Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Флеар изкуство  (Прочетена 2051 пъти)
izida
Гост
« Отговор #15 -: Март 12, 2010, 14:47:32 »

Ха, ха, барманските номера остават за цял живот, сигурно повечето от нас са минали през тази школовка на живота!!! Права ли съм или греша??? Ухилен Ухилен
Активен
kim
Гост
« Отговор #16 -: Март 12, 2010, 16:26:32 »

Ха, ха, барманските номера остават за цял живот, сигурно повечето от нас са минали през тази школовка на живота!!! Права ли съм или греша??? Ухилен Ухилен

Почти Веселяк Аз веднъж бях зад бара, но мих много, много чаши...

Amazing - мога да кажа само едно - amazing!!! Eвала Усмивчица
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #17 -: Май 07, 2010, 02:03:47 »

Благодаря на всички от сърце.
Вчера докато тренирах усетих нещо страхотно.
Един глас ми каза,защо бързаш наслади се на момента изживей го до край.Вникни в това което правиш.
След като направиш точно това и движението което исках стана и изпитах огромно удоволствие.
А  музиката на която ще направя скоро нещо уникално  е невероятна.
Silence!!!
Усмивчица

ПС: Моля да ми извините стила днес е по различен на писане май,или на мене така ми се струва. Ухилен

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Юли 27, 2010, 01:12:36 »

Стари кадри от амбициозните млади години Веселяк

Тук около мен имаше толкова снобари,че направо ме втрисаше да не направя някоя беля.Всичко мина благополучно.Усмивчица

Сега видях колко е страшна сянката зад мен хахахахах Веселяк

Ето мястото кадето трупах карма като луд......или хайде да кажем по така ОПИТНОСТ

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

susi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

• Град: Германия
  • « Отговор #19 -: Юли 27, 2010, 01:20:12 »

AMAZING преди малко ти гледах темата но реших да не коментирам защото последния пост е от преди месеци  Ухилен . Страхооотен си! Много ми оправи настроението клипчето което си пуснал  . Градинката ти ми напомня на нашата която имахме в Кипър (но в Пафос)  Ухилен .
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Юли 27, 2010, 01:57:09 »

Благодаря ти Сандра Усмивчица все пак това е тренировка и е малко скучно Усмивчица.

Пускам това клипче за да се потопите в атмосверата макар,че тук публиката е много тиха и скучна.
    Жалко,че нямам сега от някой от последните конкурси,беше толкова вълнуващо не мога да ви опиша.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dz1VI2iOhXE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dz1VI2iOhXE</a>

Аз лично преди излизах на агресивна музика или не си я подбирах но от доста време излизам да творя с прекрасна музика като тази.
    Направо се разливам от удоволствие на сцената на това изпълнение,раздавам наслада.
    Преди практикувах да бъда номер 1 и да галя егото си,а сега искам да покажа различна гледна точка на нещата.
    Да се види красотата на душата чрез него,а не аспект на егото.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8zu6dC8UGh4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8zu6dC8UGh4</a>
    « Последна редакция: Юли 27, 2010, 02:10:15 от AMAZING » Активен

Уж-Ум
    Vakuu
    Неактивен Неактивен

Публикации: 54

NO MORE!

« Отговор #21 -: Август 18, 2011, 21:09:45 »

Плезещ се Кой бил Амейз ...

мога да кажа само:  Шокиран просто amazing
    но има едно "но"  Угрижен
    предпочитам душевната ти същност  Не бях аз

п.с.  и аз мога да жонглирам с 3 топки за тенис на корт или 3 домата Веселяк, но това е нищо в сравнение с различни по форма и тежест премети, има някой който ти помага, невидимо англече или нещо такова Усмивчица
    « Последна редакция: Август 18, 2011, 21:18:15 от Красив Ум » Активен

Който ме подценява, че мога да се справя и сам. Може спокойно да се отдръпва и да не се притеснява. Усмивчица
    Самотата е илюзия. Усмивчица
    Заедността е истина, независимо от илюзиите за самота. Усмивчица
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    На кое изкуство се възхищавате най-много? « 1 2 »
    Изкуство
    Аэ съм 28 1943 Последна<br />публикация Ноември 01, 2010, 12:35:09
    от nia.boneva6
    Протест против орязването на бюджета за наука, култура и изкуство
    Инициативи
    naturu 7 829 Последна<br />публикация Юни 23, 2010, 14:01:02
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright