Духовно развитие

Страници:  1 ... 12 13 [14]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Послания от Елфите :)  (Прочетена 9673 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #195 -: Юли 05, 2013, 00:41:49 »

ТОВА СИ ТИ

Сила мощна съм, вибрираща, гравитационна,
хармонията в хаоса съм съвършена!
Вселена в кванта съм, вълна съм торсионна,
звезда съм супер нова в тъмата непрогледна!

Ела пред мен и изправи се, виж ме!
Светя целият в златисто бяло!
Това си ти!Във себе си държиш се!
Очите ми кристални, ах това вълшебно огледало.

ПС:Ако ти живееш в другия, а другия живее в теб и двамата сте различия олицетворяващи едно цяло, то тогава:
Ако някой те нарани ти виждаш частта от теб която е наранена и се опитва да наранява, но когато ти и простиш, така и даваш възможност на тази своя част да види частта от нея която прощава и обича безусловно!

Така помагайки на "другия" ти помагаш на себе си и помагайки на себе си помагаш на "другия".
Всъщност тук е само един и никой друг, това си ти!

Някой все още са като NEO и не са се подредили, но когато се пренаредят  и разкодират  анаграмата ще осъзнаят, че винаги са били The ONE.
NEO<=>ONE

Интерсното е още, че докато пишех това осъзнах, че всъщност тези три букви "О","N","E" дори не са случайни.

"O" Символизира цялостта, всичко което Е!
"N" Символизира "Ин" и "ЯН" и връзката която ги свързва от едната страна в началото, а от другата в края.
"Е" Символизира светата троица, (Ум,Дух,Тяло), (Съзнание,Подсъзнание,Свръхсъзнание), (Мисъл,Дума,Действие), които също са свързани по вертикалата (настоящия, вечен миг) където са подредени всички измерения....

Сега пък докато пишех това се сетих, че в библията е описано така създаването на света....първо е било цялото това което Е или "О", после ....
1. В начало Бог сътвори небето и земята.
5. Светлината Бог нарече ден, а тъмнината - нощ
Или с две думи се поляризира на противоположности за да може да се развива, да се движи...

После пък движението и развитието на тези две "енергии" мигновено дават възможност да се родят безброй неща.Също както при създаването на човека има мъжко и женско и от един сперматозоида се дели на две и после на безброй.
Това пък ражда различни по плътност светове ...Духовни, астрални(ментални), материални ...Мъжко,женско и безкрайност...1-0-8....или троицата "Е"

ONE

А това ми припомня ето това.... Усмивчица

„В началото беше Словото и Словото беше у Бога и Бог беше Словото”.

и още купища неща............

Леле от къде почнах, къде отидох, а къде ли ще свършаааааа...........ако съм цял (ONE).....май там от където съм почнал....я да видим......
ТОВА СИ ТИ!
Ееее, хахахаха направо се туширах ......... е сигурно съм аз то и на ника си го пише хахаха

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uAXtO5dMqEI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uAXtO5dMqEI</a>
Не се опитвай да огънеш лъжицата, това е невъзможно...вместо това просто се опитай да осъзнаеш истината...лъжицата не съществува....тук си само ти!  Ухилен Ухилен Ухилен

ПС:ПС Лъжицата счупена от смях

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #196 -: Октомври 30, 2013, 01:02:15 »

Обединени

Обединени с чисто намерение
от краищата най-различни на света.
Изпълнени с мощно вдъхновение
се събрахме тук, но вече на дела!

В поток единен да се слеем,
фокус остър да насочим.
Родината с любовта си да залеем,
пътят на изгубените да посочим.

Нека видят, нека знаят, нека преживеят,
същината на това което те винаги били са!
Нека преродят се, възкръснат, заживеят,
като красива, неогасваща, божествена искрица!

Ела и ти твори, рисувай с нас,
визията си свободно разширявай!
Заедно можем всичко, едно сме в този час,
света играчка наша е. Ела, ела се забавлявай!

http://shirinan.com/obedinenie
                                                                  https://www.facebook.com/obedineniVedno

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Страници:  1 ... 12 13 [14]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright