Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вашата зодия  (Прочетена 8443 пъти)
Хера
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 51

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« -: Март 12, 2010, 15:40:09 »

Здравейте! Усмивчица Тук може да споделите, каква е Вашата зодия, рожденна дата, отговаря ли вашият характер на стотиците изписани страници, какво мислите за другите представители на Вашата зодия ии изобщо всичко, което искате да споделите! Аз ще започна първа.  Усмивчица

16.06 - Близнаци! Най-удумваната зодия.. Щом кажа на някого, че съм "Близне" и той: "ох..", "ау..", "двуличници..", "ужас..". Аз разбира се не съм съгласна с тези твърдения и ще се аргументирам.. Вярно е, че сме "отнесени от вихъра", обичам да правя по 10 неща едновременно.. Да правя коремни преси и да говоря по телефона, а в същото време и да гледам телевизия.. Или да уча, слушам музика, и си пея.. Да се целувам с приятеля си и едновременно, да чатя, сменям каналите или нещо друго. Ухилен Също така кофти черта ми е, че не се задържам много с някого. Бързо се отегчавам.. А и обичам свободата си! Обичам да рисувам, танцувам, споря, обичам високите скорости, разходки из природата, обожавам животни.. Многолики , интересни , никога в синхрон със себе си! Няма тема, за която да се притеснявам да говоря, но има и много тайни, които както се казва "Ще си отидат с мен!". Винаги съм реалистка и мисълта ми върви по бързо от думите.. Та по някога ми трябват около 10 секунди, за да обмисля как в едно изречение да изразя всичко което ми се върти в главата. Умирам за приятелите си.. Мразя някой да ми казва какво да правя, спазвам само мойте си правила! Обичам предизвикателствата, силните усещания, тръпката!

* Всичко ми омръзва бързо!
    * Прекалено верен приятел съм, дори и за хора, които не го заслужават!
    * Май е трябвало да стана психиатър,щото вече съм като"кошче за душевни отпадъци" и всяка тревога на друг я изживявам и аз,но пък всичко казано и споделено е заключено в мен и не раздувам.. За това и много хора, споделят живота си с мен.
    * Бързо паля и бързичко ми минава!
    * Разхвърляна съм.. Но си пазя всичко!
    * Никога не забравям!
    * Ако е за нещо дребно, прощавам.. Но кажа ли веднъж "Край!", няма връщане назад!

Ее за сега толкова от мен! Вие сте  Усмивчица
    Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #1 -: Март 12, 2010, 15:57:12 »

Аз пък съм Стрелче.  Усмивчица Роден на 23 ноември.
    Та преди години гледах майка ми често четеше една книга, озаглавена 'Слънчевите знаци на Зодиака" на Линда Гудман. И аз, нали все всичко знам, и викам: "Кво ги четеш тия глупости, астрологията е само за наивниците", изхождайки от хороскопите от медиите. Ама един ден тази книга остана случайно на масата в кухнята без надзор и аз полюбопитствах (помня, че датата беше 11 ноември 2002 година, около 18 часа). "Я да видя коя зодия съм сега", викам си, "я, Стрелец. Я да прочета. Лелеее, че то писано точно за мен бре!"  Шокиран Шашнах се много, продължих да чета. "Е, то и тук си го пише. Че съм непохватен, непохватен съм. Където мога да се спъна, се спъвам. Че не съм да се грижа за дома, не съм. Ами какво искат от мен тогава.  Ухилен Вярнооо е, обичам да пътувам, да "философствам", често изтърсвам това, което мисля за някого, без да се замисля преди това. Че тя астрологията била вярна."  Прегръдка Сигурен съм, че ако описанието за моята зодия не отговаряше за характера ми, и досега нямаше да си мръдна пръста да се опитам да разуча по-подобно що е то астрология, дали пък не е нещо повече от измишльотините по вестниците и телевизиите.
    Пък и честно казано, си харесвам зодията. И много хора споделят, че Стрелец не е лоша зодия   (с изключение на баща ми, той ни мисли мен и брат ми за твърде шантави, неподредени, и т.н.).
    Дълго време се чудех защо имам такава голяма памет и смятам, че може би се дължи на Луната ми в Рак. Но стелиума в Стрелец си оказва най-силно влияние при мен и това много ме радва.  Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Март 12, 2010, 17:35:31 »

Аз съм Лъв.Някъде бях чел,че съм зодията на зодийте.Не знам,но много ми харесва зодията-роден съм на 2 август!
    Четох описания за лъва-на някои места познават,на други не.
    Активен
    roni7o0o
    Странна
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #3 -: Март 13, 2010, 15:19:36 »

Ами аз съм Овен. Родена съм на 29 Март. Досега всичко което съм чела за зодията си напълно се припокрива с характера ми. Понеже не ми се пишат дълги обяснения направо ще постна характерните черти на Овена :
    Съдбовна мисия: Да ръководи. Да поставя началото. Да прави пръв решителна крачка към новото. Да е винаги на върха.
    Обичат: опасността, риска, бързото решение, скока напред.
    Мразят: страхливостта, несигурността, колебанието, интригата, дипломацията.

Те са пълни с оригинални идеи и харесват всичко ново. Те са новатори и изобретатели, всичко правят по собствен начин, прокарват собствени пътища. Любопитството им може да стигне до нахалство. Носители са на първична необуздана енергия, нетърпеливи са, често не зачитат чувствата на другите и стават агресивни, ако им се месят в работите.

Овните са егоцентрични, но отговорни и самоотвержени. Не е препоръчително да спорите с тях. Овенът прилага различни начини за постигане на целите си. Той успешно може да зарежда с положителна или отрицателна енергия вода, продукти и облекла, но често забравя, че е повишил енегийното поле около себе си и сам се учудва на постигнатите резултати.
    Овенът е много грижлив и обича да помага. Той е чистосърдечен и дружелюбен.

Лошото при Овена е, че е твърде прибързан и разпилява енергията си само към много цели, след което често взима грешни решения. Друг голям проблем на Овена е неговият егоцентризъм и прекалена гордост, което обяснява тираничното му поведение към близките.

Най-лош вариант: На Овенът трудно му се отдават простите неща. След като създаде семейство не трябва да му се поверява управлението на финансите, защото бързо харчи, взима заеми и трудно ги връща. Пада си по алкохола и солените шегички. Ако е в добра форма може да спретне здрав скандал по незнайна причина.
    Детето Овен
    Детето Овен кипи от енергия и искреност. Развива се с бързи темпове, самостоятелно е и не понася никакви забрани. Много бързо подготвя уроците си и още в началното си обучение има представа с какво ще се занимава. Лесно се разбира с родителите си, защото споделя всичко с тях. Ако не му дават непрекъснато съвети и го оставят само’ да се справя, това е перфектното дете.

Обичам си зодията !!
    Активен

" Не е важно колко хора познаваш,а колко от тях ще застанат зад теб в труден момент!"
    Mira_X
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #4 -: Юни 03, 2010, 14:21:18 »

Аз съм Теле с асцендент Овен.
    Отговарям си на зодията или поне, повечето неща които пишат имат сходства с мен.
    И за моята зодия съм чувала, колко сме ужасни, колко сме инати, но аз си се харесвам такава а и чудесно се разбирам с хора родени под същия зодиакален знак и с близнаци (между другото) Усмивчица.
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #5 -: Юни 03, 2010, 18:32:40 »

Не стига,че Теле ами и асцендент Овен.
    Активен
    Mira_X
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юни 03, 2010, 21:16:48 »

Страхотна ми е комбинацията, нали!? Плезещ се
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #7 -: Юни 03, 2010, 22:03:13 »

Нямам думи! Едната я познавам добре,а другата още по добре.Тази комбинация ще е страхотна, но мисля с отрицарелен знак.Дали е така Вие ще кажете.
    Активен
    Teleca
    Гост
    « Отговор #8 -: Юни 03, 2010, 22:53:34 »

Че какво толкова ни има на нас телетата ... а Овните ако не са на кеф, дим да те няма

Аз съм Телец с асцендент Везни и Луна в Риби, ако знаеш каква душичка съм ... стига да не ми прелее тенджерата на търпението, което се е случвало до сега само 2 пъти. Ама тая Луна в Риби идва малко в повече в емоционален план, но като цяло много си харесвам и 3те знака
    « Последна редакция: Юни 03, 2010, 23:02:30 от Teleca » Активен
    Mira_X
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Юни 03, 2010, 23:10:47 »

Нямам думи! Едната я познавам добре,а другата още по добре.Тази комбинация ще е страхотна, но мисля с отрицарелен знак.Дали е така Вие ще кажете.
    Аз лично не усещам да съм нещо по-взривоопасно с този асцендент, типично Теле съм си .

Между другото имам една приятелка от зодия Овен, която е супер, ама суууупер спокоен човек. Не си спомням какъв и беше асцендента, но никога не съм я виждала да избухва, изнервена-да, но да избухне-не.
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #10 -: Юни 03, 2010, 23:12:59 »

Телетата нямате грешка,но да си нямаш работа с тях. Ще ти скъсат нервите с благия и влажен поглед.
    Активен
    Mira_X
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Юни 03, 2010, 23:21:47 »

Ееее ся, много сме си готини Ухилен
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #12 -: Юни 03, 2010, 23:28:14 »

Много ви обичам-като стек например.О,забравих,че не се храня с месо.
    Активен
    ssacrifice
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #13 -: Юни 09, 2010, 13:38:56 »

Лъв, родена на 09 Август - описания за Лъва, както каза Рабено на някои места познават, на други не.
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    Neverland
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #14 -: Юни 09, 2010, 14:42:28 »

Телец с асцендент Стрелец Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Характеристика на всяка зодия « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    Denny Baby 27 59016 Последна<br />публикация Ноември 04, 2010, 15:19:55
    от Хера
    Вашата зодия « 1 2 3 4 5 »
    Анкети
    Аэ съм 71 7257 Последна<br />публикация Октомври 06, 2012, 13:11:09
    от Ru Alfa
    Вашата дата на раждане
    Обща тематика
    Аэ съм 5 2412 Последна<br />публикация Декември 08, 2011, 19:17:47
    от Ariam
    Според вас Коя е Най -хубавата зодия ? « 1 2 3 »
    Астрология и нумерология
    fenmen 39 7416 Последна<br />публикация Август 29, 2013, 16:34:04
    от Kissing You Good Night
    Каква е вашата Еkо-следа върху природата? « 1 2 »
    Обща тематика
    Ru Alfa 28 1322 Последна<br />публикация Ноември 26, 2013, 16:14:04
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright