Духовно развитие

Страници:  1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вашата зодия  (Прочетена 9511 пъти)
mishle
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Never back down

« Отговор #60 -: Януари 23, 2012, 18:58:09 »

Здравей те

Зодия: стрелец
Асцендент: скорпион
Луната:  риби
И като добавим една змия за разкош
Активен

И никой не разбра отива си лятото идва есента, тръгвам някъде и непознати улици ще извървя, себе си искам да разбера......
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #61 -: Януари 28, 2012, 22:13:14 »

Цитат на: ИВЕВЕ
Цитат на: sanguinary link=topic=1316.msg62130#msg62130
Да, на физическо ниво е така.
Е, само на физическо ли?
Да.

Според мен, всички започваме развитието си с еднакъв потенциал, който да развиваме, след което тръгваме по различни пътища, сформираме кармата си и така нататък.

Еднакъв старт и за всекиго според заслугите в последствие, поне аз така си мисля, може и да греша - би ли разяснил малко, защо само на физическо ниво.  Засрамен
Активен
Selinna
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « Отговор #62 -: Януари 29, 2012, 00:09:16 »

Според мен, всички започваме развитието си с еднакъв потенциал, който да развиваме, след което тръгваме по различни пътища, сформираме кармата си и така нататък.

Еднакъв старт и за всекиго според заслугите в последствие, поне аз така си мисля, може и да греша - би ли разяснил малко, защо само на физическо ниво.  Засрамен

Ми, според мен, защото на духовно ниво има различни души ( млади, стари, от други планети.. ), различни опитности, различни мисии, различни таланти, различни ..енергии.. дори на моменти и по - трудно би могло да се каже, че има еднакви души.. Вселенските закони си действат еднакво за всички, но опита и всичко останало си е различен. Там вече си има различни духовни семейства и хора които тук се засичат, а се познават от минали животи и си имат неща за довършване и т.н.. ама то вече  там е според зависи от много неща. (:
    Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #63 -: Януари 29, 2012, 11:43:40 »

Ми, според мен, защото на духовно ниво има различни души ( млади, стари, от други планети.. ), различни опитности, различни мисии, различни таланти, различни ..енергии.. дори на моменти и по - трудно би могло да се каже, че има еднакви души.. Вселенските закони си действат еднакво за всички, но опита и всичко останало си е различен. Там вече си има различни духовни семейства и хора които тук се засичат, а се познават от минали животи и си имат неща за довършване и т.н.. ама то вече  там е според зависи от много неща. (:

Да де, но и на физическо ниво, също. Искам да кажа, че просто едни са по-напред в развитието си от други, които още не са достигнали това ниво, но всички - и на духовно, и на физическо, и въобще на каквото и да е ниво са започнали развитието си като равни. Просто, всеки е със своя собствена мисия, към която се стреми, всеки сам избира по какъв път да мине, за да изпълни тази мисия и така... Усмивчица
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #64 -: Януари 29, 2012, 12:21:16 »

Я, две кученца са писали тук.  
    Според мен, всички започваме развитието си с еднакъв потенциал, който да развиваме
    Да, на физическо ниво. Реално, никой не може да развива цялостно потенциала си, на физическо ниво, докато на духовно е точно обратното - или израстваш цялостно или изобщо не се развиваш.
    Например - ти си родена с две ръце (надявам се). Би ли могла да кажеш, че това, което правиш с едната, би могла да го направиш, по същия начин и с другата? Защо не? Нали са се родили заедно и са част от едно и също тяло, с една душа? Имали са равен старт, винаги са заедно, един живот водят, една зодия са, еднакво се хранят дори, а я каква разлика!

Еднакъв старт и за всекиго според заслугите
    Звучи добре, като обществено-социален строй, но всъщност, на духовно равнище, старта, в конкретно прераждане е различен.

би ли разяснил малко, защо само на физическо ниво.

Ели, гледам, горе-долу ти е отговорила. Ще пробвам и аз, по друг начин, с примери.
    Ти, например, би ли могла да сравниш духовното си равнище, с това на мадагаскарска дива яребица? Никаква прилика, нали?
    Да, но между две яребици, вероятно има сходство на всяко равнище, вкл. и на физическо. Да, при тях може да се каже, че старта е приблизително еднакъв. При хората, обаче е различно положението. При нас нивата и видовете са доста по-пъстри и контрастно отличаващи се.
    Да вземем за пример - Дънов и Андрей Чикатило. Нарочно подбрах тези двама като примери, тъй като са "творили" горе-долу по едно и също време, макар че... Дънов е бая по-възрастен де... но са се засекли. Той умира някъде... края на ВСВ... 1944-45, а Чикатило тогава е бил на 10-15 години горе-долу. По същото това време, в някои части от СССР, мизерията е била толкова зверска, че канибализмът бил нещо напълно обичайно. И все пак, ако Дънов беше се родил в Украина, а Чикатило тук, то пак, Дънов щеше да е учител, а Чикатило сериен убиец и канибал. На пръв поглед, на физическо ниво имат равен старт. Хора, с всичките им екстри. Интелект, който могат да изберат, в каква посока да развиват (той също е част от физическото обзавеждане), но духом са на светлинни години, един от друг. Там равен старт няма. Може и между някои да има, но това са изключения.
    А! Докато пиша и си отговорила на Ели.
    Да де, но и на физическо ниво, също. Искам да кажа, че просто едни са по-напред в развитието си от други
    На физическо ниво не се раждат по-напреднали и по-изостанали. Е...има такива с недъзи или генетични аномалии, но не говорим за изключенията, а за общото правило.
    Точно обратното се отнася за духовното равнище. Раждат се с определена мисия, определени уроци, които трябва да възприемат и други, които трябва да преподават.
    всички - и на духовно, и на физическо, и въобще на каквото и да е ниво са започнали развитието си като равни
    Аз лично се отказвам.
    Ако и примерите с лявата и дясната ръка, яребицата и Дънов не подействат, оставяме въпроса отворен.
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #65 -: Януари 29, 2012, 21:02:24 »

Мхм, разбрах те и съм напълно съгласна.
    Само че аз не съм се изразила достатъчно добре, друго имах предвид под равен старт.

Цитат на: sanguinary link=topic=1316.msg62481#msg62481
    Хора, с всичките им екстри. Интелект, който могат да изберат, в каква посока да развиват (той също е част от физическото обзавеждане), но духом са на светлинни години, един от друг.

Ето това.

Разликата в развитието, съответно и във възможностите, и в целите (духовни мисии, уроци за усвояване или каквито са там), а не в потенциала. И пак е много относително, защото...

... Ъъ, няма защото. Докато си редактирам мнението ми присветна, че съм малко (много) далеч от истината! Значи, да, вече наистина схванах. Веселяк
    Викам си аз еднакъв потенциал, ама прасето не може да погледне небето и да е супер ентусиазирано.   
    « Последна редакция: Януари 29, 2012, 21:22:44 от ИВЕВЕ » Активен
    playlife
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #66 -: Март 18, 2012, 01:14:26 »

Здравейте! Усмивчица Тук може да споделите, каква е Вашата зодия, рожденна дата, отговаря ли вашият характер на стотиците изписани страници, какво мислите за другите представители на Вашата зодия ии изобщо всичко, което искате да споделите! Аз ще започна първа.  Усмивчица

16.06 - Близнаци! Най-удумваната зодия.. Щом кажа на някого, че съм "Близне" и той: "ох..", "ау..", "двуличници..", "ужас..". Аз разбира се не съм съгласна с тези твърдения и ще се аргументирам.. Вярно е, че сме "отнесени от вихъра", обичам да правя по 10 неща едновременно.. Да правя коремни преси и да говоря по телефона, а в същото време и да гледам телевизия.. Или да уча, слушам музика, и си пея.. Да се целувам с приятеля си и едновременно, да чатя, сменям каналите или нещо друго. Ухилен Също така кофти черта ми е, че не се задържам много с някого. Бързо се отегчавам.. А и обичам свободата си! Обичам да рисувам, танцувам, споря, обичам високите скорости, разходки из природата, обожавам животни.. Многолики , интересни , никога в синхрон със себе си! Няма тема, за която да се притеснявам да говоря, но има и много тайни, които както се казва "Ще си отидат с мен!". Винаги съм реалистка и мисълта ми върви по бързо от думите.. Та по някога ми трябват около 10 секунди, за да обмисля как в едно изречение да изразя всичко което ми се върти в главата. Умирам за приятелите си.. Мразя някой да ми казва какво да правя, спазвам само мойте си правила! Обичам предизвикателствата, силните усещания, тръпката!

* Всичко ми омръзва бързо!
    * Прекалено верен приятел съм, дори и за хора, които не го заслужават!
    * Май е трябвало да стана психиатър,щото вече съм като"кошче за душевни отпадъци" и всяка тревога на друг я изживявам и аз,но пък всичко казано и споделено е заключено в мен и не раздувам.. За това и много хора, споделят живота си с мен.
    * Бързо паля и бързичко ми минава!
    * Разхвърляна съм.. Но си пазя всичко!
    * Никога не забравям!
    * Ако е за нещо дребно, прощавам.. Но кажа ли веднъж "Край!", няма връщане назад!

Ее за сега толкова от мен! Вие сте  Усмивчица

хахах като четох твоето описание ,имах чувството,че описваш мен.Дори аз не бих се описал по-добре и аз съм близнак 13.06....Наистина луда работа сме доста странн зодия ама доста си ме кефи и напълно съвпадам в характеристиките и.Днес едно,утре друг психолози ,които знаят всичко, имат отговори на всичко и искат да знаят още и още, хиперактивни хора
    Активен
    кръгове
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Слънчице

« Отговор #67 -: Юни 07, 2012, 15:45:02 »

Поредният РАК,уважавам мнението на хората ,но себе си най-много,нищо и никой на света не може да ме накара да направя нещо ,ако аз не го искам...,понякога е проба -грешка..важен е крайният резултат.
    Активен

Страданието съществува,защото хората са привързани към желанията си!
    Линк за посланията на доброто
    http://dreamland-bg.com/index.php?topic=4081.0
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #68 -: Юни 07, 2012, 21:18:46 »

Здравейте.
    Ето още едно предложение:
    http://freeforum.politolozi.com/index.php?topic=606.0
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    X-R-ISTINA
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #69 -: Юни 08, 2012, 00:14:11 »

зодия - Близнаци
     асцендент - Близнаци
     Луна в Скорпион
     Меркурий в Телец
     Марс в Близнаци

Здравейте на всички и от мен!
    « Последна редакция: Юни 08, 2012, 00:29:39 от X-R-ISTINA » Активен

"Интелигентност без амбиция е като птица без крила."
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 131

« Отговор #70 -: Юни 24, 2012, 17:18:35 »

Здравейте, да се представя и аз.

Скорпион, асцендент Скорпион, Слънце в Скорпион, Луна във Лъв...

Активен
    ~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

Публикации: 187

• Град: София
  • "Очите са огледалото на Душата!"

« Отговор #71 -: Юни 25, 2012, 12:28:33 »

Ухилен Здрасти и от мен Плезещ се
    ЗОДИЯ :
    ( ПАЯК )
    AC :
    Луна в Близнаци  :Усмивчица
    Активен

"Oculi porta anima ... vide si non audes mihi tunc animi... "
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #72 -: Юни 25, 2012, 13:47:57 »

Здравейте
       Здраве и Светлина за Всички
       И аз съм зодия Рак. Независимо от зодията която сме всеки е дошъл на Земята с една едничка цел да  събуди божественото в себе си, което  е ключът към всички безгранични възможности на Човека. Интересно но на всички неща писани навсякъде имах готови отговори в детството си, след което идва забравата и сега е момента пак да се събуди това което го знаеш изначало. Трябва да се върнем там от където сме тръгнали в обратна посока на развитие и да разберем каква е правилната посока. А нея вече всички я знаем.
        Любов към Всичко                       
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Joy
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #73 -: Юли 16, 2012, 12:25:35 »

Здравейте и от мен!

Зодия: Стрелец
    Асцендент: Скорпион

Поне още 2 такива комбинации видях във форума  Усмивчица
    Активен
    Mistic_Aqua
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« Отговор #74 -: Септември 22, 2012, 15:57:13 »

Алоха
    слънце Риби
    асц.Везни
    луна Стрелец
     и Медиум цели Скорпион ,което винаги съм се чудила какво е
    Активен

През вечността ...принадлежа ...
    Страници:  1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Характеристика на всяка зодия « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    Denny Baby 27 64356 Последна<br />публикация Ноември 04, 2010, 15:19:55
    от Хера
    Вашата зодия « 1 2 3 4 5 »
    Анкети
    Аэ съм 71 7713 Последна<br />публикация Октомври 06, 2012, 13:11:09
    от Ru Alfa
    Вашата дата на раждане
    Обща тематика
    Аэ съм 5 2649 Последна<br />публикация Декември 08, 2011, 19:17:47
    от Ariam
    Според вас Коя е Най -хубавата зодия ? « 1 2 3 »
    Астрология и нумерология
    fenmen 38 8231 Последна<br />публикация Август 29, 2013, 16:34:04
    от Kissing You Good Night
    Каква е вашата Еkо-следа върху природата? « 1 2 »
    Обща тематика
    Ru Alfa 25 1775 Последна<br />публикация Ноември 26, 2013, 16:14:04
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright