Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Изповед........  (Прочетена 4303 пъти)
izida
Гост
« Отговор #15 -: Март 12, 2010, 22:51:03 »

Reya, май ти си на ход.
Активен
Reya
Гост
« Отговор #16 -: Март 12, 2010, 22:51:45 »

тъкмо пишех Усмивчица
и аз не знам за сега какво да кажа ,много е вълнуващо и съм изпълнена с надежда ... , а някои наричат това съдба
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #17 -: Март 12, 2010, 22:56:10 »

Giti, не е нужно да казвам, че настръхнах, четейки твоята изповед. Тя е толкова дълбоко лична и толкова искрена, чиста и откровена, че просто няма думи, които да опишат мислите ми и чувствата ми.
    И аз мисля, че става въпрос за съня и картината на Reya.
    Giti, благодаря ти.
    Ти наистина имаш нелека задача, но наред с твоята мисия, на теб ти е дадена и сила на Духа, за да можеш да се справиш. Когато човек загуби битката, не значи, че е загубил войната.
    Ще спра дотук с писанията...
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #18 -: Март 12, 2010, 22:57:47 »

Това със "съдбата" не ми се нрави много, смата идея, че някой друг решава вместо теб. Бих казала, че така е трябвало да се случи. Малко е объркано, но се надявам, че ме разбрахте правилно!
    Активен
    Reya
    Гост
    « Отговор #19 -: Март 12, 2010, 23:04:52 »

м да , не се изразих правилно и аз не вярвам в такова нещо съдба
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #20 -: Март 12, 2010, 23:08:56 »

Струва ми се, че тези хора от съня и на Гити и на Рея, си знаят кои са.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #21 -: Март 12, 2010, 23:13:32 »

Тук става интересно.Какво разбрах досега-в момента търсите хората от този сайт,които са избрани за нещо голямо,което никой все още не знае какво е,така ли?
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #22 -: Март 12, 2010, 23:15:18 »

rabeno, не ме карай да си махна поста.
    Това Ти го казваш!
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #23 -: Март 12, 2010, 23:21:45 »

Тук става интересно.Какво разбрах досега-в момента търсите хората от този сайт,които са избрани за нещо голямо,което никой все още не знае какво е,така ли?
    Ами аз мисля, че знам кои са тези хора. За жалост един от тях бе изгонен от форума, но аз имам контакт с него. Относно мисията... не знам дали да продължавам тук... не е много безопасно... в главата ми се върти нещо като общ чат в скайпе... не знам... трябва да помисля... трябва и да получа нужната информация, която ми бе обещана
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #24 -: Март 12, 2010, 23:24:15 »

разбирам,че Гити е сънувала нещо от дядо си,който и е казал да се събере с другите като нея.Тя от своя страна заедно с индиго са направили този сайт,за да събират деца-индиго.Гити каза,че ще сънува един различен сън,който ще и покаже,че всички сме се събрали.И сега в историята се появи потребителка с името Рея,която умее да рисува и е свързана със съня на Гити,но оттук историята ме обърква!
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #25 -: Март 12, 2010, 23:29:52 »

Не,всъщност няма нужда да ми обяснвате,за момент се обърках нещо и затова!
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #26 -: Март 13, 2010, 04:36:33 »

а отговора беше: Последната от тях ще носи послание -  съновидение и картина, която описва, че сте се събрали, като в кошница.
    Сигурен съм, че тук става дума за съня и картината на Reya, нали? Сигурен съм, че и тя е индиго, а картините ѝ наистина носят някаква информация, която само някои хора могат да разберат.
    Абсолютно. Страхувам се, че в числото на някоите хора влизам и аз, а аз още не съм почнала да ги разтълкувам. Има нещо, което ме спира....

Я!
    Само?

Гитииииииииии.........
    Като тръгваш да казваш - казвай всичко. Казах ти - важна е информацията, да, важно е и как ще го поднесеш.
    Да, разпознах се, но не видях къде каза нещо по-конректно по случая с примери...
    Можеш много неща да разкажеш - направи го! Изповед е!
    Даваш трохи на фона на цялата картина - не можеш да се формулираш или не искаш да разкриваш всичко пред всички - така ми звучиш в тези постове - представяш информация, която не е пълна, съобразена е като предпазна мярка, а в същото време искаш да кажеш това и онова, но не го правиш, Гитинка - не и по начина, който знаеш, визирам.
    Сама казваш "има кой да ни пази" - да, има - смело напред, тогава. "Започна се!" имаше една тема - давай, ти си.
    « Последна редакция: Март 13, 2010, 05:53:25 от Глупаче » Активен
    Marticha
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #27 -: Март 13, 2010, 06:17:48 »

Жалко, на мен лично, много ми хареса поста ти ...
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #28 -: Март 13, 2010, 16:14:15 »

Ех огледалце, сама си си дала отговорите. Радвам се, че този път си ми чула мислите и си редактирала поста си. Да, умишлено стилизирах разказа, защото както и по-горе казах тук не е безопасно. Да, има кой да ни пази, но защо трябва да осложняваме нещата? Освен това, ако ти и аз имаме силата да издържим на енергийна нападка, дали това е така и за останалите?! Не искам да навредя на никой. Сега ще кажеш, че разкази за това как сме се разминали в реалният живот не биха навредили. А имат ли някакво значение? Който иска и трябва да повярва ще го направи и без тях. А ако трябва да описвам всичко подробно, не ми мърда поне едно тридневно писане...
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #29 -: Март 13, 2010, 16:19:15 »

Хм, значи оставяш втория вариант, за който говорихме като събиране.
    Хех, верно не ти мърда 3 дни яко писане, хехехе. Но все още си мисля, че има какво още да допълниш.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Изповед на Kissing You Good Night на прага на 11:11:11 « 1 2 »
    Послания
    Kissing You Good Night 25 2283 Последна<br />публикация Ноември 17, 2011, 12:00:30
    от Финист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright