Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Тест за ляво или дясно полукълбо  (Прочетена 7100 пъти)
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #15 -: Март 04, 2010, 01:03:28 »

При мен се получава, успявам да я карам на всеки кръг да си обръща посоката, но се съмнявам теста да е верен. Все пак мерси за адреса, занимателна картинка. 
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #16 -: Октомври 02, 2010, 19:04:10 »

А бе хора, тя май си сменя краката и ръцете! Като ги сменя и прави илюзията, че сменя посоките! Нарочно са го измислили така Веселяк
    Ту на ляво, ту на дясно, И странното е, че през що-годе еднакъв интервал от време "си сменя посоката"

Не знам, на мене така ми изглежда. Странно е. може пък да тъна в заблуда  Сълзи
     Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк

Не, пак го гледах! Не си сменя краката изобщо. Може би става така, защото балеринката е само сянка.... де да знам...Веселяк

Е, сега вече наистина стана! Просто по някакъв начин, като се загледате.. тя сама си се обръща. Също и подскоците играят някаква роля...
    « Последна редакция: Октомври 02, 2010, 19:16:27 от nia.boneva6 » Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #17 -: Октомври 02, 2010, 20:47:00 »

Веселяк Веселяк Веселяк След като стана мощен скандал в къщи накъде се върти и дали си сменя посоките свалих файла и го отворих с подходяща програма и там ясно се вижда, че си сменя посоките, но някои продължиха да се карат, за да е на тяхното Веселяк Това беше преди година може би, ама мощен спор беше Веселяк
    Та това е пълна глупост в крайна сметка - измама Усмивчица
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #18 -: Октомври 02, 2010, 21:08:41 »

Да сменя си ги на определен интервал от време,аз първо отворих когато се въртеше обратно на часовниковата стрелка и след известен период от време смени посоката и взе да се върти по часовниковата стрелка.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #19 -: Октомври 02, 2010, 21:14:33 »

Не е вярно, не ги сменя програмата, а мозакът в зависимост от полукълбото което е доминантно в момента. Пробвайте да иъвършвате различен вид дейност докато наблюдавате балерината...(мисловна дейност, да кажем нещо извисяващо и духовно, и веднага след това...помислете за сметките за плащане например..) Усмивчица, Обикновенно повечето от нас виждат движение и в двете посоки.. Намигване
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #20 -: Октомври 02, 2010, 23:20:30 »

Ами вижте прикачвам програмка и самата анимация. Инсталирайте си програмата  и сменяйте кадрите един по един от централния прозорец, като цъкате на синичкото бутонче за следващ кадър. Може и да зададете анимацията да се повтори само веднъж и тогава незнам какво ще видите, аз специално я виждам отначало да се върти по часовниковата стрелка, а после обратно Усмивчица

* easy gif animator.exe (1210.34 KB - свалено 178 пъти.)

* Spinning-lady-5693171.gif (204.02 KB, 300x400 - видяно 400 пъти.)
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #21 -: Октомври 02, 2010, 23:36:09 »

Аз си я връткам както си искам, но само едно не разбрах как си сменя краката. Ту ляв, ту десен. Веселяк
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #22 -: Октомври 04, 2010, 18:37:38 »

Аз специално я виждам отначало да се върти по часовниковата стрелка, а после обратно Усмивчица
    И ти като мене Усмивчица
    Активен
    slav4o
    Гост
    « Отговор #23 -: Октомври 24, 2010, 06:53:40 »

Аз колкото и да я гледам все се върти в една посока. Ако гледам от-горе над главата и това е обратно на часовниковата стрелка-на ляво
    отдолу под краката и (от под сливата) като гледам се върти по часовника но това е е нормално все пак от обратната страна всичко е наобратно. Усмивчица  Но като цяло тя си се върти се в една посока, въпроса е как назовавате посоката, ако я гледате отстрани то даже няма въртене и посока на въртене.
    Активен
    slav4o
    Гост
    « Отговор #24 -: Октомври 24, 2010, 06:55:15 »

Това е все едно да вляза при двигателя на колата и да почна да въртя кормилото надясно и колата обаче ще направи ляв завой...
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #25 -: Октомври 24, 2010, 10:13:16 »

Аз колкото и да я гледам все се върти в една посока. Ако гледам от-горе над главата и това е обратно на часовниковата стрелка-на ляво
    отдолу под краката и (от под сливата) като гледам се върти по часовника но това е е нормално все пак от обратната страна всичко е наобратно. Усмивчица  Но като цяло тя си се върти се в една посока, въпроса е как назовавате посоката, ако я гледате отстрани то даже няма въртене и посока на въртене.
    Цитат
    Това е все едно да вляза при двигателя на колата и да почна да въртя кормилото надясно и колата обаче ще направи ляв завой...

То от това което е написано в поста ти ясно си личи защо ти се върти все в една посока.
    Активен
    tutupif
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #26 -: Октомври 31, 2010, 10:59:31 »

отначало я виждах да се върти обратно на часовниковата и не успявах да я обърна в другата посока
    после се загледах в сенките на краката и стана и започна да се върти по часовниковата
    но ако я гледам в областта на ръцете примерно, не успявам да й сменя посоката
    Активен
    GANAILA
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

« Отговор #27 -: Декември 07, 2010, 00:02:14 »

в на4алото я виждах да се върти на дясно после успях да я обърна но не като гледам директно а с периферното си зрение .Аз също мисля 4е мозъка оръща въртенето ефекта ще е същия като при въртенето на пумпъл например
    Активен
    JuJkA [Sunshine]
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: Разград
  • « Отговор #28 -: Декември 08, 2010, 01:07:17 »

И при мен първоначално се движеше на дясно,после на ляво Усмивчица Но според мен това си е чиста манипулативна програма Усмивчица Направена така,че след определен брой въртения в едната посока,да почне да се върти в другата и така до безкрай Усмивчица
    Активен

Music Makes Me Happy
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #29 -: Април 30, 2011, 10:53:18 »

Убийте ме, но все по часовника се върти тази пуста балерина!!! Все пак ми стана ясно как функционира мозъка ми и защо ми е супер тъпо в даскало... Това моето даскало е за хора с ляв мозък, а аз съм с десен!!! И после, кажете как да ми е готино в даскало и да ми се ходи? А!!? все едно да карате английски автобус у нас - вратите му ще са към пътя, а не към тротоара и на пътниците ще им е супер неудобно да пътуват така. Затова сега ми се иска да призова нашите дембели и дармоеди да отворят поне едно валдорфско училище във Варна!!! Засега толкова!!! Kissing You good Night засега!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ТЕСТ за ИНДИГО личност « 1 2 ... 13 14 »
    Всичко относно индиготата
    11WOLF11 196 95839 Последна<br />публикация Март 15, 2013, 11:13:08
    от Kissing You Good Night
    IQ ТЕСТ « 1 2 3 »
    Обща тематика
    The One 42 16838 Последна<br />публикация Февруари 14, 2013, 15:51:37
    от nobody
    Тест за определяне нивото на развитие на душата « 1 2 3 »
    Астрология и нумерология
    zvezdichka 34 5880 Последна<br />публикация Юни 11, 2012, 17:53:08
    от meander
    Тест: Имате ли хранителна зависимост?
    Природосъобразно хранене
    Administrator 3 1457 Последна<br />публикация Август 01, 2012, 10:55:02
    от Щуродино
    Чакра тест
    Енергийни учения
    Ester 5 6787 Последна<br />публикация Октомври 19, 2013, 23:22:36
    от abrego

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright