Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да опитаме да правим нещо заедно !  (Прочетена 1821 пъти)
izida
Гост
« -: Март 04, 2010, 16:34:18 »

Току що, ми хрумна следната идеа:
Какво ще кажете, да вземем даден проблем, било то обществен, социален, здравословен и т.н., за  който всички ние в форума да имаме достъпна инфорнация и да можем да следим. Да определим конкретен ден, час, и всички заедно под формата на медитация, молитва или изпращане на положителна енергия,както искате го наречете, да се опитаме да помогнем или променим нещо по дадената тема, която избереме!
Да видим с общи усилия можем ли да променим някои неща. На прима виста се сещам за някое болно дете например или друго. Как ви се струва? Искате ли да експериментираме? Дайте своите идеи!
Активен
Spirit
Гост
« Отговор #1 -: Март 04, 2010, 16:40:39 »

Аз съм съгласна, само кажете какво и кога, че напоследък не съм много в час с новините и пр.
Активен
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #2 -: Март 04, 2010, 16:43:02 »

Според мен трябва да се вдъхне на хората малко повече спокойствие и увереност, че не се знае тази раздразнителност и агресивност накъде ще избие. Къде гледам онзи ден в столичния градски транспорт, хората бяха готови едва ли не да се избият за глупости, повечето са станали твърде нагли и на някои хич не им пука, ако случайно бутнат или смачкат някого в навалицата.
    Активен
    Spirit
    Гост
    « Отговор #3 -: Март 04, 2010, 16:56:33 »

Според мен трябва да се вдъхне на хората малко повече спокойствие и увереност, че не се знае тази раздразнителност и агресивност накъде ще избие. Къде гледам онзи ден в столичния градски транспорт, хората бяха готови едва ли не да се избият за глупости, повечето са станали твърде нагли и на някои хич не им пука, ако случайно бутнат или смачкат някого в навалицата.
    Да, м-у другото забелязах като дойдох в София, че тук хората бяха изключително възпитани, с пръст да те докоснат и ти се извиняват, правят ти път и пр. А напоследък наистина все едно на никой за никого не му пука. Мажат те на палачинка и даже не се обръщат или нещо такова. Станали са много по-затворени и груби.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #4 -: Март 04, 2010, 16:56:51 »

Веско, добра ти е идеята, но трудно бихме проследили резултатите, може би нещо по-конкретно като за начало, а пък после.....-)))))кой знае какво ни чака
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #5 -: Март 04, 2010, 17:22:50 »

Идеята е повече от прекрасна!

От бялото братство, повече от 1600 дъновисти медитират всяка нощ между 22:00 и 22:30, за намаляване на озоновата дупка.

След като измислим тема, върху която да медитираме и определим час, ще го направя като съобщение да е видно от всички потребители във форума.

Още веднъж, БРАВО за идеята!

Активен

Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #6 -: Март 04, 2010, 17:24:13 »

izida, идеята ти ми харесва. Само трябва да определим върху какво ще се концентрираме, а след това ден и час, в който да го направим. На мен ми е най- спокойно в часовете между 9 и 11, 13-15, 16-18 Усмивчица Тогава щерката спи Усмивчица
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #7 -: Март 04, 2010, 17:26:54 »

Ама нека времето да е някъде вечерта, примерно към 22 часа поне. Така поне да може повече хора се включат. Или пък да е през почивен ден.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #8 -: Март 04, 2010, 17:31:53 »

БЪЛГАРИЯ                

Държавата
            Борбата на Бойко с мафията ми е интересна.Този човек просто излъчва едно наистина нечовешко спокойствие като се вземе предвид,че се е заел със всеки един проблем на държавата ни.Вярвам в него и мисля,че ако не се изкуши както всички досегашни управляващи то той може да ни очисти от калта и да  покаже България в целия и блясък пред света,който смята,че ние сме една ,,тоалетна".Със интерес наблюдавам събитията случващи се в България в момента.Убийството на Боби Цанков,според мен,сложи началото на края на българската мафия-стига,както казах,Бойко да не се поддаде на изкушенията иначе в такъв случай сме загубени!

Българския народ
             Обаче през другото време голяма маса от българите простеят излагайки ни пред целия свят.Дори хората,които наистина могат да докажат,че България има наистина много таланти биват скрити от сянката на дребнавия и агресивен българин.Смятам,че трябва някой да се заеме да покаже на целия български народ как да се държат с достойнство.В същия случай сме като през робството.Ако не бяха Паисий и Софроний да напомнят кои сме едва ли щяхме да се освободим 100 години по-късно.Но ние май пак сме забравили България и някой трябва да ни я припомни.

България
                    Смятам,че може да се издаде някаква книга с похвални слова за българския народ,за историята и ключовата му география.Тази книга трябва да бъде рекламирана по най-четените вестници,най-гледаните телевизий и най-посещаваните сайтове в Интернет,дори листовки по улиците да се лепят в краен случай.Тогава ще разберем отношенито на българите към България.Трябва да им привлечем интереса и да ги накараме да купят тази книга,която да им отвори очите.
    1)Реклама-за да има голяма купуваемост на книгата ни трябва много добра реклама на възможно най-известните телевизий,сайтове,вестници,списания и т.н.
    Трябва да имаме връзки с по-горе посочените разпространители на информация.
    2)Самата книга трябва да бъде написана доста увлекателно,кратко и ясно,да има много карти,илюстраций и снимки.Възможно най-въздействащо!За целта ще ни трябва писател,който да може да изпълни условията.
    3)За да имаме издадена книга ще ни трябва издателска къща,която да одобри проекта ни(в смисъл ако смятат,че е доходоносен) и да го издаде.Най-добре ще е издателска къща Хермес,защото,(не съм хич сигурен)според мен,тя е водеща в момента в България
    4)Темите на книгата ще бъдат:Географията ни,историята,стопанство и промишленост,култура,наследство и роля в света през вековете.
    Периода на историческата част(която не случайно,ще трябва да е малко повече от другите)най-добре ще е да обхваща българите и прабългарите от най-ранните сведения за тях до днешни дни.
    Това е в общи линий един вариант за събуждане на България и българите!
    Неслучайно на места говоря за българския народ като ние или като те!
    Смятам,че тази книга ще е добра не само за България ами и за целия свят,за да могат да разберат,че не сме измет,а сме едни достойни членове на Европа и на целия свят като цяло.Да разберат,че нямат право да ни плюят без да знаят нищо за нас и както е казал Вазов:
                      "що отговор дава и смива срамът
                       и на клеветата строшава зъбът"
                       По "Опълченците на Шипка"
    Ще е добре и ако ние,българите,които останахме будни като едни опълченци да се опълчим на тези,които плюят България и да събудим нашия народ от този кошмар!!!!
    Защото сме патриоти и сме готови да умрем за БЪЛГАРИЯ!!!

Как е идеята ми?Имам предвид има ли шанс да се изпълни!
    « Последна редакция: Март 04, 2010, 18:20:06 от rabeno » Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #9 -: Март 04, 2010, 18:04:10 »

Аз ще предложа да се съсредоточим върху нашата майка земя ГЕЯ или ЕЛЕЯ за да изпратим към нея нашата любов.
    Мисля че повече от всякога тя има нужда от тази енергия за да премине гладко и леко през прехода.
    До сега само ни е давала както и слънцето безрезервно,време е според мен да дадем и ние нещо докато сме на нея защото тя заслужава.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Special_boy
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 40

« Отговор #10 -: Март 04, 2010, 18:19:45 »

Идеята ми харесва.Трябва да се пробва.  Усмивчица
    Активен

Знам,че мога!
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Март 04, 2010, 18:21:08 »

Благодаря!(ако беше предназначено към мен де) Веселяк
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #12 -: Март 04, 2010, 20:37:20 »

БЪЛГАРИЯ                

Държавата
           Борбата на Бойко с мафията ми е интересна.Този човек просто излъчва едно наистина нечовешко спокойствие като се вземе предвид,че се е заел със всеки един проблем на държавата ни.Вярвам в него и мисля,че ако не се изкуши както всички досегашни управляващи то той може да ни очисти от калта и да  покаже България в целия и блясък пред света,който смята,че ние сме една ,,тоалетна".Със интерес наблюдавам събитията случващи се в България в момента.Убийството на Боби Цанков,според мен,сложи началото на края на българската мафия-стига,както казах,Бойко да не се поддаде на изкушенията иначе в такъв случай сме загубени!

Българския народ

rabeno, събуди се!
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #13 -: Март 04, 2010, 20:59:16 »

изида какво искаш да кажеш с това
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #14 -: Март 04, 2010, 21:03:56 »

Управлението на Бойко, както и на всички до сега си е цяла нова тема, но този форум не е политически, затова ще си спестя коментарите, но си в доста голяма заблуда относно личноста на Премиера. Родителите ти на същото мнение като теб ли са?
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Големият експеримент
    Космогенезис
    delfin 5 2709 Последна<br />публикация Август 12, 2011, 13:02:13
    от Финист
    Експеримент
    Обща тематика
    Neverland 10 827 Последна<br />публикация Юли 18, 2010, 22:38:44
    от Neverland
    Експеримент с Истината
    Духовни учения
    Търсач 13 932 Последна<br />публикация Април 23, 2011, 18:47:45
    от Търсач
    Експеримент с Истината – първи стъпки
    Йога
    Търсач 3 1435 Последна<br />публикация Януари 09, 2012, 00:26:36
    от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright