Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: В Русия се роди говорещо новородено  (Прочетена 7383 пъти)
protoplasma
Гост
« Отговор #30 -: Декември 24, 2011, 10:34:22 »

Проговорил съм доста късно. Даже е имало сериозни притеснения, дали изобщо ще проговоря (сега наваксвам). Само съм се хилел кто пъпеш. За сметка на това пък съм проходил, даже съм тичал много по-рано от нормалното.

Активен
WaterLily
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #31 -: Април 18, 2012, 00:56:22 »

Проговорил съм доста късно. Даже е имало сериозни притеснения, дали изобщо ще проговоря (сега наваксвам). Само съм се хилел кто пъпеш. За сметка на това пък съм проходил, даже съм тичал много по-рано от нормалното.

И аз съм така.Имаше съмнения дали ще говоря както трябва,но пък съм проходила и протичала на няколко месеца.   Ухилен
Активен

Посоките на развитие в живота можеш да сменяш, но не и мисията на душата да променяш, с която тя в този живот дошла е.
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #32 -: Април 18, 2012, 13:09:56 »

Аз пък приказвам от .. 7-8 месечна, доколкото разбрах, и от малкото, което помня оттогава, съм приказвала нон стоп, какво ли не. Но за сметка на това съм проходила много късно.    Усмивчица
Активен
Gabstar
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #33 -: Юли 10, 2012, 22:30:08 »

Не помня точно от разказите на майка ми на колко месеца съм била , когато съм проговорила но е било супер рано .... От разказите майка ми твърди , че никога не съм имала бебешка реч , свързвала съм смислено цели изречения като голям човек.
Активен
Страници:  1 2 [3]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Как се роди планетата Гея
Космогенезис
Administrator 10 2243 Последна<br />публикация Октомври 09, 2012, 16:57:23
от Sunshine(sun)
Пожарите в Русия
Обща тематика
Веселин 4 861 Последна<br />публикация Август 13, 2010, 11:25:38
от Ich
Роди се бебе със зъбче
Любопитни факти
delfin 0 1009 Последна<br />публикация Февруари 25, 2010, 16:33:13
от delfin
Официалните власти в САЩ и Русия и отношението им към НЛО
Любопитни факти
Evolution 0 1328 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 11:11:47
от Evolution
Звънящите кедри на Русия
Полезни сайтове
Mitko R 0 956 Последна<br />публикация Септември 30, 2011, 15:27:32
от Mitko R

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright