Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: В Русия се роди говорещо новородено  (Прочетена 6884 пъти)
delfin
Гост
« -: Март 11, 2010, 17:08:58 »

В родилния дом на град Норилск новородено момченце произнесло напълно смислени думи. Както съобщава в-к "Жизнь", в Русия вече се раждат говорещи младенци. Родителите на новородения Степан, жителите на Норилск Родион и Лиза Бажееви били потресени от необичайните способности на бебето си. Веднага след появата на бял свят, новороденото отворило очи и неочаквано отчетливо произнесло: "Папа!" ("Татко!").

"Бях поразена! - твърди психоложката акушерка Марина Панова. - Едва родило се момченце заговори и аз го чух със собствените си уши! Такова нещо в Норилск, а аз работя в града много години, от 1986 г., никога не се е случвало! А е абсолютно реално."

Този необикновен случай - говорещо новородено - хвърлил в тупик всички медици. "Такива сложни думи са невъзможни за произнасяне от новородени, та децата до месец дори не могат да гукат, какво остава да говорят! Никога няма да забравя този случай, никога!" - заявява Панова.

На всичкото отгоре няколко минути след първата дума Стьопа произнесъл още една: "Мама!" А на следващия ден, когато 17-год. му майка Лиза ласкаво му обяснявала, че скоро ще дойде татко, неочаквано чуля отговор: "Кто? Папа?" (Кой? Татко?)

Родителите на Степан се отнесли към бременността с цялата отговорност - чели специална литература, слушали специална музика, даже специални курсове посещавали. Но резултатът надхвърлил и най-дръзките им очаквания!

От в-к "Над 55"
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Март 11, 2010, 17:14:57 »

делфин, това наистина е доста поразително. Знам, че се раждат бебенца със зъбче, даже докато раждах аз, в билницата на бял свят дойде такова детенце. Но пък говорещо бебе е направо чудо. Поне за мен де.
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #2 -: Март 11, 2010, 17:38:23 »

Това ще е от водките...  Ухилен

Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Март 11, 2010, 18:24:56 »

Това ще е от водките...  Ухилен

И после нека да разправят, че водката не била полезна Усмивчица
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #4 -: Март 11, 2010, 19:28:26 »

Нямате си напредстава какви деца има в Китай и Русия, но за тях не се говори и знае много, просто рядко пускат информация за тях в медиите.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Март 11, 2010, 19:30:53 »

ами, не се очудвам, че ги крият тези дечица, защото медиите прекаляват с нахалството си. Понякога са голяма напаст.
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #6 -: Март 11, 2010, 19:40:16 »

Не е само това. Просто се работи с тях в специални училища, които са скрити от обществоот, и в полусекретни и секретни институти. В Москва, мисля, че и за Петербург се отнася това, има клуб на родители с такива деца и се срещат редовно, но са затворени и трудно има достъп до тях, ако няма такива деца и родителите с детето си да станат членове. Сайтовете им също са само с пароли за достъп и са много защитени. Това са т.нар. скрити сайтове или с ограничен достъп.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Март 11, 2010, 19:49:54 »

То и тука в България има скрит манастир, където се обучават такива деца.James Twyman е описал случки/разкази от България, където е посетил този манастир и се е срещнал с дечицата. По негови думи България е една от държавите, където има най- много надарени деца.
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #8 -: Март 11, 2010, 20:28:22 »

Да, зная за Джеймс Твайман и за срещите му тук с тези деца. Той поддържа връзка с тях, те му предават на ментално ниво информация. Тези деца са в постоянна връзка помежду си. И правят много за света, особена връзка имат с делфините. Даже Твайман най-добре прави връзка с едно от децата (от България, от срещата му в този манастир) във вана пълна с вода. Те са страхотни същества тези дечица.
    Активен
    Vicky
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #9 -: Март 30, 2010, 22:35:21 »

Децата-индиго много скоро ще се появят пред нас.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Март 31, 2010, 09:31:47 »

Децата-индиго много скоро ще се появят пред нас.

Вики, ама индигото вече се е появило отдавна Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Юни 18, 2010, 15:14:24 »

Интересно ще ми е да чуя бебчо как говори!
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #12 -: Юни 18, 2010, 15:25:05 »

Индигов-дете е това със сигурност!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #13 -: Юни 18, 2010, 15:30:57 »

Или преходно, или нещо подобно...
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #14 -: Юни 18, 2010, 15:40:44 »

Да, зная за Джеймс Твайман и за срещите му тук с тези деца. Той поддържа връзка с тях, те му предават на ментално ниво информация. Тези деца са в постоянна връзка помежду си. И правят много за света, особена връзка имат с делфините. Даже Твайман най-добре прави връзка с едно от децата (от България, от срещата му в този манастир) във вана пълна с вода. Те са страхотни същества тези дечица.
    И къде е този тайствен манастир в България за който всички знаят само ние не знаем
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Как се роди планетата Гея
    Космогенезис
    Administrator 10 2147 Последна<br />публикация Октомври 09, 2012, 16:57:23
    от Sunshine(sun)
    Пожарите в Русия
    Обща тематика
    Веселин 4 755 Последна<br />публикация Август 13, 2010, 11:25:38
    от Ich
    Роди се бебе със зъбче
    Любопитни факти
    delfin 0 911 Последна<br />публикация Февруари 25, 2010, 16:33:13
    от delfin
    Официалните власти в САЩ и Русия и отношението им към НЛО
    Любопитни факти
    Evolution 0 1241 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 11:11:47
    от Evolution
    Звънящите кедри на Русия
    Полезни сайтове
    Mitko R 0 850 Последна<br />публикация Септември 30, 2011, 15:27:32
    от Mitko R

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright