Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ПРОЕКТЪТ "ВЕНЕРА" И ИНДИГОТО  (Прочетена 4720 пъти)
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « -: Март 02, 2010, 12:02:41 »

Зравейте колеги,
    Малко отсъствах от форума, но исках да обърна внимание на един интересен проект наречен "ВЕНЕРА". Този проект вече е пуснал корени и в България. Интересното е че откривам доста покрития с целите и вижданията на индигото за новия бъдещ свят. Това са линковете на проекта, погледнете ги и пишете дали си заслужава да направим контакт с тази социална група, какво Ви е мнението за самия проект и дали си заслужава да ги подкрепим и да се движим заедно в пространството.

http://www.zeitgeist-bg.com/

http://zgeist.net/index.php

Очаквам Вашите пълни коментари преди да се опитам да се свържа с тях.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #1 -: Март 02, 2010, 13:01:42 »

Здравей 11WOLF11, мисля, че информацията относно проект "Венера" е доста интересна, ако не се лъжа съм я срещала и преди. Добре си направил, че си обърнал внимание. Мисля,че освен този проект, трябва да се обсъдят и други неща, като развитието на този форум, или по-скоро целите му. Може би на срещата в събота.
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Март 02, 2010, 13:11:07 »

Права си izida,
    трябва наистина да предизвикаме дискуси на тази тема.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #3 -: Март 02, 2010, 14:52:26 »

Приятели някой знае ли защо не мога да побликувам в този саит коментар излиза ми това съобщение:ERROR: Could not read CAPTCHA cookie. Make sure you have cookies enabled and not blocking in your web browser settings. Or another plugin is conflicting. See plugin FAQ.
    Разбрах че е антиспам нещо свързано с кода който се вкарва под коментара но незнам как да го оправя.
    Сайта е много интересен и истински благодаря от сърце за линковете към него.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Март 02, 2010, 14:58:47 »

Гледал съм филм за Жак Фреско той е леко казано гений съвременния Леонардо Да Винчи.
    Не мислих че ще стигне толкова далеч за толкова кратко време проекта му но явно няма граници човешката мечта.
    Желанието му е доста силно.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #5 -: Март 02, 2010, 15:54:42 »

Много ми хареса написаното в поста под статията.
    Нито една идеология не е просъществувала дълго. Защото винаги до сега е имало интереси, налагане на воля, войни...
    Само и единствено ако има Любов и разбирателство, високо съзнание може да се променят нещата. Но все пак си има естествен природен ход и разни финансирани проекти биха могли да са от полза, но пак повтарям-съзнателно и с Любов...

Гордостта и доминирането не биха довели до нещо добро.
    Активен

11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Март 02, 2010, 16:31:52 »

Особено ми харесаха вижданията му за социалните взаимотношения, за монетарната система, като морално остаряла система между хората. Добър поглед има и върху това как трябва да се живее в синхрон с планетата.
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Март 05, 2010, 20:14:42 »

Виждам, че индиго обществото (до толкова колкото го има в България) наистина е намерило себе си, изградило е своя идентичност и е готово да посрещне новия свят или да даде поне алтернатива на сегашното устройство на света.

Мисля че е уместно да вкарам и малко сарказъм:
    Нека да е светлина, нека да е любов и слънце да огрява вашия път.

Благодаря за участието в темата.
    Дадохте ми необходимите отговори.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #8 -: Март 05, 2010, 20:45:22 »

Алтернатива? Каква алтернатива?
    Активен
    Avror
    Гост
    « Отговор #9 -: Март 05, 2010, 21:12:55 »

Алтернатива трябва да има...и трябва да работим над нея..... да покажем да останалите, че животът може да бъдо по- добър. Според мен този проект е добър и трябва да почваме да опитваме вече. Лично за мен идеята за природосъобразен живот в този проект комбинирано със научно изследователкса дейност са първите стъпки към примера за който трябва да послужим. Но за тези неща трябва да се говори когато се събираме...защото така като пишем коментари не можем точно да предадем мислите си .... а когато говорим достигаме и до нови идеи. Утре.... Усмивчица
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Март 05, 2010, 21:14:44 »

На мене ми хареса последното изречение най-много както и всяка думичка и запетайка от текста в този саит:http://www.zeitgeist-bg.com/
    Цитат
    Самото движвние не е изградено централизирано.Не сме тук,за да ръководим,а за да организираме и образоваме.
    Не бях чувал толкова умни думи на последък.Да не говоря,че не съм ги чувал от политик никога  Ухилен.
    Това аз мисля е добра основа.
    Активен

11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Март 05, 2010, 21:20:31 »

Благодаря ти  AMAZING. Аз лично ще се опитам да направя контакт с тях, може би ще отида и на срещата им.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Март 05, 2010, 21:23:24 »

Благодаря ти  AMAZING. Аз лично ще се опитам да направя контакт с тях, може би ще отида и на срещата им.
    Мене да си призная малко ме е яд че не съм в България сега точно поради тази причина да се свържа с тях.
    Ще разпространявам от нета каквото мога и ще уча по въпроса пък един ден,хм нищо не се знае.
    Активен

Reya
    Гост
    « Отговор #13 -: Март 12, 2010, 15:04:04 »

Здравейте , приятели ! Утре е The Z-DAY , който иска и има възможност може да посети мероприятията в София , Пловдив и Варна . Ето и програмата :

София

На 13 март 2010 г. в София ще се проведе за втори път световният Zeitgeist-ден. Отново ще бъдем в УАСГ (Университет по архитектура, строителство и геодезия). Ще започнем в 14:00. Събитието ще протече в две отделни зали (ще има табели).

Ето я програмата:

* 14:00 - откриване

* 14:30 - прожекция на „Ориентиращо видео за движението Цайтгайст“
        * 14:30 - (по същото време) лекция „Критичен поглед към проекта «Венера»“

* 15:30 - прожекцията продължава с втората част от ориентиращото видео
        * 15:30 - (по същото време) лекция „Значение на Свободния софтуер за обществото“

* 16:30 - почивка

* 17:00 - Отговори на въпроси, поставени от гостите
        * 18:00 - свободна дискусия и заключения

Можеш да поканиш свои приятели на събитието. Можете да дойдете на които части искате. Входът е свободен.

Пловдив

В Пловдив събитието ще се проведе в конферентната зала на хотел „Реал“ от 16 часа. Ще включва прожекция и дискусии. За информация и съдействие за организацията пишете на borislav_zlatanov@yahoo.co.uk
    Варна

Ще се проведе и събиране във Варна, в заведението „Албата“. Нека всеки желаещ да е пред заведението между 20:00 и 20:10. Ако някой дойде по-късно, нека да звънне на телефон 0898 311 718, за да бъде упътен.

Ето и източника на информация -> http://www.bgzeitgeist.com/events/zday2010/

Активен
    Reya
    Гост
    « Отговор #14 -: Март 12, 2010, 15:07:21 »

А , който не може да присъства , може да гледа на живо от Ню Йорк (за часа още не знам) , live broadcast ->
    http://www.zday2010.org/ny-main-event/zday-nyc-broadcast

On March 13-th ... The world will NOT FIGHT for peace ... we will UNITE for it ! - The Z-DAY 2010

Ето и най-новото видео с Джак Фреско .
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=QTdTxW3YC_Q" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QTdTxW3YC_Q</a>

А , който иска може да види моето промо-видео за Z-Day България на този адрес ->
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=1314752563139&ref=mf

« Последна редакция: Март 12, 2010, 15:38:05 от Reya » Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright