Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да опитаме да правим нещо заедно !  (Прочетена 1989 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #15 -: Март 04, 2010, 21:07:24 »

Не!
Просто той се държи доста естествено.Какво имаш против него?
Съгласен съм,че този сайт не е политически,но ако прочетеш целия пост ще ти стане напълно ясно,че това,което съм написал няма нищо общо с политиката!
Активен
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 228

• Град: Пловдив
  • « Отговор #16 -: Март 04, 2010, 22:07:57 »

Предлагам в експеримента  да не се включват никакви политически каузи, нито каквито и да е политически лица, независимо дали са положителни личности или не. Предполагам, никой от вас не обича хората с голяма власт и политиците са едни от тях. По-добре е да се съсредоточим върху други каузи, например свързани със здравословни проблеми или нещо от този сорт.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #17 -: Март 04, 2010, 22:20:10 »

Например, ако има някой ваш близък или познат със здравословен проблем, може с него да опитаме?
    Активен
    Marticha
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #18 -: Март 04, 2010, 22:20:42 »

AMAZING, предполагам че izida има на предвид нещо на което може да следим развитието, нещо по... индивидуално. Може би, личност, институция или идея. Която да няма нищо общо с 'властта' Усмивчица
    Предполагам да намерим някоя кауза, инициатива като например хора помагащи на други хора или подобно.

За майката земя според мен всеки тук индивидуално по един или друг начин и отдава любов
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #19 -: Март 04, 2010, 22:31:12 »

Ех, мен много ме мъчи едно нещо: не знам дали сте забелязали, но пчелите малко по малко измират. Учените отдават това на увеличените през последните няколко години излъчвания от антените на мобилните оператори. А нали знаете, че когато пчелите изчезнат, и животът от Земята ще си отиде няколко години след това. Не можем ли да направим нещо? Например масово засаждане на цветя и дървета? Или пък нещо свързано с медитацията?
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #20 -: Март 04, 2010, 22:32:51 »

Не знам за останалите но аз сега се стремя да обичам и политиците и крадците и мошенниците като част от едно цяло.
    Здравословните проблеми си мисля че са следствие е неразумно да ги отстраняваме те имат задача да учат на нещо.
    Можем според мен най-добре да уговорим час и да изпращаме любовта си към целия свят към всичко живо и не живо.
    Така си мисля че ще подходим генерално и че ще обхванем всички сфери на живота.
    Дори вече ми хрумна идея.
    Това е сайтчето на Pluton надявам се да помогне за "Експеримента",но той вече е правен и дава огромен резултат както в Америка така и в Испания,Израел и тн.
    Просто зависи от нас дали ще го направим.
    Кажете час кой кога му е удобно ако сте съгласни,или пък ако не сте.
    Идеята много ми хареса аз лично ще я осъществя още днес.
    Аз си мисля че не е толкова важно дали ще видим или усетим резултата на това.Въпроса е дали вярваме?
    Ако помогнем нека помогнем на всички а не само на някой,поне аз това ще направя а вие ако решите нещо друго не ми пречи на мен пак да ви подкрепя и без това имам доста време напоследък за което съм благодарен.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 686

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #21 -: Март 04, 2010, 22:35:13 »

Например, ако има някой ваш близък или познат със здравословен проблем, може с него да опитаме?
    Аз съм напълно ЗА! Още повече, че моя близка е много болна, става дума за рак. Ако душата й наистина го иска, мога да й помогна, както и лекарите, вие също, не мислите ли? Била съм свидетел как една друга моя роднина се излекува от последен стадии на рак на гърдата!
    Активен

Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #22 -: Март 04, 2010, 22:37:44 »

И аз съм ЗА! Още повече, че точно тези хора имат нужда от повече морална подкрепа.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #23 -: Март 04, 2010, 22:38:39 »

Ако и е писано да живее, ще живее! Може би, пък и е писано да срещне точно нас!
    Аз съм за!
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Март 04, 2010, 22:49:13 »

Ако и е писано да живее, ще живее! Може би, пък и е писано да срещне точно нас!
    Аз съм за!
    Ами ако не е?
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Март 04, 2010, 22:57:35 »

Питам ако не е защото искаме да се набъркаме пак в Божия план Господ знае най добре както и неината душа.
    Дори тя ако иска да оздравее на съзнателно ниво това не винаги съвпада с плановете на душата ако душата и иска да изтърпи и преживее вярата си а ние и отнемем този шанс,тогава какво?
    Веселин ти четеш "Пътя на душите",може би разбираш какво искам да кажа.
    Спомням си когато едната ми баба си отиде тя го искаше вече и на съзнателно ниво,вече не намираше смисъл да живее.
    Именно за това предложих по генерално да изпратим любов към всички.
    Не мислих да лекуваме всеки по отделно.
    Нито знаем причините за неговата болест нито сме наясно толкова с нещата.
    Да мисля че е добре да се молим за душите на близките и на враговете но да им бъде помогнато както казва Дана а не как да им бъде помогнато.Някой знае по добре от нас.И този някой си мисля че е нашия Творец.

Активен

izida
    Гост
    « Отговор #26 -: Март 04, 2010, 23:01:55 »

Ако не е, то тогава няма, но ако е Хммм? Защо се изключваш от Божествената същност?
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #27 -: Март 04, 2010, 23:10:34 »

Знам един виц, по този повод:
    Наводнение, седи човека и чака помощ.
    Минава лодка, предлага помощ, но той казва, че господ ще го спаси.
    Прелита хиликоптер и той иска да му помогне, но той - не, господ ще ме спаси.
    Минава кола, не и в колата не иска - господ ще му помогне.
    Накрая се удавил, и в отвъдното попитал св. Петър:
    Аз толкова ти служих, ти защо не ме спаси??
    Е, как казал св. Петър, лодка пратих, хиликоптер също, ти какво ръка ли искаш да ти подам.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Март 04, 2010, 23:14:21 »

Ако не е, то тогава няма, но ако е Хммм? Защо се изключваш от Божествената същност?
    Защото не съм на 100% сигурен какво и иска душата.
    Чувал съм нещо сега ще ви разкажа вие преценете дали е истина.
    Та чувал сим че Исус не е лекувал наред,той е имал способността да вижда в душите на хората и да разбира в дълбочина какво искат те(душите) и само тогава е предприемал мерки.
    Но той е виждал вярата на душата и е помагал да стане чудото за да затвърди вярата и както на тази душа на болния така и на свидетелите там около тях.
     Целувчица
    Активен

Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #29 -: Март 04, 2010, 23:15:22 »

Аз също съм ЗА да насочим нашата позитивна мисъл и енергия към близката на pluton. Плутон, искрено се надявам всичко да се уреди по най- добрия начин.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Големият експеримент
    Космогенезис
    delfin 5 2883 Последна<br />публикация Август 12, 2011, 13:02:13
    от Финист
    Експеримент
    Обща тематика
    Neverland 10 904 Последна<br />публикация Юли 18, 2010, 22:38:44
    от Neverland
    Експеримент с Истината
    Духовни учения
    Търсач 13 1032 Последна<br />публикация Април 23, 2011, 18:47:45
    от Търсач
    Експеримент с Истината – първи стъпки
    Йога
    Търсач 3 1568 Последна<br />публикация Януари 09, 2012, 00:26:36
    от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright