Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Изповед........  (Прочетена 4199 пъти)
giti
Гост
« Отговор #30 -: Март 13, 2010, 16:26:33 »

А защо не го допълниш ти? Дали ще съм аз или ти, къде е разликата?
Това, което мисля трябва да обсъдим сега и е важно е съня на Рая. Картината вече е ясна и ти си се справила добре с разтълкуването й. Може би трябва да се обърне внимание на само един детайл от нея...
Активен
До
Гост
« Отговор #31 -: Март 13, 2010, 16:41:10 »

Защото искам ти да прецениш. Знам, че казваш огледалце, но предпочитам ти да прецениш, а и не говорим тук за неща свързани с мен (само), а останалите ти ги знаеш по-добре и следователно по-добре можеш да подбереш допълващата информация, както и по-добре би я формулирала, именно поради същата тази причина.
Кой е другия детайл?
Активен
giti
Гост
« Отговор #32 -: Март 13, 2010, 16:47:01 »

Ок, но нека да е по-късно, че имам малко домашни задължения, а и да се съберем всички да го мислим заедно.
Активен
До
Гост
« Отговор #33 -: Март 13, 2010, 16:55:34 »

Ок, но нека да е по-късно, че имам малко домашни задължения, а и да се съберем всички да го мислим заедно.

Да, добре. Наистина, дай ако се събираме да е тази вечер, че утре и в други ден не знам дали няма пак да съм навън цял ден и вечер. И на Габито имам да звъня и на този приятел от вчера. Та, така... Онази вечер нещо не ни се получи.
Активен
Neverland
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #34 -: Юни 08, 2010, 09:44:09 »

Защо споделяш, след като има опасност?
На злото не му трябва написан текст, за да може да предвиди ходовете ви
На негова страна има сьщо толкова надарени като теб, дали те вече не действат? Злото властва в нашия свят от стотици години, сега е ред на пробуждането.Не се страхувай да изричаш всичко, което мислиш, защото се преврьщаш в останалите, които правят нещо, защото ТРЯБВА.При нас няма граници.нормите са формални, стереотипите не са за нас
Отпусни душата си, бьди освободена и така ще дадеш добьр пример
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 157

« Отговор #35 -: Юли 25, 2010, 01:58:09 »

като каза опасност снощи имах сън в който ни бяха намерили смисал злите сили ако мога така даги нарека и ни търсеха незнам какво е значело но Усмивчица може да е предопреждение
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #36 -: Юли 25, 2010, 10:39:36 »

Ааа..ммм.. Засрамен Ще прощавате за невежеството ми,ама..изчетох и трите страници..и така и не разбрах..Авторката на тази тема с каква мисия е натоварена?
Активен
xxopul
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #37 -: Юли 25, 2010, 13:52:55 »

едвали е 100% наясно все още но ще разберем всички следващите години и аз знам моята каква е но само знам каква е а не какво ще става и какво точно ще правя и тнн.
Активен
Svetoslav
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 55

всичко е наред

« Отговор #38 -: Август 20, 2011, 23:37:31 »

Част I  от началото на моят живот .

част 1 : Беше 8-ми Ноември 1998-ма и той празнуваше 18-тия си рожден ден .

Както обикновено не му беше забавно понеже бяха поканени всички роднини , които незнайно защо не му бяха приятни .На рожденния си рожден той нито пи нито се весели . Но затова си беше виновен самият той , а не някой друг .

След края на рожденния му ден всички се разотидоха и той заедно с неговата майка и сестра се качиха в колата за да се приберат в гр.Плевен. По пътя за Плевен той попита майка си ще му даде ли да кара колата (Опел Аскона 1.3В - Бързо ускоряващ спортен автомобил пригоден основно за състезания подарък от дядото на сестра му .) до Плевен . Тя естествено го обичаше и му я отстъпи . Той тъкмо беше изкарал курса за шофьор и реши да тества своите умения на най-високата възможна скорост . Майка му го упрекваше че кара бързо ,а сестра му тогава на 13 г. му викаше да кара още по-бързо . Но не както всеки очаква ,нещата не се равиха много добре , не че момчето не беше добър шофьор или защото някой го разконцентрира . На пътя неочаквано се появи мазутно петно разлято от невнимателен превозвач ,колата поднесе ,шофьорът се опита да я овладее , но както по късно се оказа беше се скъсал и ябълковиден болт на предния десен носач заради дупка на пътя. След няколко неуспешно зигзаго-образни движения , целящи да вкарат колата в пътя те се залепиха със скорост 120 км в час в насрещно дърво и отхвърчаха на пет метра от дървото по посока на движението.

Момчето си помисли че всички сеслучва прекалено бавно тъй като в такива моменти всеки вижда на забавен кадър. Той помисли още че нищо особено не е станало стъклото пред него изглеждаше необикновено здраво , а майка му издаваше странни звуци сякаш се давеше от недостиг на въздух  . Не бу беше нужна и секунда да разбере че тя си беше ударила главата впредното стъкло и него вече го нямаше , а тя си беше глътнала езика и умираше бавно .

В следващите 2 секунди той трябваше разбере и направи 4 неща . Да спаси майка си да разбере жива ли е сестра му която беше цялата в кръв и как е неговото куче . Тогава той имаше прекрасно женско куче порода коли.

С майка му беше лесно ,като по учебник той напъха ръката си в нейната уста и извади езика 'и докато тя себореше за живота си ,стискайки зъби от който оставаха кървави следи по ръцете на собствения и син . Секунда по-късно той се обърна да провери състоянието на сестра си . която вече ревеше което той прие като добър знак . А и кучето се беше свило на топка и гледаше уплашено . Оставаше самода се измъкнат от колата преди тя да се взриви и да ги погребе живи .

Докато се мъчеше да отвори стъклата и да изблъска вратите на смачканата на топка кола .

......

Няколко часа по- късно пристигна бащата на сестрата на момчето и полиция който веднага се заеха да пишат акт на момчето , докато баща му не спираше да го упреква . Спирам до тук понеже вече не издържам ..

В наши дни ... Всички сме ок  в добро здраве !
Активен

Колкото различни звезди има на небето - толкова различни хора има и на земята .
notlike
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 73

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #39 -: Август 21, 2011, 22:49:08 »

Понякога разбираш, че здравето и живота са най-важното нещо, ****си му техниката и парите. А относно мисията на Гити - няма как, трябва да се справиш. Аз засега не знам каква е моята, може би да убеждавам хората и да удрям в десетката, но след сума ти изиграни игри и затъпяване, стигнах дотам, че не смятам себе си за никакво създание. Един боклук, играещ някаква си игра. Така де, съжалявам, че за кой ли път поред ангажирам хората със себе си. Гити, не се притеснявай от мисията си. Приеми го като игра и като ПРЕДИМСТВО, че ти поне знаеш горе-долу какво се иска от теб. Все някой трябва да върши мръсната работа. Във всяко нещо има и хубави неща, търси тях, иначе няма смисъл да живеем

Нецензурните думи за забранени във форума
    « Последна редакция: Август 22, 2011, 00:26:20 от Eona Lightholder » Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #40 -: Август 22, 2011, 00:40:02 »

Понякога разбираш, че здравето и живота са най-важното нещо, ****си му техниката и парите. А относно мисията на Гити - няма как, трябва да се справиш. Аз засега не знам каква е моята, може би да убеждавам хората и да удрям в десетката, но след сума ти изиграни игри и затъпяване, стигнах дотам, че не смятам себе си за никакво създание. Един боклук, играещ някаква си игра. Така де, съжалявам, че за кой ли път поред ангажирам хората със себе си. Гити, не се притеснявай от мисията си. Приеми го като игра и като ПРЕДИМСТВО, че ти поне знаеш горе-долу какво се иска от теб. Все някой трябва да върши мръсната работа. Във всяко нещо има и хубави неща, търси тях, иначе няма смисъл да живеем

Нецензурните думи за забранени във форума

Ситуацията при Гити, може да изглежда много сериозна, но доведе до нещо, което е толкова важно и градивно, че чак все едно е планувано!
    Що се отнася до израза "мръсна работа" направо ми става лошо(мое мнение) от такива изказвания. Може би защото, това което някой наричат мръсна работа, аз наричам удоволствие!!!(помоща)
    Всичките тия мисии и възприемания за важност... направо ми се гади! ТИ избираш да помагаш и ТИ го правиш заради ЖЕЛАНИЕ, няма жертви и мръсни работи!!! НЯМА по-по-най!!! Браво, че някой души са по-осъзнати, но НЯМА маловажна душа!!! НЯМА маловажна мисия и НЯМА маловажни проблеми! ТИ ИЗБИРАШ да помагаш и тази помощ е важна, а това каква е и в какъв размер не е от значение, понеже всичко е навързано и НАЙ-МАЛКОТО е важна част!
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 73

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #41 -: Август 22, 2011, 14:27:09 »

Че аз помагам предостатъчно на хората около себе си, ама цялото човечество да лежи на гърба ми, с цялата му измет - това не е ли мръсна работа? Отделно, и земята е доста замърсена, така че този израз си е точно на място, ама както и да е... а това цял живот да си под такова огромно напрежение и да го наричаш "УДОВОЛСТВИЕ" - това е жива форма на мазохизъм, макар че аз самият живея по-добре под натиск, тъй като няма безпредметно реене на частиците, ако схващаш мисълта ми.
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #42 -: Август 22, 2011, 14:45:33 »

Не познавам човек на чийто гръб да лежи цялото човечество Ухилен
    И мисиите ни отговорят на нашите възможности:)
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    abrego
    Неактивен Неактивен

Публикации: 125

• Град: Тук...сега...
  • « Отговор #43 -: Ноември 11, 2012, 20:08:16 »

цитат:Внимание: в тази тема никой не е писал от 365 дни. Нещо ми подсказва,че сега е момента да се припомни за нея.
    Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Изповед на Kissing You Good Night на прага на 11:11:11 « 1 2 »
    Послания
    Kissing You Good Night 25 2198 Последна<br />публикация Ноември 17, 2011, 12:00:30
    от Финист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright