Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: По повод 3ти март  (Прочетена 638 пъти)
izida
Гост
« -: Март 03, 2010, 16:56:47 »

Ще ви разкажа една случка, която силно ме впечатли и ме накара да се замисля за много неща.
   Едно прекрасно лято, няколко години назад, със съпругът ми посетихме една далечна африканска страна. В курорта в който бяхме, се запознахме с момиче и момче от Германия. Бяхме на една възраст, бяха доста симпатични и почти цялото време прекарвахме заедно. Разговаряхме по цели нощи, пиехме си вкусни коктейли, катерихме се по палмите в опит да се докопаме до някой кокосов орех, и се наслаждавахме на прекрасната екваториална природа. Заговорихме се за история, войни и пр. Оказа се че, дядото на младежа е бил в удърните бригадите на СС, после по лагери...и тн. В същото време моят дядо (на мъжът ми), който в момента е на 98г., е бил партизанин и се борил точно с/у немците, и той е лежал в доста лагери, идеалист човек, но до ден днешен не е забравил това което се случвало тогава, и ни разказва с голям интерес.
    Парадокса тук е, че 65 год. по късно, внуците на двамата, седят заедно, водят доста градивен разговор, имат много общи теми и преживявания, гледат в съвсем нови посоки, с чисто и отворено съзнание, при това на другия край на света!!!!
   Не се съмнявам, че и двамата безрезервно са вярвали в това което са вършели. Убивали са, с цел по-добро бъдеще за техните деца! И до ден днешен продължават да вярват. Много мислех и разсъждавах, те жертва ли са станали на своите идеологии и диктатори, или благодарение на тях(борбата имам предвид), наистина са променили бъдещето за своите деца и внуци?
« Последна редакция: Март 03, 2010, 17:04:51 от izida » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Спират Фейсбук на 15 март
Обща тематика
The One 13 2136 Последна<br />публикация Януари 18, 2011, 15:32:11
от Sine Wave Zero
ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ, БЪЛГАРИ!!! Какво научихме и къде сгрешихме от 1878 до днес?
За България
Аэ съм 0 727 Последна<br />публикация Март 03, 2011, 20:48:47
от Аэ съм
8 март « 1 2 »
Обща тематика
bars_i 17 2837 Последна<br />публикация Март 08, 2013, 15:40:48
от abrego
Един страхотен клип по повод смяната на измеренията
Великият преход
i.am.eternal 5 2569 Последна<br />публикация Ноември 10, 2011, 14:32:31
от McLaut
МАГНИТНИ БУРИ МАРТ 2012
Любопитни факти
Слънчев лъч 0 1196 Последна<br />публикация Март 11, 2012, 12:04:49
от Слънчев лъч

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright