Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рептиилите  (Прочетена 13415 пъти)
praiseyou
Гост
« -: Март 12, 2010, 13:18:20 »

Темата ми стана интересна след като гледах филмчето с интервюто на Еленко Ангелов по телевизия СКАТ (http://indigota.com/index.php?topic=435). И реших да направя тази тема да обсъдиме тази раса която от хиляди години управлява нашият бит и Ум. Това което съм чел по темата, е че преди хиляди години са дошли на Земята и са ни завзели постепенно - в миналото хората са живели така да се каже в 2 свята - реален и съновен, съответно са имали много повече способности. Първото проникване от тяхна страна е било на ниво "съновен" свят и постепенно са ограничили нашите способности, като в днешно време на сънят не му се обръща почти никакво внимание. Потвърждение за тяхното съществуване намерих и в книгата "На колене пред Ванга" от Петър Баков, където тя заявява че има няколко раси "извънземни" които живеят на Земята, като обръща внимание на една раса която живее между хората и владее Смяна-на-формата (Шейпшифтинг) от гущероподобни към хора и заявява, че не бихме могли (ние хората) да ги различиме дали са хора или не са. Ето малко доказателства от интернет:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xFpes9qWMj4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xFpes9qWMj4</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dwKcjRD1DNE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dwKcjRD1DNE</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=myCivgU5UMc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=myCivgU5UMc</a>
 Какво мислите ?

Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Март 12, 2010, 18:42:49 »

Според мен има рептили,които ни управляват.Но трябват по сериозни доказателства,просто тези,които са в интернет могат да бъдат приписани на монтажи!
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Март 12, 2010, 18:46:13 »

а пък компютрите в днешно време могат да променят всичко!
Активен
Spirit
Гост
« Отговор #3 -: Март 12, 2010, 19:32:42 »

За мен това с рептилите е просто поредният опит на хората и най-вече на тези, които ни управляват, да прехвърлят вината в-у някой друг и да бъдем възпрепятствани да поемем отговорност за това, което сме и това, което сме направили с тази планета. Да, може да съществуват, може да ни управляват, но ние сме им позволили. Ако наистина сме били толкова божествени и надарени, колкото се твърди от плеядчаните и от хората в доста източници, то те е нямало да дойдат тук, за да се хранят със страх, и ние сме щели да бъдем достатъчно силни, за да предотвратим подобно нещо. Това е моето мнение.
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #4 -: Март 12, 2010, 19:55:04 »

Правилно се питате - ако сме имали възможността да ги спрем, преди да "нахлуят" на нашата планета - Защо не сме го направили? И аз преди се чудех, и за това съм ви написал отговора до който стигнах - те са завзели нашият ум, първо чрез съновният свят, после/сега и в материалният. Пуснах тази тема с идеята, ако се чудите защо живеем в такова "общество" да си изясните малко нещата. Поне за мен това е част от истината, не налагам мнението си - споделям. Разбира се тези филмчета може да са фалшиви, но все пак трансформациите при първото и третото много си приличат, както и всички други клипчета които съм гледал - при тях трансформацията започва първо при очите, а после (както се вижда на третото клипче) нещо става на камерата и образът им се "преплита"/"разпада", просто защото камерата не знае какво става. Най-важното е ако приемете, че рептилите съществуват е да не се страхувате от тях! Ние сме много по силни от тях, особенно когато знаем че ги има  Ухилен
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Март 12, 2010, 20:06:04 »

Ние можем да ги победим със силата на любовта и вярата!
Активен
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #6 -: Март 12, 2010, 21:48:58 »

Ние можем да ги победим със силата на любовта и вярата!
    Точно така.  Усмивчица
    Активен
    Violeta
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #7 -: Март 12, 2010, 23:16:30 »

Vlasti,и аз като се запознах с конспиративните ФАКТИ на Еленко,от тук- http://www.thespiritofoknele.org/ и вчера прочетох "На колене пред Ванга"(едно представяне на Ванга в съвсем нова за мен светлина),някак си започнах да чувствам,че в това се съдържа огромна истина,колкото и невероятно да звучи...
    Активен
    curfex
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 15

• Град: Благоевград
  • « Отговор #8 -: Март 12, 2010, 23:17:23 »

Здравейте,
    От доста време участвам като наблюдател във форума, но днес като видях тази тема реших да споделя малко от моят опит.  За пръв път се сбъсках с информация за тях в една от книгите на Карлос Кастанеда преди години, но тогава бях още зелен и набързо забравих за тях. Ето линк към откъса от книгата - http://store3.data.bg/embraced/Karlos%20Kastaneda%20-%20Aktivnata%20strana%20na%20bezkrainostta,%20otkys.pdf . Доста време пушех марихуана, и всъщност всичко започна от това да се откажа от нея, започнах да търся начини за детоксикиране и възстановяване на организма и така малко по малко се стигна до глобалния проблем изобщо с храненето и отровите в него. Оказа се че всъщност едва ли не в нито едно отношение не живея природосъобразно, та започнах да пия разни чайове, да тествам върху себе си разни начини за прочистване и тнт. Така с времето пъзела започваше да се нарежда.. до момента, в който попаднах в интернет на практиката sungazing разпространявана от индиеца Хира Манек, и тъй като там се включваше и лекуване от наркотични зависимости започнах да гледам слънцето(днес направих 15 минути и 40 секунди и се чуствам прекрасно, няма никакви странични ефекти. Храната е кондензирана светлина, растенията са програми за кондензиране на светлината, ами ако ние директно я приемаме от първоизточника, това би ни спестило много грижи. Максимумът на практиката е 45 мин – когато би трябвало тялото да е напълно здраво и организмът да може да съществува само на светлина, представете си ден след ден, месец след месец, тялото да е напълно чисто и здраво, повечето кръв да е свободна, а не да се намира в храносмилателната ситема какво бихте постигнали , с каква необикновенна скорост би се движила мисълта ви..). Та да се върна на темата за рептиилите,  наблюдавайки непрекъснато себе си достигнах до извода че всъщност ние сме си виновни за това че те ни управляват и влияят,  ще дам пример с едно растение – ако то има всички необходими ресурси за съществуването си, то която и болест да дойде, то ще се пребори с нея, същото е и с нас хората, само че проблема е че от стотици години, никои от родителите не учат децата си как да живеят правилно и как да се защитават в този необикновен свят, та от това ние сме се превърнали в ходещи зомбита, с множество неработещи правилно части от тялото, е, нищо чудно че са ни завладяли някакви си там същества...  Наистина самият момент, когато ние сме били тотално обсебени не ми е ясен, но знам че  в ДНК-то на всеки човек закодирана божествената ни същност и само чака да и се даде шанс да илзезе наяве, а това ще стане единствено ако има достатъчно ресурси-енергия за това, но за жалост тези същества се хранят с нашата енергия и затова все не стига и не стига тя там където трябва, и се оказва че вече е дошло време да се мре, а то цветето не е имало шанс да разцъфне дори... колко жалко наистина.  С две думи ще обобщя: ние имаме всичко нужно(програми за всичко – защита, растеж, цъфтеж и тнт...) само трябва енергия да се развият и започнат да функционират тези неща,  обаче трябва изключително много енергия за това, и затова всяко наше действие и бездействие е от особена важност. Ето какво правя аз : Най-много енегия получавам от слънцето(по няколко начина, от който всъщност се състои практиката sungazing – директно гледане, печене( най-полезно е непосредствено след изгрев), слънчева вода(преварена вода се грее цял ден на слънце, активна е 24 часа след това), а практиката включва и предаване на енергия чрез босоходство(45 минути на ден,бавничко – предават се отрицателните енергии на Земята и от там отиват където трябва за да се преработят), дишането –  акумулиране на прана, още съм начинаещ, но с постоянство всичко се постига(ето линк към една много полезна книга за дишането с достъпни обяснения и много упражнения  http://store3.data.bg/embraced/Yoga%20Ramacharaka%20-%20Nauka%20za%20dishaneto.pdf ), водата – та ние сме почти само вода, а и тя е замърсена за жалост, та аз лично си я доставям от село, и след това я варя(10-20 мин, защото ако само кипне умират микроорганизмите, но по нататък излитат и неорганични вещества(минерали и тнт) – такава вода се пие за пречистване, а не постоянно!), храната – но, все повече се обеждавам че 1-во тя е замъсена, а и на всичко от горе ние незнаме как да я консумираме... при готвенето се унищожава голяма част от енергията и дефакто ние ядем полу мъртва храна(в книгата на Луи Куне – Водолечение, пише че човекът е плодоядно същество, следователно трябва да ядем – плодове, зеленчуци, ядки, семена,кълнове,.. всичко приятно на вид, мирис и вкус в сорово състояние, готвенето си е чиста измама на сетивата),а да не говорим за нещата които се продават по магазините – с всичките прибавки. Та идеята ми е че ако дишаме чист въздух, пием чиста вода, храним се природосъобразно и правилно(в добро настроение, бавно, дъвчене докато не стане на кашичка – през езика се храни Централната нервна система, и затова понякога като се натъпкаме догоре пак сме гладни, зашото мозъкът е гладен , а не тялото толкова, ние извършваме повече интелектуална работа, отколкото физическа.), възползваме се правилно от слънцето, прекарваме повече време в нашата истинска среда – природата – ще имаме чисти мисли и желания, а имаме ли ги ние ставаме безвкусни за рептиилите и те ни оставят намира, разбира се това наше състояние трябва да стане основно правило в живота ни,защото ако малко се отпуснем те пак ще дойдат. Силно препоръчвам трудовете на народния лечител Петър Димков – Българска Народна Медицина и Хигиена и Лекуване На Душата.
     Не се страхувайте, нещата не са толкова трагични колкото ни се втълпява, просто трябва да се помъчим в началото, но после е по лесно, и както казва учителят на К.Кастанеда – Дон Хуан - " -Човек трябва да поема отговорност за това, че живее в един необикновен свят- каза Дон Хуан. -Знаеш колко необикновен е този свят, нали? Кимнах с глава утвърдително.  -Не говорим за едно и също нещо - каза той. - За теб светът е необикновен, защото ако не се отегчаваш, си скаран с него. За мен светът е необикновен, защото е удивителен, страшен, тайнствен, неразгадаем; мен ме интересува да те убедя да поемаш отговорност, че живееш тук, в този чуден свят, в тази приказна пустош, в това приказно време. Исках да те убедя, че трябва да се научиш да правиш всичко съзнателно, защото ще останеш тук за кратко време, всъщност прекалено кратко, за да бъдеш свидетел на всичките му чудеса...
    -Можеш да оцелееш единствено като воин по пътя на познанието - каза той. -Защото изкуството на воина е да изравни ужаса да си човек, с чудото да си човек."
    Успех на всички!
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #9 -: Март 13, 2010, 00:43:45 »

Охх хора, писах ли писах половин час и без да искам цъкнах с мишката и всичко отиде на "кино". Както и да е, ще го напиша пак ама по накратко, че да не цъкна пак.
     Много се радвам, че има интерес към темата и може да си дискутираме.
     Виолета, аз минах по почти същият път в търсенията си, и честно да си кажа на мен тази версия с рептилите ми звучи много по-логично отколкото официалната версия - Маймуни -> медни съдове -> копия -> навсякъде информация, чипове, войни, компютърни игри с насилие.. вярвам, че в началото хората на Земята са били нещо като племето в Аватар..
     curfex (пиша го на латиница, че на кирилица се чете странно  Ухилен )  самият аз започнах "търсенията" си покрай марихуаната (и по тежки дроги), защото не можех да си обясна как така вещество от което не се умира, за разлика от алкохола и цигарите може да е нелегално и дори да влезеш в затвора заради някаква смешна трева (за това има друга тема във форума). Но темата е за рептилите и да не я опорочавам с разни дроги. И аз също започнах да гледам слънцето, след като прочетох за този индиец, но ми липсва самодисциплината да ставам рано, и за съжаление в София не се вижда слънцето цяла зима, иначе когато съм на село винаги използвам възможноста да погледам няколко секунди залеза. За всичко което си казал аз съм напълно съгласен с теб, искам само да допълня че аз съм чел само този откъс от Карлос Кастанеда, който се отнася за летачите (http://pencil.hit.bg/los_Voladores.htm) и честно казано в началото изпитвах страх от това че тези същества си "летачат" без да знаем какво точно да направим, в последствие ги идентифицирах в Рептилите за които говорят Дейвид Айк и Еленко Ангелов и осъзнах думите на дон Хуан и сега знам как да се предпазя от тях. А то е чрез налагане на самодисциплина (както вече споменахте - да не изпитваме страх) - да не се оставяме на отрицателните емоции(страх, гняв, завист, съжаление...) да ни завладеят и постепенно да ни превземат, защото по този начин само ги подхранваме, а самите ние ставаме по-слаби. Поздрави на всички!
    « Последна редакция: Март 14, 2010, 12:20:48 от Vlasti » Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #10 -: Април 12, 2010, 13:32:37 »

Надявах се да се получи някаква дискусийка като пуснах тази тема, да показваме други клипчета и т.н., обаче май на никой не му се занимава Усмивчица Както и да е - вчера гледах един филм който допълнително хвърля яснота върху "Световният Ред", който е пряко свързан с другите раси които населяват нашата планета. Филма се казва Esoteric Agenda и може да се свали от http://zamunda.net/details.php?id=138817 , прикачвам субтитри, но ако разбирате английски по-добре го гледайте без тях защото не са най-добрите възможни Усмивчица   Истината е, че предстоят ужасни неща на които ще трябва да се противопоствим чрез нещо много лесно - "ефекта на 100те маймуни", когато се достигне "критична" маса от хора разбиращи истинската същност на съществуването ни на планетата Земя, тогава маските ще паднат  . Ще се радвам да споделите мнения след като го гледате.
    ЕДИТ: Добре, че си копирах съобщението преди да го публикувам, че нещо форума се "скапва" тези дни отново и дава грешки Тъжен

* Esoteric.Agenda.DVDRip.DivX.HQ.rar (62.3 KB - свалено 158 пъти.)
    Активен
    Spirit
    Гост
    « Отговор #11 -: Април 12, 2010, 17:14:21 »

Хареса ми филмът (въпреки че май не е за тая тема), особено краят. Странно, че ти май си го разбрал по точно обратния начин, защото във филма ясно се казва, че няма с какво да се борим и че няма война, докато твоята теза е точно обратната. Доста неща са успели да съберат и да разяснят. Има и разкриването на разни коспирации, планове на САЩ и Великобритания и т.н., но не липсва и духовната част. Определено бях приятно изненадана и го препоръчвам на всички.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #12 -: Април 12, 2010, 18:34:57 »

Абе според мен такива същества си има,но не съм сигурен дали са рептили.Имам предвид,че хората предполагат,че има рептили само по това,че когато покажат някой по телевизията и очите му започнат да стават странни.Това е просто ефект от камерата!
    Същото е когато се снимаме и видим,че очите ни са червени в снимката.
    Това значи ли,че сме вампири?
    Такива същества има!Описани са във всички древни битки на земята,има ги в библията и са под кодови названия като мрак и светлина и добро и зло!
    Но не мисля,че ще са толкова глупави да се излгат пред аудиторията.Те използват лидерите на големите странни,които пък казват на медийте как да представят някоя новина.Малките правителства копират от големите и се получава масова заблуда!
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #13 -: Април 12, 2010, 18:41:32 »

Аз не говоря за война, а за това, че когато променим себе си, то чрез ефекта на 100те маймуни тези знания стават достъпни и за останалата част от човечеството. Иначе филмът мисля че е за тази тема понеже тези Илюминатно масонски ложи, правителства и организации са плод на рептилската раса. Иначе няма логика да се борят против просперитета на човечеството и буквално (огледайте се!) да ни смилат! Поне в България сравнително отскоро навлезнаха например Моловете, филмите и американската култура (след 90) и вече се забелязват промените в човешкото мислене и в междуличностните отношения (приятелства, познанства..). Не знам дали успях да обясна добре, но имам предвид манипулирането на обществото като цяло и резултатите от този behaviour  modification - (http://www.google.bg/search?q=behaviour+modification) хората са изгубили напълно връзката си с природата, особенно младото поколение за което времето пред компютъра и телевизора заменя всякакви междучовешки  взаимоотновения, целта вече не  е да си живееш живота,а целта е да Имаш и да си Ти (Аз) чрез някакви неща които са "истината" и те определят (а всеки иска да изглежда като готините пичове и п*чки от рекламите и филмите, които са заменили всякакви опити за съпротива чрез мислене и/или четене на книги. Вярвам, че скоро ще започнат да слагат масово чипове(http://www.google.bg/search?q=RFID+chipping), за да не може да се избяга от Тяхната система - т.е. ако на хората които държат дистанционното нещо в теб не им хареса последствията ще са лоши (за теб). Всичко това се свързва с рептилстовото (според мен) понеже нормални човешки същества едва ли ще се опитват да убиват други човешки същества.
     rabeno, според мен идеята на филма е, че когато дойде 2012 година, тогава "маските" ще паднат и ние ще разберем за цялата манипулация (за която вече разбрахме Усмивчица ) и тогава хората ще се разбунтуват против този Елит. За това те бързат да изземат оръжието и т.н.
     Едит: Ето този филм мисля че е втората част на Езотерик Адженда - http://zamunda.net/details.php?id=179973&hit=1 Казва се Kymatica. Обаче още не съм го гледал.
    Само да добавя едни думи на Ванга (от книгата "На колене пред Ванга") - "Истината се мени непрекъснато" и "Човек вижда само това, което знае"  т.е. ако не знаеме че се води война за нашата енергия, няма как да спечелим Усмивчица Огледайте се.
    « Последна редакция: Април 12, 2010, 18:48:40 от Vlasti » Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #14 -: Април 12, 2010, 18:45:29 »

Vlasti, аз преди малко си свалих филмчето и ще се постарая в идните дни да го гледам. Тогава ще мога да се изкажа по- професионално по въпроса Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright