Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Човек-мечка-прасе - генетични експерименти  (Прочетена 1871 пъти)
Spirit
Гост
« -: Март 04, 2010, 18:39:55 »

http://www.thinkgene.com/scientists-successfully-create-human-bear-pig-chimera/

Природата е толкова прекрасна и съвършена, но на човекът като му липсва вътрешна красота няма как да я види отвън.

Учени от Сан Франциско успешно създали хибрид м-у човек, мечка и прасе. Доколкото разбирам са били инжекция с някакви гадости на бременна свиня и ето резултатът.
Лично според мен такива експерименти са си изнасилване на природата, но май човекът най-много в това го бива. Какво е вашето мнение? (не се притеснявайте ако сте "за" само защото аз не съм Усмивчица )

* manbearpig.jpg (82.72 KB, 1024x768 - видяно 362 пъти.)
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Март 04, 2010, 18:45:25 »

Добре,учените се радват,че са успели да създадат успешен хибрит.На хората ще им е интересно няколко дни и после ще им омръзне.
Представете си какво му е на самия хибрит.След като съдържа в себе си и човешки гени явно осъзнава,че е просто един експеримент.И предполагам чувството едва ли е хубаво!
А и да не създадат нещо,което да не могат да спрат после,като по филмите!!!
Активен
Jani
Гост
« Отговор #2 -: Септември 18, 2010, 22:16:47 »

лелеейй отначало не можах да повярвам и изобщо че съществува ими се иска много да го видя на живо всичко ще сметнат че е лудост или че по - точно аз съм лудата...просто това е човешко творение нещо създадено макар гавра с природата...може би след време ще има още такива създания че дори да променят хората но понякога ние човеците се нуждаем от такива ''човеко-маймунично-свине'' в живота за да знаем как да постъпим колкото и разум да имаме...
Активен
Dinev
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #3 -: Ноември 30, 2010, 00:01:57 »

Доста интересна снимка...може би има нещо правдоподобно в статията,но не и в снимката.Забележете как това хуманокучесвинеоид се е излегнало на някакво диванче и доколкото се вижда,това е на някакво изложение (съдейки по витрините и момчето с късите панталони и маратонките). А не би ли трябвало да е в някоя строго-секретна лаборатория със сумати тръби напъхани къде ли не и поставено в някоя от онези камери дето издържат на армагедон...а да,няма и пичове с големи инцекции облечени със светлобели херметезирани и незнам си какви още костюми ).След като каквито и да били действия с човешки гени са забранени силно се съмнявам,че някой би оповестил такова нещо (не твърдя,че не се правят,а че просто не са достъпни за простосмърния).Та за мен това си остава един успешен фотошоп проект
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Ехнатон-човек или извънземен?!
Древни цивилизации
Аэ съм 3 3843 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 22:11:25
от Ronkata
Човек в стомаха на динозавър
Любопитни факти
Evolution 0 1050 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 11:16:08
от Evolution
Ти си човек с висока цена!
Послания
Бунтарката 1 742 Последна<br />публикация Януари 07, 2011, 21:35:14
от air_fairy
Реч на Лудата Мечка (Мато Уитко)
Природосъобразен начин на живот
protoplasma 1 1015 Последна<br />публикация Септември 12, 2012, 11:19:47
от Финист
Предпочитания за тип човек
Анкети
my life... 0 651 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 14:34:38
от my life...

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright