Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Флеар изкуство  (Прочетена 2032 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Март 12, 2010, 01:40:44 »

Здравейте приятели освен стихчетата които пиша с удоволствие преди доста време се захванах и с един друг вид искуство или така наричания в днешно време FLAIR.Това е с две думи изкуство в което се използват различни манипулации с бутилки,шеикъри и всичко от баровото оборудване с цел приготвянето на качествени напитки по възможно най-атрактивен начин.
Е напоследък съм се откъснал доста от него с месеци понякога повече от година ми се случва да не пипам нищо,но все още ми е останало малко от това което можех.
За това направих една инпровизирана тренировка днес и се радвам да я споделя с вас,защото може и някой от тези 400 потребители също да има подобно хоби или страст.
Не съм изрязвал нищо оставих да видите колко съм упорит като "магаре" докато не постигна желания резултат. Ухилен
Надявам се ако не друго поне да се позабавлявате малко,за съжаление нямам в момента записи от мои конкурси,колкото и да ми е странно.
Държа да отбележа че с избрана от мене музика в подходяща атмосфера може да се получи нещо много много интересно.
Надявам се да се забавлявате: Ухилен Ухилен Ухилен

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=US7YjQmUu-E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=US7YjQmUu-E</a>

ПС:Сега така си правя гимнастика и си подържам тялото от време на време.УсмивчицаУсмивчицаУсмивчица
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
lessus
Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #1 -: Март 12, 2010, 01:47:24 »

Слънце Овладял си Материята в случая  Ухилен икараш предметите да следват твоите действия .. тц тц тц  Ухилен
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Март 12, 2010, 01:58:11 »

И тва е преди "Прехода" хахахаха Веселяк Веселяк Веселяк
    Искам да видя после какво ще правим хахахаха Веселяк Веселяк Веселяк
    Така ако можех да владея и себе си .Може би ако бях посветил повече време на себе си вместо на бутилките хаххах Веселяк може би,може би. Ухилен Веселяк Ухилен

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #3 -: Март 12, 2010, 02:39:10 »

хахах човече , всичко с времето си , инъче би те уплашило  Ухилен .Може би де. Ти си силен човек ,може и да не те ,не вярвам да те . Е няма да е на физическо ниво,  просто ще възприемеш че тези неща са само измислица на съзнанието ти  Плезещ се
     А там, със "остаряло" съзнание, не е китка да ти кажа хаха . Ако човек си пренесе страховете там , ще иска да си се върне тук ,без никакви сили такива ,ако може и ще си се задоволи да тъпче в калта ,дори и да трябва да е роб на КОЙТО и да е ... затова преди всичко ,трябва да "пречистим" себе си , и после да приемаме "силите"
    Усмивчица ух , отклоних се от темата . и пак Браво  Слънце
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    До
    Гост
    « Отговор #4 -: Март 12, 2010, 04:15:31 »

Хехехех, браво, браво!!
    Харесва ми и ти се отдава доста добре - наистина има нещо в самия синхрон, в действията.
    : ))))))
    Поздравления.

ПС: Да не в минал живот нещо....  Згреших Прегръдка И между другото много хубава градина има в двора - много ми харесва зеленината и изгледа.
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #5 -: Март 12, 2010, 09:16:05 »

Браво, браво!!!

Много добре! Страхотно се справяш!
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #6 -: Март 12, 2010, 10:18:17 »

леле Amazing, направо ми се кръстосаха очите докато те гледам как ги подхвърляш и премяташ тези предмети и бутилки. Възхитена съм. Аз съм толкова некоординирана в ръцете, че такова изкуство ми се вижда като мираж.
    Много съм впечатлена от красивата градина.
    Ех, как си мечтая за уютна къща с разкошна градина...
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #7 -: Март 12, 2010, 10:57:55 »

AMAZING, я направи един курс да ни научиш и нас на това. Имам желание, обаче съм доста схванат и непохватен и ми е нужен опитен Учител.  Усмивчица
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #8 -: Март 12, 2010, 14:16:04 »

А аз съм го гледала наживо, яд ли ви е Плезещ се
    Амейзинг, спомняш ли си как събра погледите на англичаните в пуба? Няма да забравя този ден и зяпналите им усти. Усмивчица Жалко, че по-малко тренираш, личи си от клипа- преди беше по-добър. Почни отново бе човеко- този вид изкуство наистина радва и забавлява хората...
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Март 12, 2010, 14:21:33 »

А аз съм го гледала наживо, яд ли ви е Плезещ се
    Амейзинг, спомняш ли си как събра погледите на англичаните в пуба? Няма да забравя този ден и зяпналите им усти. Усмивчица Жалко, че по-малко тренираш, личи си от клипа- преди беше по-добър. Почни отново бе човеко- този вид изкуство наистина радва и забавлява хората...

Мен от една страна ме е яд, че не съм го виждала това на живо, а от друга- не. Той Амейзинг уж е миротворец, ама ако нещо го ядосам, може уж без да иска да изпусне някоя бутилка и да ме центрира между очите. Усмивчица
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #10 -: Март 12, 2010, 14:30:58 »

Хаха... Само такъв вид създава, повярвай ми. Иначе е добра душа. Ако си го виждала как мяташе преди бутилките и теб ще те хване яд, че сега му се опъват малко. Представи си на него какво му е. А и освен, че е идеалист и иска да изпипа всичко перфектно е упорит и като магаре...Намигване
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Март 12, 2010, 14:39:38 »

А и освен, че е идеалист и иска да изпипа всичко перфектно е упорит и като магаре...Намигване
    Типично по водолейски.  Усмивчица И майка ми е същата.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Март 12, 2010, 14:41:26 »

Хах Гити, мисля, че мога да си го представя. Нали е роден на една и съща дата като съпруга ми, който също е голям перфекционист, философ и инат Усмивчица

Амейзинг, като гледам как си изпипал градината, още повече почвам да вярвам в думите на Гити, че си табиетлия Усмивчица
    Като се замисля, аз не обичам да пия, но пък съм укуслива. Амейзинг, ако можеш да развъртиш пръчки луканки, ще стана сред най- ревностните ти почитателки на това изкуство Усмивчица ( това е в кръга на шегата, да не се обидиш) Усмивчица

Веско, аз съм с асцендент Водолей, ама нещо не мога да се позная в тези описания за Водолеите. Явно лъвското в мен надделява повече Усмивчица

Активен
    хадзапи
    Гост
    « Отговор #13 -: Март 12, 2010, 14:41:45 »

Амазинг, много ми хареса това, което правиш.  
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Март 12, 2010, 14:46:01 »

Веско, аз съм с асцендент Водолей
    Аз също (+ силно влияние на Уран - съвпад Слънце, МЦ, Меркурий, Юпитер).  Усмивчица И понякога също се инатя, особено когато искам да свърша нещо по един начин, а не по друг, дори другият да е по-добър от това, което съм си намислил.  Ухилен
    Иска ми се обаче мнооого да се науча на тия номера с бутилките, които ги прави Амейзинг, ама като се знам, представям си какво би се получило.  Купон  Веселяк Веселяк
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    На кое изкуство се възхищавате най-много? « 1 2 »
    Изкуство
    Аэ съм 28 1908 Последна<br />публикация Ноември 01, 2010, 12:35:09
    от nia.boneva6
    Протест против орязването на бюджета за наука, култура и изкуство
    Инициативи
    naturu 7 797 Последна<br />публикация Юни 23, 2010, 14:01:02
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright