така да е не ми се вярва някога да отида там,защото оковите на затвора са прекалено тежки!
    А и тази вечер сънувах странни неща:като се унесох леко започнах да чувам гласове в главата си,разбира се,аз ги чувам когато е много тихо,но сега говореха разбрано и напълно ясно-за момент видях няколко деца,които се смееха и ми говореха за смисъла на живота мисля,че беше,но не съм сигурен,защото не си спомням тази част.Но за мое нещастие се събудих и се опитах отново да заспя като си казах пак,че искам да сънувам нещ,нещо-не знам как да го обясня,тогава просто  знаех какво исках да сънувам!Унесох се и започнах да сънувам-видях се като доста мъдър човек в бял костюм,който имаше нещо ценно,което трябваше да пази.Не знам дали беше семейство или друг предмет.Но едни хора в червена кола ми го откраднаха и аз се втурнах да ги преследвам-накрая ги настигнах и...убих!Върнах си ценното нещо,но разни хора започнаха да ме преследват-скрих се в една къща,където имаше много мили хора и,които нямаше да ме издадат-не ми казаха,просто го знаех!Там дойдоха тези агенти,които ме търсеха!Не ме откриха и си отидоха!Натам в съня нямам спомен,но мисля,че излязох след известно време от къщата и започнах да обикалям по улиците,след това се събудих!
    Тази вечер ще опитам да сънувам нещо подобно без да се будя този път и да видя докъде ще стихна.Но най-невероятното от цялата история,е че обикновенно разумът ми изпитва страх когато дойде вечер и когато започна да сънувам такива работи.Но този път се чувствах смел и щастлив-не ме беше страх и посрещнах всичко с отворени обятия.Искам да разгадая този сън и така ще мога да открия това,което търся от няколко години!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright